plakát seriálu

Bílá princezna

(The White Princess)

Názory uživatelů

Bílá princezna

Upřímně, než jsem Bílou princeznu začala sledoval, myslela jsem, že to bude další seriál alá porno v historických kostýmech. Spletla jsem se. Naštěstí. Ne, že by se tam nic takového neodehrálo, ale bylo to vkusné, v mezích a hlavně ne v téměř každé scéně.
Za mě jeden z těch opravdu povedených historických seriálů. V rámci možností se drží historie, kostýmy výborné a výkony herců velmi uvěřitelené. Narozdíl od ostatních se mi líbily všechny epizody stejně a nemyslím si, že by se jejich kvalita postupně snižovala.
Někde jsem četla, že dobrý historický film/seriál se pozná podle toho, jestli ve vás vzbudí touhu zjistit si o daném období víc. Bílá princezna ve mě rozhodně zájem vzbudila.

80 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Bílá princezna

Seriál se mi líbil pokud se plus mínus držel historické pravdy. Chápu, že občas se musí něco změnit, zatlačit na pilu a vyvolat drama. Ale když se objevila určitá postava, co nikdy nežila a vyvolala konflikt, tak šla kvalita dost dolů. A to mě opravdu mrzelo. Jinak kostýmově i herecky parádně zvládnuté drama.

70 %
67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé