Bloodline

Bloodline (Bloodline) — 1. série
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter
Avatar uživatele
LuciaG

26. března 2015

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Seriál pre mňa

Podľa mňa skvelý seriál. Páčilo sa mi, že si dali na čas, že sa všetko zakaždým nevyriešilo behom jednej časti, mám rada, keď sa veci zamotávajú a rozmotávajú postupne aj za cenu toho, že niektoré pasáže boli trocha rozvláčne. A skombinovať prostredie typu "balím kufre a idem bývať do toho fiktívneho penziónu" a ponurého deja bol skvelý ťah. A v neposlednom rad výborne vybratí herci. Na čele s Kylom Chandlerom a Benom Mendelsohnom.

Avatar uživatele
Sleslikslicka

20. září 2015

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Připravte se na pomalost a nebudete litovat

Táhne se to, to ano. Pokud máte rádi akci, tak na to prostě nekoukejte. Ale pokud Vám nevadí, když je děj trochu rozvláčný, mohlo by Vás to bavit. Mě se líbí, že to má tempo jako ze života. A že se to rozvíjí pomalu, nevykecají nám hned všechno, nejdřív nabídnou vzpomínku z úhlu ze kterýho to vypadá nějak a pak teprve osvětlí jak to bylo. Možná mi to připadá tak dobrý proto, že i moje rodina vypadá navenek v pohodě, ale má svoje skrytý mouchy, asi jako každá. Člověk si vždycky rád říká, že v tom srabu není sám a že někde to maj určitě horší (což v tomhle seriálu mají asi tak 100x :)).

Avatar uživatele
jukab

23. března 2015

33 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
33 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Po pilotu...

Drama o rodině, která skrývá velká tajemství. Ta se začnou pomalu odhalovat....a bude to asi hodně pomalu. K pilotu: Uspávající první polovina, ve které jsem si z mnoha postav nezapamatoval jedinou, mě dokázala odradit prakticky od celého seriálu. Tenhle typ seriálu musí mít buď velmi dobrý cast nebo budování atmosféry či tajemno...cast je průměr a toho druhého se tvůrci snaží dosáhout takovou kopírkou a strojově, že fanouškům žánru nic nového nenabídnou. Je mi jasné, že tajemství bude mít v rodině nakonec i ten nejmenší capart. Tohle zkrátka nic nového neskýtá a necítím špetku chuti na další díl.