Boston's Finest

Boston's Finest (Boston's Finest) — 1. série
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter
Avatar uživatele
jc

3. listopadu 2010

0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Špatný jméno

Katee Sackhoff se ve skutečnosti jmenuje Kathryn Ann Sackhoff díky uvedenému špatnému jménu se k ní nepřiřazujou názvy filmů a seriálů ve kterých hrála

Avatar uživatele
stonefire

7. června 2013

0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Na oko pěkná policejní reality TV

Viděl jsem půlku pilotu, ale reality TV mě moc nebaví, takže můžu těžko hodnotit. Kamera je pěkná, záběry vypadají opravdu dobře a člověk si říká, jestli tohle je vážně skutečný nebo jen skvěle zaranžovaný.

V pilotu jsou dvě linie. V jedné sledujeme vcelku běžnou dvojici policistů, která jezdí obyčejným sedanem. Řeší třeba výtržnost nebo člověka v domácím vězení, který si nedobije baterii v monitorovacím zařízení. Nahlédneme do soukromí policistky, jejíž sestra je černá ovce rodiny, má problémy se zákonem a svého syna dala k adopci.

Ve druhé linii sledujeme práci jednotky proti organizovanému zločinu. Dojdou si třeba pro člověka, který se schovává a nepřišel k soudu. V soukromí vidíme jednoho z hlavní členů jednotky s jeho ženou-strážníkem a dvojčaty.

Víc vám k tomu asi neřeknu, do konce jsem to nedokoukal. Je to ale na oko pěkná policejní reality TV od Donnieho Wahlberga. Jo a byla prodloužená pro další sezonu.