plakát seriálu

Bostonská střední

(Boston Public)

Epizoda 3×02 – Chapter Forty-Six
100 %
Pro odškrtnutí/hodnocení epizody se přihlas.

Marilyn připravuje se studenty dokument o nedávných nepokojích. Popraly se dva školní gangy a vznikly škody za 40 000 dolarů. Scott Guber je vzteky bez sebe. Vymáhá od studenta Caplana film, který během rvačky natočil. Je odmítnut. Rozhodne se, že studentům ukáže, kdo je tu pánem.

Půvabná Melanie sonduje u spolužáka Iana, zda by jí nemohl na večírek, který bude pořádat, obstarat nějaký kokain. Mladík drogy nebere ani s nimi nekšeftuje. Když mu ale plavovláska nabídne za dodávku orální sex, skutečně kokain sežene. Jenže ouha – v okamžiku, kdy sáček Melanii předává, vytáhne dívka průkaz policistky. Pětadvacetiletá vyšetřovatelka vypadá tak mladě, že mezi studenty hladce zapadla. Ian se dušuje, že on drogy nebere ani neprodává, že to byla výjimka. Nakonec se ukáže, že policie hledá jiného Iana, skutečného dealera. Rozčilený Scott zajde na policii a vyklopí, jaké "služby" mladá policistka za drogy nabízela.

Harry se stále zabývá případem prostitutky Triny. Když ji navštíví, zjistí, že má synka. A podle všeho s vlastním otcem. Musí ho živit, a proto se prodává. Harry se jí snaží najít bydlení. Úřednice sice slíbí, že bude moci dívka zůstat s dítětem, sociální služba jí ho ale odebere. Trina je zoufalá a beží se vyplakat Harrymu na rameno. Její otec je zatčen.

Ronnie zjišťuje, že je smutná a rozladěná především ze soužití s Harrym. Přestože chápe, že se mladý muž stále ještě nepřenesl přes surový útok, který na něj byl spáchán, nechce už takhle dál žít. S Marilyn si proto večer vyjdou s kolegy do karaokového klubu. Skvěle se baví, možná až moc, protože se učitelky ráno ve škole objeví s nesnesitelným bolehlavem...

Hlavní postavy
Steven Harper
Scott Guber
Marla Hendricksová
Ronnie Cooke
Danny Hanson
Harry Senate
Vedlejší postavy
Detective Danby
Helene Parks
Colin Flynn
Marcy Kendall
Cheyenne Webb
Trina Sanchez
Melanie Turnball
David Caplan
Ian Bridgeman
Monica Peete
Wilbur Stowe
Režie
Scénář
Informace k epizoděIMDb
Český názevChapter Forty-Six (neoficiální název)
Původní názevChapter Forty-Six
Rok natočení2002
Premiéra28. října 2002
Česká premiéra4. července 2009
Typ epizodyStandardní epizoda
Délka45 minut
Autoři profilu epizody