plakát seriálu

Bostonská střední

(Boston Public)

Názory uživatelů

Velká depka

Není špatný, ale nevzal mě natolik, abych chtěla vidět každý díl. Pohled na všechno je tak strašně depresivní, a jakmile přijde trošičku světlejší okamžik, stačí chvilka, aby se to vrátilo všechno pěkně zpátky. A co by to byl za americký seriál, aby všichni profesoři nebyli oddaní své práci a neustále se nesnažili pomáhat studentům i nad rámec svých povinností.

50 %
67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

...

Popravdě se na seriál celkem rád podívám. Ne že by mě seriál až tak bavil, ale zase na druhou něco na něm je, ale popravdě nevím co to je. Sem tam se u seriálu celkem dobře zasměju, ale jinak to je asi vše. Že je v seriálu totální chaos a zmatek mě nepřekvapuje, i když jsem to nikde na žádne škole neviděl. Pochybuju že by nějaká škola mohla takhle existovat, no i když američani jsou vždy vyjímka;-) tak že se možná nění ani čemu divit.
Když to shrnu ta průměrnej seriál který nějak moc nezklame ale ani moc nepřekvapí. Sem tam se při jeho sledování dá dobře zasmát, ale jinak to je tak vše.

60 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Ta Amerika

Seriál není žádný zázrak. Jeví se mi jako velmi deprimující a uspěchaný. Pořád jen někde někdo běhá za ostatními kantory a přemlouvá je, aby neodcházeli a učili ty třídy. Ale na druhou stranu to má něco do sebe, ale nevím co to je... Prostě vídíme, jaký bordel je na středních amerických školách.

60 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé