avatar uživatele

Budy

off
Jméno
Věk
Bydliště
Twitter
Facebook
Poznámka
Názory uživatele Budy
plakát
Ženatý se závazky
9. května 2009
další názory k seriálu

...

Možná jeden z nejznámnějších sitcomů na světě, ale za to ne nejvtipnějších. Umělý smích pouští za každou větou, ikdyž to není vůbec vtipné. Někdo se u tohodle seriálu směje, já pouze přemýšlím čemu. Dále mě taky štve takový ten nepořádek v amerických domech. Nejlepší je asi ta úvodní píseň, kterou nazpíval Frank Sinatra.

29 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
29 % s názorem souhlasí
vyjádřilo se 17 lidí
0 %
plakát
M.A.S.H.
13. března 2009
další názory k seriálu

M*A*S*H

Jeden z nejlepších seriálů, které jsem kdy viděl. Lidé uprostřed války operují, všude padají bomby a umírají lidé. Ale ještě je tady jedna věc. Humor. Lidé musejí prostředí brát s humorem, aby se z toho všeho nezbláznili. Na seriál bych se mohl dívat pořád do kola a stejně vždycky najdu díl, který jsem neviděl nebo si ho dobře nevzpomínám. V seriálu sice proběhlo pár změn v obsazení, ale i tyto náhrady byly unikátní. Dobrý nápad byl také Clinger, který se převlíkal za ženskou, aby se dostal z války. Hawkeyeho vtipy na generály, Henryho velení, Frankova láska k Margaret, Margaretina láska k Frankovi, úředníček Radar, kudrnatý Trapper.... Všichni tito lidé podali úžasný výkon ve skvělém seriálu.

92 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
83 % s názorem souhlasí
vyjádřilo se 12 lidí
100 %
plakát
Špionky
6. ledna 2009
další názory k seriálu

I když nejsem nejmenší...

Ačkoli vypadá, že jsem na tento seriál trochu starý, tak se mi líbil. Můžete se smát, že jsem mu dal v celku vysoké hodnocení, ale seriál jsem viděl asi před třemi lety a líbil se. Ponechalo to ve mně celkem dobrý dojem. Nesledoval jsem všechny díly, viděl jsem pouze osm, ale všechny byly dobré, prostě něco jako Spider-Man nebo podobné seriály s hrdiny, kteří zachrání svět před tím největším zlem.

64 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
73 % s názorem souhlasí
vyjádřilo se 11 lidí
80 %
plakát
Neuvěřitelné příběhy
23. října 2008
další názory k seriálu

Neuvěřitelné příběhy

Na tyto příběhy jsem se díval tak před šesti, takže nevím, jak by se mi to líbilo dnes, ale v té době byla většina příběhu, napínavých, strašidelných vtipných a prostě měli neuvěřitelný děj. Ale zase naopak některé byli nudné a o ničem. Ale ty dobré převažovaly, takže proto hodnotím 90 %. Dále na seriálu bylo dobré taky to, že zde hrálo spousta známých hollywoodských hvězd, které bylo dobré vidět v takovém to seriálu, který je tak trochu "neuvěřitelný". Je to něco podobného jako Věřte-nevěřte, jenže na konci se nedozvíte, jestli je příběh pravdivý nebo ne. Ale asi je většina smyšlených.

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % s názorem souhlasí
vyjádřili se 2 lidé
90 %
plakát
Dva a půl chlapa
9. října 2008
další názory k seriálu

Dva a půl chlapa

Jeden z amerických sitcomů, na který se dá dívat. V seriálu nejsou žádné trapné scény. V každé větě je nějaký vtip nebo nějaká hláška, která ke správnému sitcomu patří. Je dobře, že režisér obsadil do role jednoho poměrně známého herce a druhého méně. Jake mi v seriálu přišel sympatický a taky měl dobré hlášky, byť to byli tři slova. Dále praštěná a na Charlieho natěšená sousedka, "zlá" matka a správná domácí hospodyňka Berta. Tak to má být!

86 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
71 % s názorem souhlasí
vyjádřilo se 14 lidí
100 %
plakát
Nemocnice na kraji města... nové osudy
27. září 2008
další názory k seriálu

Nemocnice

Viděl jsem první díl a myslím si, že byl dobrý. Jenže mi vadí, že tomu říkají, že je to volné pokračování staré známé Nemocnice. Kdyby tomu tak neříkali, tak bych se na tento seriál díval z jiného úhlu, protože s původním seriálem nemá tento nic společného, jen ty herce. Takže když to neberu jako nějaké pokračování, tak je to celkem dobrý seriál z nemocničního prostředí.

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % s názorem souhlasí
vyjádřili se 2 lidé
90 %
plakát
Přátelé
18. září 2008
další názory k seriálu

Friends

Musím říct, že seriál běžel na ČT, i dokonce ještě teď na Primě, tak mě to nijak nezajímalo... Ale dětska ze třídy se na to dívali a já to zkouknul a musím říct, že seriál je opravdu vtipný a jedinečný. Prostě každá postava má svoji vlastní povahu a svůj druh humoru. Každý z nich je úplně jiný, ale když se dají dohromady, tak se vzájemně doplňují a vzniká z toho neskutečný humor.

36 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
82 % s názorem souhlasí
vyjádřilo se 11 lidí
100 %
plakát
Comeback
5. září 2008
další názory k seriálu

Comeback

Když jsem se dozvěděl, že Češi natáčejí nový seriál a říkají tomu sitcom, tak jsem si myslel, že to nebude zase nic moc a vtipy budou trapné. Ale musím přiznat, že jsem se ve většině zmýlil. Viděl jsem první díl a musím říct, že to nebylo zas až tak špatné a vtipy byli dokonce i vtipné. Podle mého se na seriálu hodně podílel Martin Dejdar coby tvrdý rocker Ozzák. Jeho vtipy byli snad nejvtipnější a postava byla také dobře vymyšlena. Jinak vtipy od ostatních jsou vtipné pouze někdy. A k tomu všemu pouštění umělého smíchu. Tak v tom případě je sitcom skoro dokonalý. Ale stejně si myslím, že Češi na natáčení sitcomů, prostě jak si nemají.

82 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
71 % s názorem souhlasí
vyjádřilo se 17 lidí
60 %
plakát
Policie - New York
3. září 2008
další názory k seriálu

Dennis Franz

Dobrý americký kriminální seriál. Prostě americká detektivka s dobrým koncem. Ale nejvíce se mi na seriálu líbí detektiv Andy Sipowitz. Ať už ho vidím kdekoliv, tak je prostě svérázný a má dobré hlášky. A tady k tomu všemu je dobrý detektiv a své práci rozumí.

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % s názorem souhlasí
vyjádřil se 1 člověk
90 %
plakát
Bostonská střední
3. září 2008
další názory k seriálu

Ta Amerika

Seriál není žádný zázrak. Jeví se mi jako velmi deprimující a uspěchaný. Pořád jen někde někdo běhá za ostatními kantory a přemlouvá je, aby neodcházeli a učili ty třídy. Ale na druhou stranu to má něco do sebe, ale nevím co to je... Prostě vídíme, jaký bordel je na středních amerických školách.

50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % s názorem souhlasí
vyjádřili se 2 lidé
60 %