plakát seriálu

Přátelé

(Friends)

Názory uživatelů

Člen mé TOP 5

Příběhy této nesourodé šestice přátel mají nějakou magickou moc. Ani vlastně nedovedu říct, proč se mi tak líbí, jestli jsou to ty neustálé Chandlerovy vtípky, Rossova totální nepraktičnost, Phoebiny úlety, Joeyho geniální balící technika nebo Moniččina posedlost čistotou a jak je možné, že snesu i tu příšernou Rachel? Kdysi jsem měl pocit, že se tvůrcům povedlo něco neopakovatelného, ale co jsem objevil How I met your mother začínám trohu váhat. HImym už v mém žebříčku oblíbenosti postoupil na 6. místo, takže už je za Přáteli v těsném závěsu, ale 100% hodnocení už jim nikdo nevezme :~)

100 %
96 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
92 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 24 lidí

"Ach můj Bože!"

Přátelé jsou pro mě snad ten nejlepší americký sitcom, který byl až doposud natočen! Jak už jsem se tu někde vyjádřila, tak na Přátele se můžu dívat stále dokola a dokola a nikdy jich nemám dost. Pro mě už je to dá se říct takový nesmrtelný seriál, který podle mého mínění a podle ostatních kladných názorů a vysokého hodnocení (až na jednu výjimku) - svým vtipem a hereckými výkony bude bavit diváky určitě ještě dlouhou řadu let.

Přátelé ráda sleduji hned z několika důvodů: všechny postavy jsou mi sympatické a to je co říct protože vždycky totiž někde najdu alespoň jednu, která mi do oka prostě nesedne. Dalším důvodem je množství hlášek, vtipných výroků či bláznivých scén – netvrdím, že jsou všechny nejvtipnější a u všech se válím smíchy ale určitě mě neurazí a dokáží dobře pobavit. Taky se mi líbí, že v tomhle seriálu vystupuje tolik známých hvězd. No, uznejte sami, ve kterém dalším seriálu uvidíte tolik hostujících celebrit?
Těch důvodů proč se na Přátele tak ráda dívám je víc ale tyhle jsou asi ty nejpodstatnější.

100 %
96 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
87 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 23 lidí

Nejlepší seriál

Seriál jsem zkoukla úplně celý, bez vynechání jakékoliv epizody. Celá rodina na něj koukáme už od mého dětství.
Každá epizoda, kterou si pustím třeba už po padesátý, mě nemůže přestat bavit. Tento seriál je úplně geniální, prostě nikdy neomrzí.
Všechny postavy jsem si tam strašně oblíbila. Ale nejvíce asi Moniku.
Ano, někdy mě mrzel ten komplikovaný vztah Rachel a Rose, ale nakonec to dopadlo přeci dobře :)
Je to seriál, u kterého se zasmějete a zároveň i zapláčete.
Nemůže existovat člověk, komu by se tahle klasika nelíbila :)
Stoprocentně doporučuji!

100 %
95 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
89 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 19 lidí

We were on a break!!!

Nejlepší komediální seriál všech dob. O tom nepochybuju. Viděl jsem třikrát všechny díly a pokaždé jsem se bavil, jako když jsem se díval poprvé. Vyvážený humor a herecké obsazení. Vyzdvihl bych taky opravdu povedený český dabing, který je hlasově velice věrný originálu a úspěšně se snaží zachovat co nejvíce vtipů. Ne vždy to samozřejmě jde. Originál je lepší, ale i tak smekám před dabéry a všemi, co na dabingu pracovali.

100 %
94 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
76 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 34 lidí

Geniální sitcom

Můj nejoblíbenější sitcom, který pravděpodobně těžko ještě nějaký překoná. Humor Přátel je prostě geniální. Obdivuju scénáristy, kolik vtipných situací dokázali za těch deset let vymyslet. Málokdy se vidí, aby si seriál udržel tak vysokou kvalitu až do konce. Navíc se dá o málokterém dílu říct, že byl slabší (možná ze začátku v 1. a 2. řadě). Přestože jsem některé díly viděl už několikrát, někdy se dokonce bavím jako poprvé.
Nebyl by to ale tak dobrý sitcom bez těch skvělých postav. Nejvtipnější je podle mě asi Ross a jeho situace (bělení zubů, opalování, Rossův sendvič, kožené kalhoty, javorové bonbóny a další) a Chandler se svými vtipy. Tolik rád už ale nemám Phoebe, jejíž humor mi moc vtipný nepřijde, přesto by to ale bez ní nebylo ono.
Přátelé ale nejsou jen vtipní, ale dokážou být i dojemní, což platí hlavně u finále (jednoho z nejlepších).

100 %
92 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
83 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 12 lidí

Srdeční záležitost

K tomuto seriálu snad není co dodávat. Přátelé jsou ten nejvtipnější, nejmilejší a nejnezapomenutelnější seriál, jaký jsem kdy sledovala, a že jich bylo požehnaně. Sympatické postavy, výborný humor a výstižné vtipy, které se mi vybavují i v reálném životě v naprosto trefných situacích.
Přátelé jsou ten seriál, který znáte zpaměti i pozpátku, přesně víte, kdy přijde váš oblíbený vtip, slovo od slova ho s danou postavou odříkáte a ještě i trefíte správný tón řeči, protože ho za ty roky prostě máte naposlouchaný... ale stejně se mu zasmějete. A pak si ho pustíte znovu.
Zkrátka a dobře, viděla jsem všechny epizody už milionkrát a rozhodně v tom hodlám pokračovat, protože Přátel já se nikdy nepřejím a nepřestanu jimi být poblázněná. Vždycky mě budou bavit.
Geniální seriál, který by zasloužil jedničku s hvězdičkou. Naprosto jistých 100%. A kdyby to šlo, dám víc.

100 %
91 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
82 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 11 lidí

legenda mezi komediálními seiály :)

K tomuto seriálu už bylo toho tolik napsáno.
Bezpochyby patří ke špici komediálních seriálů, možná je dokonce i ten nejlepší.
Přátelé nikdy nezklamou, když se chcete jen zasmát a vypnout. Vtipy jsou originální, neotřelé, vtipné a i když jsem některé díly už viděla nejméně milionkrát, neomrzí. Myslím, že s námi zůstane ještě dlouho.
Postavy jsou propracované, každá je jiná a vtipná jiným způsobem. Ale přesto jsou mi všechny sympatické, žádná mi díkybohu neleze na nervy, což se stává opravdu málokdy.
I když je to sitcom, kde většinou postavy zamrznou na jednom bodě, tady se postavy vyvíjejí a to pro mě skvělým způsobem.
Také je super, že mají tak kvalitní dabing, to se jen tak nevidí :)
Rozhodně všem doporučuji, zasmějete se i zapláčete.

100 %
91 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
91 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 11 lidí

Nemám s tím problém

Nedávno jsem si k tomu zase začal sedat. Dřív jsem viděl čas od času díl a neměl jsem potřebu na to koukat neustále jako moji bývalí spolužáci ze základky. Uvědomuju si ale, že se u toho seriálu prostě dobře bavím. Někdy jsem také přemýšlel, že ten umělý smích je děsně otravnej, ale když jsem si to představil bez toho smíchu, tak by to asi nebylo ono a nějak mně tam nevadí. Ale těžko říct. Porovnat to nemůžu. Prostě tam je a záleží na každém, jestli mu to přijde otravné a vtíravé. Částečnou pravdu mít kritik bude, ale hlavní je zábava a tu půlhodinku se to přežije. Jinak celková úroveň jednotlivých epizod je nadprůměrná. Na trapný díl už jsem taky narazil, jako u každého seriálu. Představitelé přátel jsou sympatičtí a hrajou pohodově a hlavně neuvěřitelně přirozeně. Některé vtipné scény a hlášky jsou na hranici geniality. Širokopásmový humor působí v podání zdejších typů prostě parádně. A o to tu jde. Neviděl jsem celkově moc dílů, ale budu se snažit pokračovat.

90 %
90 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
90 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 20 lidí

Na základce...

Na základní škole jsem měla třídní učitelku, která humor Přátel zbožňovala. A tak nám ve třídě místo hlavy pana Havla visel plakát FRIENDS a místo dokumentárních filmů o literárních hrdinech jsme se smáli nad humorem této sladěné partičky. Snad proto jsem si šestici oblíbila už tenkrát. Ne, že bych milovala herecké představitele postav (zvlášť to ženské obsazení v jiných filmech opravdu vidět nemusím), ale v Přátelích? Každý vkládá svůj šarm, svůj vtip... A každý díl mě dokáže rozesmát. Studnice seriálových hlášek.

100 %
89 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
89 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 28 lidí

FRIENDS BY 2MIG1

přátelé.... byl to sice ve svý době fenomén, ale já ho, snad ne ani ignoroval, ale pozornost jsem mu nikdy žádnou nevěnoval... v telce jsem kdysi zahlídnul pouze poslední epozodu.. ovšem jelikož jsem k hrdinům neměl žádnej vztah, neznal jsem je, moc se mnou nehejbalo to, zda rachel do letadla nastoupí, či ne, to že se na scéně opět objevila kačena s kuřetem, to že se joey a chandlerem museli rozloučit s fotbálkem, ani to že na konci zůstalo na stole, v prázdnym bytě šest opuštěných klíčů.. právě teď jsem si dal poslední epizodu podruhý... a všechno je jinak.. s přáteli jsem trávil poslední čtyři měsíce.. v posteli, na cestách ve vlaku.. díky nim jsem byl rychlejc doma, díky nim se mi děsně rychle krátila noc... a je to zvláštní pocit, když si uvědomim, že jsem za ty čtyři měsíce stačil s přáteli prožít deset let jejich živots... za ty čtyři měsíce jsem si rachel, monicu, phoebe, chandlera, rosse i toho ťulpu joeyho zamiloval natolik, že loučení s nima mi dneska málem vyrvalo srdce z těla... bude mi po nich smutno, i přesto že si jejich příběhy můžu pustit kdykoliv budu chtít... doufám, že se potvrděj zvěsti, a že se po úspěchu sexu ve městě, dočká filmový plátno i týhle legendy.... až tomu tak bude, budu sedět v první řadě... i'll be there for you, my friends..

100 %
89 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
83 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 18 lidí

Friends!

Přátelé jsou klasika. A u klasiky se jak známo pohlíží na vše mírně shovívavěji a já nejsem výjimka.

Přátelé budou vždycky jedním z nejlepších sitcomů historie, protože svým stylem vtipů, svými postavami, svými rámci příběhu a svým začleněním do kulis byli svého času velmi jedineční a (nemůžu si pomoct) od té doby jsou kopírovaní.

Každá postava má skutečně vybroušený charakter, který se navíc naprosto přirozeně změnil během let a dohromady spolu krásně ladí. Navíc všichni herci do svých rolí evidentně sedí a když si občas čtu nějaký jejich rozhovor, skoro si říkám, jak moc si jsou někteří se svými postavami podobní.

Na všechny jejich epizody se podívám ráda znovu a znovu, ale myslím, že desátou sérií to utli jen tak tak. Ke konci už totiž i Přátelé začínali vařit z vody a kdyby neskončili, stala by se z toho jen prapodivná sitcomová telenovela a to by si nikdo z nás nepřál.

Přátelům jsem fandila, fandím a fandit budu vždycky, ale vždycky už jenom jako klasickému sitcomu, který je pečlivě udělaný.

90 %
89 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
78 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 9 lidí

I'll Be There For You

Nevím jestli má vůbec cenu tady něco psát, protože Přátelé jsou seriálová kultovka. V dětství jsem je naprosto zbožňovala a musím říct, že ani po letech neztratili nic na svém kouzlu, právě naopak, jako dospělák si je užívám ještě víc. Celou šestici mám hrozně ráda, protože každý je jiný a svým vlastním způsobem originální. Můj největší oblíbenec je samozřejmě Chandler, hned následovaný Monicou, takže si můžete představit moji radost když se dali dohromady. Těžko vypíchnout jednu řadu/epizodu/scénku ale hrozně moc miluju jak se Joey "učí" francouzky. Je m'appelle Claude. Za mě rozhodně nejlepší sitcom, který mě (snad) nikdy neomrzí. Kdo neviděl měl by svoji chybu co nejdříve napravit.

Přátelé, budou tady vždy pro mě -> 100%

100 %
88 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
88 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 8 lidí

Nesmrtelní Přátelé

Bavilo mě to před deseti lety, baví mě to teď a nepochybuji, že za deset let mě to bude bavit pořád. Nikdy nedokážu pochopit, jak se tohle může někomu nelíbit. Všechny série mám zkouknuté několikrát. Je to jediný seriál co znám, co si dokázal udržet od začátku do konce stejně vysokou kvalitu. U desáté série se směji stejně jako u té první. Každý z hlavních postav je úplně jiný, ale stejně zábavný. Seriál má navíc tu výhodu, že má podle mého názoru nejlepší dabing co jsem kdy u nás slyšela (a to dabing nenávidím). Mnoho scén je legendárních. Je prostě musíte milovat. Nejoblíbenější postava pro mě, ale jednoznačně zůstává Chandler, podle mě ten nejvtipnější a nejroztomilejší z celé party. Ale oni tvoří tak dokonalý celek, že kdyby některý z nich v průběhu odešel, už by to nebylo ono. Nikdy mě nepřestane mrzet, že to skončilo a vždy budu toužit po tak dobrých přátelích.

100 %
86 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
71 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 7 lidí

Přátelé a já

Poprvé jsem tento seriál viděla jako úplně malá, mohlo mi být tak pět let. Nikdy nepochopím mámu, že mě na to nechala se dívat, jelikož jsem stejně nechápala ani jeden vtip, natož ty "dospělácké" věci. Ale smála jsem se, když jsem měla a zvídavě se ptala maminky, co ty věci znamenají. Lituji ji. Ale je to už hodně let a nikdo z rodiny to zkrátka nesleduje, však to také viděli požehnaněkrát. Já jsem mu však stále věrná, nejen kvůli tomu, že provázel mé dětství. Každý vtip mě rozesměje, ač jsem ho slyšela nesčetněkrát. A navíc, ačkoliv mi to asi nebudete věřit, je to jediný seriálový počin, který mě dohnal až k slzám (když nepočítám slzy smíchu). Konkrétně poslední scéna posledního dílu. A když mě něco rozpláče, už to něco znamená. Zkrátka 100% :)

100 %
83 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
83 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 12 lidí

nejlepsi serial i do dnesni doby

tento serial jsem snad videl minimalne 15x od prvniho dilu az k poslednimu, je to opravdu jeden z top komedialnich serialu vsech dob, ani nahodou se mu bbt(big bang theory) nevyrovna. Same super postavy at uz hloupost joeyho nebo trapnejsi vtipy chandlera, vztah mezi rossem a rachel, jen opravdu za celou dobu mi neprirosla phoebe k srdci, je to takova "trapna blbka". Serial dale nabidne spoustu hostujicich hercu jak napriklad brad pitt nebo bruce willis, ktery jen tak pro zajimavost vystupoval v serialu bez honorare, jelikoz prohral sazku s matthew perrym. Serial jsem shledl i v anglickem a ceskem jazyce a abych to nejak srovnal tak cesky dabing mi nejak vice sedel nez anglicky. Serial pratele bych opravdu doporucil kazdemu, bez ohledu na vek nebo oblibeny zanr. Nemohu hodnotit jinak nez 100%.

100 %
83 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

Ach, milí přátelé, přátelé neexistují. (Aristotelés)

Aristotelés se mýlil! 10 sérií Přátel to jasně dokazuje. Pohoda, to je to, co srší celým seriálem od začátku až do konce. Radost, dobrá nálada, smích, rošťárny, koniny, blbiny … toho všeho byla svědkem legendární kavárenská sedačka, jedno z pravidelných míst setkání přátel. Je fajn čas od času oprášit vzpomínky na Joeyho dětskou duši a hrané neherectví, Chandlerou lásku k úklidem posedlé Monice, nemluvě o šílené(?) Phoebe. No a Rachel s Rossem … věčná láska prošpikovaná několika rozchody a společným … osudem! :-)

Chcete se pobavit? Chcete si zvednout náladu? Tak si pusťte pár dílů Přátel.

90 %
83 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
83 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

Číslo 1 mezi sitcomy

Seriál je naprostou klasikou. Myslím, že nemá cenu seriál nijak představovat, každý ho dobře zná.
Ačkoliv uznávám, že první série byly lepší, určitě se nedá říct, že by seriál před skončením nestál za to nebo kvalitativně nějak významně klesl. Snad mu spíš škodí ty nekonečné reprízy, kdy se seriál odvysílá a druhý den už to jede od začátku.
Jistě, vždycky by se tomu dalo něco vytknout, ale čemu ne? Tohle je prostě ukázka toho, jak má sitcom vypadat. A i když se tohle slovo dnes používá poněkud lehkomyslně, Přátelé jsou nefalšovaně kultovní i podle těch nejtvrdších kritérií.

100 %
83 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

Friends

Myslím, že patří k těm nejlepším seriálům, které byly kdy natočeny. Sice jsem neviděla všechny díly, ale i tak se stačil ze mě stát naprostý fanatik do téhle skvělé party. V málokterém seriálu se stane, aby herecké výkony byly na tak vysoké úrovni. Tady si prostě nevyberete herce, který by hrál nejlépe, protože všichni byli bezvadní.
Možná je i dobře, že Přátelé skončili. Jenom přece se mi už poslední série líbily méně a méně a tak lepší skočit ještě za slávy než natáčení protahovat a protahovat, až by se stal seriál méně zajímavým ;)

100 %
81 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
73 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 26 lidí

OH MY GOD!!!!!!

Tenhle seriál se vymyká všem psaným i nepsaným pravidlům sitcomu. Vložený smích lze VELICE snadno ignorovat. (I když, já ho igmoruju všude...)a taky je to jeden z mála sitcomů (aspoň o kterých vím) který má nějaký děj, že ty fórky jsou navlečeny na jednoduchý příběh, který má symbolizavat klasickou americkou partu...


Jinak postavy a obsazení... naprosto skvělé, charaktery herců i dabérů se naprosto bezchybně doplňují a to se odráží i v postavách...

Abych to shrnul... Je to jeden z nejlepších sitcomů všech dob, smekám před scénáristy, kteří dokázali za těch 10 let co se vysílal udržet vtipy na stále stejné úrovni a prostě před celým štábem a dabing týmem...

100 %
81 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
88 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 16 lidí

I'll be there for you.

Pamatuji si, jak jsem je každý den sledovala v televizi jako malá. O pár let později jsem se rozhodla, že si tento slavný seriál shlédnu celý. A že ano. Jednou, dvakrát. Později jsem přešla od dabingu k originálu a znova jsem koukla na celé série znova. Vracím se k nim když je mi smutno, když potřebuji vyřešit nějakou část svého života, když je mi veselo. Pouštím si je při vaření, při učení, při usínání. Tímhle stylem mě Přátelé doprovázejí již řadu let. Myslím, že mě nikdy nepřestanou zajímat. Je tady spousta postav, příběhů, u kterých jsme se smáli a plakali. A ano, od vysílání Přátel vzniklo spoustu dalších, kvalitních seriálů, které jsem si také zamilovala.. Ale mou jedničku stále zůstává tato New Yorská šestice přátel, kteří se poflakují v kavárně.

100 %
80 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
80 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 10 lidí

F.R.I.E.N.D.S.

LEGENDA. Tohle je jediný seriál, který jsem viděl třikrát a stále mě dokáže rozesmát, což se zatím jinému seriálu nestalo (a dlouho nestane :) Oblíbil jsem si ÚPLNĚ všechny postavy ze seriálu (krásnou Rachel, nesmělého Rosse, čistotou posedlou Moniku, vtipy chrlícího Chandlera, bláznivou Phoebe a roztomilého Joeyho alias "Jak to jde" :) Poslední epizoda byla pro mě totálně srdcervoucí, a i teď když na ni vzpomínám se neubráním dojetí :) Jasně HIMYM je skvělé, ale na své FRIENDS nedám dopustit, pro mě byli, jsou a budou vždy jedničkami.

PS: Doufám, že Jennifer Aniston zmoudří a přistoupí na celovečerní film. To by bylo něco skvělýho.
PS2: Nejoblíbenější postava? FRIENDS! xD

100 %
80 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
80 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 10 lidí

This is harder than I thought it would be...

Pokaždé, když dokoukám nějaký seriál, sedne na mě v posledních minutách poslední epizody taková nostalgická nálada a je úplně jedno o jaký seriál se jedná, ovšem u Přátel byl tenhle pocit asi 10-ti násobně větší.
Jasně, pravděpodobně už jsem viděla celý seriál minimálně pětkrát na našich televizích a nevěřím, že by ho v blízké době přestali vysílat, ale nikdy jsem neviděla všechny epizody pěkně za sebou... až do teď.
Rozhodla jsem se zkouknout celých deset sérií v originálním znění a neprohloupila jsem. Velmi jsem si užila sledování komplikovaného vztahu Rachel a Rosse, vývoj vztahu Moniky a Chandlera a sledování správně poťouchlé Phoebe a Joeyho...
V dnešní době je těžké přijít s něčím originálním, ovšem věřím, že kdyby se seriál o této šestici objevil v dnešní době, působil by stejně geniálně, jako tehdy.

P.S. až jsem kolikrát zapomněla, kolik pro mě dnes známých obličejů se v seriálu objevilo (teď nepočítám velké hvězdy jako Willis, Pitt, Clooney, Van-Damme nebo Julia Roberts)... :D

100 %
80 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
80 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Srdcovka

Kdo by neznal Přátelé? Tak úžasný seriál už nikdo nemůže přebít, dívám se na něj už tolik let a pokaždé mě to baví jako poprvé. Díky Přátelům chci žít v New Yorku a mít se jako oni :)

Vztah Rachel a Rosse nás provází všemi sériemi, ještě že to po těch všech zvratech dopadlo dobře. Storyline Monicy a Chandlera byla napoprvé velkým překvapením, které pokaždé střídá obrovská radost, tohle se scénáristům fakt povedlo. Bylo mi trochu líto, že to nikdy nedali dohromady Phoebe a Joey, ale to je jen maličkost.

Líbí se mi, jak dokázali zařadit plno celebrit, ať už jako příbuzné nebo jednoepizodní role. Pokaždé to byli úžasné originální postavy.

Všechny vtipy jsou dokonale proložené něčím dojemným, celých deset sérií mají Přátelé stejnou úroveň a vypadá to, jako by tvůrcům nikdy nedošly nápady. Kolik krabic papírových kapesníčků jsem nad všemi díly spotřebovala zůstává otázkou, nicméně brečím vždycky.

Přátelé můžete buď nesnášet nebo milovat k smrti, nic mezi tím není :)

Kdysi měl vzniknout i film, od kterého se nakonec bohužel upustilo. Já bych ho opravdu uvítala, bylo by skvělé znovu shromáždit herce, vidět jaké by to mohlo být po desáté sérii. A jak víme od Veronicy Mars, ne pokaždé takový projekt dopadne špatně :)

100 %
80 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
80 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Klasika,kterou prostě všichni milujeme

Přátelé,to je jeden z těch seriálů,které zná každý.
Je to taková ta nesmrtelná klasika jako třeba Krok za krokem nebo chůva k pohledání.
Prostě seriál co mě bavil před deseti lety,baví mě stále a za deset let mě taky pořád bavit bude.
Každý díl jsem viděla alespoň 3x a většinu hlášek znám spaměti.
Jo, kdysi mi v televizi stačilo slyšet úvodní znělku a už jsem seděla vyvalená v křesle a nemohla se dočkat Joeových hlášek a milostné zápletky mezi kamarády a taky Phoebee a jejího spěvu o smradlavé kočce :D.
Nesmrtelný seriál a taky jeden z nejlepších,co kdy byl natočen!!
200%

100 %
80 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
60 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Nej, nej, nej seriál

Za mě jeden z mých nejoblíbenějších seriálu vůbec. Hltala jsem tento seriál před dvaceti lety, hltám jej dnes. Proměny, kterými postavy procházely po celou dobu všech sérií jsou fascinujicí. Nejedna ženská chtěla mít vlasy jako Rachel, ani mě to neminulo. Nelze upřednostit jednu postavu. Bez Moniky, Joe, Phoebe, Chandlera, Rachel a Rosse by to nebyl seriál Přátelé a nebyl tím, čím je. Podle mě je nejtěžší udržet komediální seriál na své dobré úrovni a neztrácet tak své fanoušky. Tvůrcům Davidu Craneovi a Martě Kauffmanové se toto podařilo. Deset serií mluví za vše. I Přátelé měli své slabé chvilky a člověk měl pocit, kde je ten vtip, tohle už je ohrané. Tento fakt mě neodradil, a s napětím jsem očekávala, co zase kdo provede, kdo se s kým pohádá, udobří, pomůže, zamiluje, rozpláče, ale hlavně, čím nás rozesměje. Na co nesmím zapomenout je úvodní znělka „I'll Be There for You“, nikdy jsem si nenechala ujít moment tleskání a zatleskala si společně s Přáteli. Přeji tomuto seriálu stálou popularitu a nikdy nekončící humor.

100 %
80 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
60 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Nesmrtelná šestka

K tomuto seriálu bylo už řečeno a napsáno tolik, že není možnost přispět něčím novým a originálním. Jedná se totiž o nesrmtelnou jedničku mezi komediálními seriály, což dokazuje jeho opakované vysílání po celém světě. Není epizoda, která by člověka nebavila a seriál si udržel vysokou kvalitu po všech deset sezón, což se vidí málokdy. Herci ztvárnili své postavy bravurně, každou jsem si zamiloval pro své typické charakteristické vlastnosti. Humor není vynucený a děj rozhodně nenudí. Velké poděkování patří i českým dabérům, jejichž hlasy k postavám padly perfektně, hlavně u ženských představitelek. Co říci na závěr? No prostě Rachel, Monika, Phoebe, Joey, Chandler a Ross 4Ever.

100 %
80 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
80 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Když sitcom, tak přátelský...

...občas se z hromady lidských počinů vyloupne cosi výjimečného. Když se zamýšlím, v čem je seriál tak úžasný, zjišťuji, že v neobyčejně zdařilé stylizaci partičky (už ne moc) mladých lidí, kteří žijí své obyčejné trable, aniž by byli odporně křečovitě nuceni k extravaganci a neobyčejnosti a v tom nakonec neobyčejní jsou. Co by to byl za sitcom, pokud by postrádal vtip, což však rozhodně není tento případ. Hrdinové se obejdou bez trapností a obejdou se i bez zjevně vypočítaných oken pro aplaus, jsou skutečně vtipní. Příčinou a druhým zásadním důvodem úspěchu je rovněž nesmírně šťastná ruka při obsazování charakterů postav, které samy o sobě i v součinnosti s ostatními působí zcela uvěřitelně a přirozeně. Klobouk dolů - abych mohl smeknout, klidně bych si ho kvůli Přátelům i koupil.

100 %
80 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
80 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Nejlepší

Když moje kamarádka začala být cvok do Přátel, myslela jsem si že není normální. Pak jsem se ale podívala a pochopila jsem. Znám všechny díly na zpaměť; doporučuju všem co se chtějí pobavit. Ikdyž přiznávám (i přes to jaký jsem fanoušek) že se našli asi dva díly, který mě zase tak moc nechytli :). Každopádně se mi Přátelé zdají lepší než (s nimi tak sronávaný) HIMYM. V Přátelích to všechno hezky navazuje, dá se na ně dívat jak v originále tak v češtině a pořád a pořád dokola. A kdyby se dalo dát 200% tak tak budu hodnotit právě Přátelé :))

100 %
80 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
80 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

F*R*I*E*N*D*S

Přátelé jsem rozhodně neviděla všechny, ale zase jsem viděla dostatek dílů na to, abych mohla napsat názor. Je to rozhodně seriál, který se povedl. To, na čem stojí a proč se mi taky líbí, je neskutečný humor, kdy u scén zkrátka vybuchnete a nevíte, kdy přestat. Herci fajn, ale nikdo z nich nepatří mezi mé nějaké oblíbence. Seriál, na který se chci, pokud budu mít někdy čas, v budoucnu podívat kompletně.

90 %
79 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
83 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 24 lidí

Přátelé

Skutečně povedený komediální seriál, který je i po 10 letech stále vtipný a vyhledávaný. Já sám jsem viděla celý seriál několikrát a pokaždé jsem se zasmála.

100 %
79 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
86 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 14 lidí

Awesome

Naprostá klasika. Na tomto seriálu jsem vyrůstal, pamatuji doby, když jsem byl nedotčený warezem a kdyby v té době existovaly DVD s českým dabingem, tak už by asi byly v mé sbírce. Ani nemůžu spočítat kolikrát jsem seriál viděl (tipuju tak šestkrát) a stále je se na co dívat. Je paráda znát pár lidí kteří tento kult znají podobně dobře jako já, jelikož často používám hlášky ze seriálu, protže na vás alespoň nekoukají jako na vola a zasmějí se s vámi.
Nevím proč, ale nějak se ztotožňuji s Chandlerem.
Ano, byly i slabší epizody a s odstupem času si člověk uvědomí, že vše nebylo tak skvělé, ale tenhle seriál i pod pěti letech co zkončil marně hledá konkurenci (snad jen HIMYM či TBBT).

100 %
79 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
71 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 14 lidí

Tak to vidím já...

Přátelé jsou jedním z mnou nejméně pochopených seriálů. Nedokázal jsem si oblíbit hrdiny, což bude zásadní problém.
Pak není divu, že mi vadí opakující se zápletky a nucené pointy.
Oblibu přátel nicméně chápu, jen se s ní nedokážu ztotožnit, přitom očividně to má vše potřebné k získání si diváka.

Opravdu mě to svým způsobem mrzí, ale Přátelé jsou pro mě jen příjemná jednorázovka, což je relativně málo. (Na druhou stranu víc, než čeho dosáhne většina.) Moje hodnocení není tak malé, jak by podle názory vpadalo, ale já se u Přátel relativně bavil. Jen ne tak moc, jak bych čekal.

70 %
77 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
31 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 26 lidí

Friends forever

Bezkonkurenčně nejlepší seriál který nenechává postavy v zajetých kolejích. Za těch 10 let je vidět velký posun. Na chuť jsem mu přišla až v originále a dabovaný jej v podstatě neznám.
Tvůrcům se podařilo dát dohromady sestavu herců která působí velmi celistvě a kompaktně což se potvrdilo posléze při natáčení Joeyho kdy právě to "nahrávání" vzájemně už tolik nefungovalo.
Věřím, že každému není jejich humor blízký ale já se bavím pokaždé znova.

100 %
77 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
77 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 22 lidí

Skvělé!

Mám určitě radši britské seriály a britský humor, ale Přátelé jsou prostě taková výjimka mezi americkými projekty. Mají něco, co ostatní seriály postrádají a hlavně, což považuju za velké plus, se seriál nesoustřeďuje jen na jednu postavu, ale v tomhle případě je hlavních hrdinů rovnou šest. A co je moc pěkné, seriál nepolevuje ze své kvality a všechny řady jsou stejně dobré.

90 %
75 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
75 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 24 lidí

Forever Friends

Tu sa rozpisovať je naprosto zbytočné.. všetko už určite bolo napísané a 100x povedané.. Priatelia sú proste klasikou, ktorú poznajú snáď všetci.. je to presne ten typ seriálu, ktorí neomrzí a ktorý môže byť v telke reprízovaný aj po 150-krát aj tak si ho človek rád pozrie a neprepne. Dokonca patrí medzi seriály, pri ktorých mi nevadí slovenský dabing, a to je už čo povedať .. Chémia medzi hlavnými postavami, samotný výber hercov bolo polovicou úspechu, humor druhou. Jednička v žánri sitcom - 100%.

100 %
75 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Friends..

Vymazlená klasika, která nikdy neomrzí, rozprostřený kvalitní humor který lze zařadit do všech kategorií. Neskutečné pevné přátelství po mnoho let, seriál u kterého vyrostete, dospějete a dáte si ho nakonec i se svými dětmi jako hrdinové tohoto sitcomu.Chandler, Rachel, Joey, Ross, Phoebe a Monika parta na kterou nelze zapomenout!

100 %
75 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Naši, vaši, moji...Priatelia

...o ktorých už vieme takmer všetci takmer všetko, no napriek tomu (alebo práve preto) si ich s radosťou opätovne pozrieme a to zas a znova.
Ani sa mi nechce veriť, koľko vody v seriálovom svete medzičasom pretieklo, no Priatelia zaujmú a najmä bavia naďalej, a to už aj ďalšiu generáciu ich verných divákov.
Charaktery hlavných postáv v spojení s geniálnym hereckým obsadením sú zrejme spoločným menovateľom toho, prečo ich mám(e)/máte všetci tak radi...
Čo dodať na záver?
Nech sa nám naďalej páčia a nech si v budúcnosti nájdu dôstojných "nesledovateľov".

100 %
75 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
75 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Oh-My-God!

Abych pravdu řekla, dlouho jsem tomuto seriálu odolávala. Vždycky se o něm někdo bavil a já samozřejmě určitým způsobem věděla, o čem asi, protože tuhle báječnou partu jsem znala z televize. Ale až před nedávnem jsem to všechno konečně pochopila. Abych pravdu řekla, dlouho se mi nestalo, že bych se u něčeho nasmála tolik, jako u tohoto sitcomu. A scénky typu "Makoláda", či "Oh-my-god!" s Janice, to nikdy nezklame :). Tohle se tedy opravdu povedlo. A přestože na televizních obrazovkách už je nehrají a byli nahrazeni v povědomí teenagerů seriály jako The Vampire Diaries, tahle parta má opravdu něco do sebe a u mě určitě vede jako číslo 1.
Díky jim všem, co se na něčem tak zábavném báječném podíleli..

100 %
75 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
75 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Status: Seriálová Legenda

Na tento seriál sa len ťažko hľadajú slová. Všetko už bolo povedané. Každý kto seriál videl tak vie, že prídavné mená ako úžasný, výborný, vtipný, jedinečný, legendárny, nezabudnuteľný, najlepší sú stopercentne pravdivé a aj tak nestačia. Seriál, ktorý si jednoducho zamilujete a prežívate s ním všetko. Od bláznivých začiatkov až po nádherný a pravdivý záver. Seriál, ktorý nerozďeľuje podľa veku, pohlavia alebo rozumu. Seriál, ktorý sa zaryje do srdca a už nikdy ho neopustí. Toto je viac ako seriál - sú to nespočetné hodiny zábavy a sĺz, ktoré zdieľate s vašimi priateľmi alebo rodinou. Friends je televízny skvost, ktorý si zamilovali milióny a milióny ľudí po celom svete a navždy sa zapísal do dejín kinematografie.

100 %
75 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
75 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Joey.......!

Joey, Monica, Rachel, Ross, Phoebe a Chandler, ta nejslavnější parta na světě.
Celá šestka se velice dobře doplňuje. Ross je vyčůraný, Monica puntíkářka, Phoebe šílená, Joey
přihlouplý a Rachel krásná.
Bavilo mě sledovat jejich osudy celou tu dobu. Největší radost mám z páru Monica a Chandler (bezva se k sobě hodí).
A Joeyho hajánek je fakt nezapomenutelný.
I když je tento seriál starý už nějakou tu dobu,
drží se pořád slušně.

90 %
75 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
75 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Simply the best...

Můj první názor na serialzone jsem mohl věnovat jen tomuto to seriálu. Co se týče hodnocení dal jsem 100%, protože si to zaslouží.

Seriálů, které si držely kvalitu celých 10 let není moc, první 4. série byly bezkonkurečně nejlepší, co sitcom nabízí. I když už to bude 10 leto, co seriál skončil stále se k němu vracím, i když vím co se stane a co daná epizoda nabídne stále se bavím nad Chabdlerovými fórky, Rossovou "bláznivou" proměnou, Moničinou posedlostí a samozřejmě na Joey, kterému český dabing v podání Petra Rychle dodal krásně hloupý ráz :) I z tohoto hlediska jsou Přátelé skvělé a co se týše dabingu srovnatelé pouze se žlutou rodinkou Simpsonových.

Seriál, který bude ještě několik let milován a opětován, protože zatím konkurenci nemá, ač se o to množí snažili - např. HIMYM.

100 %
75 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
75 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

We were on a break

Na přátelích jsem vyrostla, ale můj názor je naprosto objektivní. Jeden z nejlepších a nejvtipnějších seriálů, který kdy vzniknul a který si udržel kvalitu po všech deset sezón.

100 %
75 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

To je ono:)

Přátelé jsou milý seriál, který mě vždycky potěší. Nemůžu říct jestli se mi to líbilo víc před tím než se nám to spárovalo nebo potom. Faktem zůstavá, že jsem vždy měla nejradši Joeyho a Pheobe, protože ti pro mě plně vystihovali název seriálu. Jejich večeře a způsob jakým se k sobě chovali mi přišel úžasný. Plus si nemůžu pomnoct, ale Ross v té fontáně je neuvěřitelně roztomilý:)

100 %
75 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Pre mňa jednotka medzi sitcomami

Tento sitcom asi nič neprekoná. Zbožňujem The Big Bang Theory aj How I Met Your Mother, ale Priatelia sú proste klasika. Vtipy sú originálne a povedala by som, že seriál je dokonca sériu od série lepší (narozdiel od takého HIMYM, ktorý od 6. série veľmi upadá na kvalite). Videla som všetky diely snáď stokrát, ale vždy si ich rada pozriem znova :) Všetky postavy mám rada, ale Chandler je taká moja naj postava - asi preto, lebo mám rovnaký sarkastický zmysel pre humor ako on (ktorý často málokto pochopí). Navyše jeho výrazy tváre a tančeky sú nenapodobiteľné :D
Najlepší pár v seriáli je pre mňa Monica s Chandlerom. Už len ten spôsob akým sa dali dokopy. Je jasné, že si neboli súdení, ale predsa sa navzájom nádherne dopĺňali. Ona lepšie chápala jeho časté hlúpe správanie (keďže mal taký strach zo záväzkov), lebo boli dlho predtým priatelia a on tiež vedel o jej perfekcionizme a súťaživosti a vedel ju usmerniť. Jednoducho si sadli :)
Obľúbený diel nemám, ale strašne som sa bavila pri diele "Jak se Chandler líbal". To ako sa Chandler a Monica na seba stále vrhali, a pritom sa to snažili ututlať bolo veľmi zábavné :)

100 %
75 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
75 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

mé smýšlení

Tento seriál je absolutní klasika. Nevím, zda vůbec lze je regulérně nenávidět. Lehký neurážející humor bez prvků v Americe tolik oblíbeného fekálního "humoru" Zamilovala jsem se do něj jako dítě a pevně věřím, že tato láska mi zůstane do smrti. Pokud existuje někdo, kdo neviděl, měl fofrem sednout na internet a stahovat do aleluja.

100 %
75 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Nejlepší seriál...

Já prostě vím, že tohle u mě už nikdy nic nepřekoná. Celkově mám radši seriály postavené na jednom kladnozápozném hrdinovi a hlavně krimi, ale možná je to proto, že pro sitcom je v mém srdci jen jedno veliké místo a to pro Přátele. Někdy mám pocit, že se sourozencema vedeme diskuze složené jen z hlášek Přátel:D. Protože jsou věci, které se už jinak říct nedají.
Taky se často řeší, který ze šestice je vlastně nejlepší, který pár máme nejraději, která je nejlepší série. Těžko říct. Přátelé jsou prostě luxusní jedině dohromady (tím se dá vysvětlit ne příliš velký úspěch Joyho). Serie jsou dobré prostě všechny.
Ale když už, tak miluju Moniku, nemusím moc Phoebe a nejlepší část je, když se dává dohromady Monika a Chandler.
Ovšem největší srdcovka je rozhodně 10. série. Je celá tak nějak smutná. A poslední díl je prostě tisíckrát dojemnější než Titanic.
Tak zajdem ještě na kafe ne? No jasně, a kam? :D

100 %
75 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Best series of all time!

Bezpochyby jeden z nejlepších seriálů. Můžete se na ně koukat pokolikáté chcete a stejně se bude vždy smát. Úžasné herecké obsazení, nezapomenutelné hlášky. HIMYM mám taky moc ráda, ale na Přátele nedosáhne, přeci jen byli tu první a proto jsou nezapomenutelní :)

100 %
75 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

:) :) :)

Naivní Rachel, sladký Ross, šílená Monica, velice vtipný Chandler, originální Phoebe a "úspěšný" herec Joey:). Geniální šestka prožívající dobré i špatné věci spolu. Každý má svůj osobitý humor, postoj k radostem a starostem a mužská část herců má naprosto sladké úsměvy:) A všichni jsou tak skvělí :) I když nemáte rádi sitcomy, New York nebo 'uječenou Anistonku', něco se vám na seriálu prostě musí zalíbit. Ať už Rossův skvěle roztomilý hlas, kvikot, Moničinu lehkou posedlost perfektně ustlanou postelí, 'Reginu Felangiovou', 'Jak to jde?' nebo aspoň vědomí, že něco jako F.R.I.E.N.D.S existuje :)
Já mám už na Přátele vybudovanou lehčí závislost a opravdu nemám v plánu si nějak "odvykat". Tak nějak jsem si zvykla na to, že když uklízím, oni tu jsou taky :D Jejich kult časem opadl, ale zdá se mi, že jsou pořád dostatečně populární. To, že se pořád prodávají na plakátech, kalendářích a ŽE JSOU NEJOBLÍBENĚJŠÍM seriálen na serialzone.cz určitě není znamení, že by ho už nikdo neměl rád.
Letos /2009/ je to 15 let od počátku natáčení. Mě v té době byly 2 a měla jsem své milované Šmouly. Je zvláštní nad tím přemýšlet :)
Jasných 100%

100 %
74 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
84 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 19 lidí

Stručně...

TOP mezi seriály! Není třeba vypisovat, čím jsou Friends tak originální. Dřív jsem je nějak neregistrovala, ale teď se snažím dohnat, co se dá.:-)
Kdo nejlíp zlepší náladu než Přátelé? Jak seriáloví, tak ti naši...Bez nich to proste nejde. ;-)

100 %
71 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
82 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 17 lidí

Přátelé

Přátelé jsou jediným seriálem, který mi může v televizi hrát v podstatě pořád. Každý díl znám téměř nazpaměť, ale přesto mě baví stejně, jako když jsem ho viděla poprvé. Je to dáno skvělými hláškami, geniální postavou Rosse, vtipnými situacemi a chemií, která mezi hlavními protagonisty funguje. Myslím, že právě herecké obsazení a charaktery hlavních postav je na Přátelích to nejlepší. Nemohla jsem mít větší radost, než když jsem zjistila, že mi moji milovaní Přátelé začnou vycházet na dvd! Krom toho všeho ještě zmíním na české poměry nezvykle dokonalý dabing. Pokud bych měla jmenovat nějaký kultovní seriál, s naprostou samozřejmostí řeknu - Přátelé.

100 %
71 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
86 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 7 lidí

This is Legendary

Musel jsem Barneymu z konkurenčního HIMYM sebrat hlášku. Na Přátelích jsem vyrostl a průběžně s nimi trávím desítky hodin ročně. A ačkoliv je už pár dílů, které mám okoukané, hlášky bych mohl citovat spolu s nimi a Jennifer Aniston téměř nesnáším, tak jsou Přátelé mou celoživotní vášní a láskou. Zejména pak Joey a Chandy :-)

100 %
70 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
70 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 20 lidí

Když nevíš co by, najdeš to v Central Perk!

Existuje legendárnější seriál, než jsou Přátelé?! Podle mě ne!
Vždyť by se dalo říct, že Přátelé jsou základem skoro všech současných seriálu, například HIMYM dle mého je vystavěný na Přátelích. Kdyby před těmi X lety někoho nenapadlo Přátelé natočit bůh ví jestli by vůbec dnes nějaký HYMIM byl.
Ale dost už o tom jak je tento seriál legendární, protože to ví naprosto každej.
Přátelé okolo mě vždycky tak nějak proplouvali a když je dávali v telce tak jsem se vždycky podívala, ale nikdy mě nenapadlo zkouknout je celý.
Až pak jednou jsem je zase viděla v televizi a zrovna dávali díl, kdy si Joei měl vymyslet nějaké umělecké jméno a Chandler mu vymyslel přezdívku Joseph Stalin, se kterou později v tom samém díle Joei opravdu vystoupil v divadle. Po tomto vtípku jsem si řekla tak a dost! Musím Přátelé zkoukout celý takhle by to nešlo.
V tom momentě se pro mě Přátelé stali prakticky mým nejoblíbenějším seriálem.
Jsem smutná, pustím si Přátelé.
Nudím se, pustím se Přátelé.
Obědvám, pustím si Přátelé.
Usínám, pustím si Přátelé.
Učím se, pustím si Přátelé.
Chci si odpočinout, pustím si Přátelé.
Chci se zasmát, pustím si Přátelé.
Řekněme to takhle, já neznám situaci při, které bych nemohla koukat na Přátelé.
Už nevím jak jinak popsat tuto srdcovku. Snad jen, pokud jste je neviděli, nevíte o co přicházíte.
Nejoblíbenější postavy: Chandler, Phoebe, Ross (to je jen okrajově, mám je ráda všechny)
Nejoblíbenější epizody: v tomhle případě to snad ani nejde, dokonce i všechny série jsou vyrovnané.

100 %
70 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
80 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 10 lidí

Dá se na ně koukat pořád dokola!

Ano je to tak, Přátelé, sitcom, který zaujal celý svět! Pronikl i knám do televizních obrazovek. Tento seriál je opravdu povedený. Herci jsou super a jejich postavy také. Viděla jsem video jak dotáčeli uplně poslední díl a všichni brečeli, jak ho dotočily. Určitě v nich zůstalo kousek z jejich postavy a zůstaly dobrými kamarády! Je to úžasný seriál! Joey, Chandler, Ross - úžasná trojce chlapců, jejich humor je nezapomenutelný a co teprce Monica, Rachel a Phoebe? Prostě super holčiny se smyslem pro humor! Seriálová senzace, mezi seriály !

100 %
70 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
70 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 10 lidí

Nic moc...

Jdu se hlavou na špalek. Ve Friends jsem nikdy nenašel zálibu, a proto čekám, že budu ukamenován (bombové dopisy nevyjímaje).

Celý tento seriál mi přišel.. až moc nudný. Ve třetí sérii mi přišlo, že jsem v šesté (možná je to prostě jen nezaujatý pohled, vezměme si, že HIMYM, v podstatě stejný koncept, je na tom podobně - každá epizoda by se dala zařadit kamkoliv jinam). Všechny problémy sice byly problémy, ale podle jednání postav bylo vše řešitelné, vše bylo skoro trapně jednoduché.

Humor je naopak tak jemný, až se mě skoro nedotýkal. Hlášky sice byly trefné, ale prvoplánové - a často se stávalo, že hláška byla čistě jen to, proč se daná situace stala. Mohu opravdu říct, že po stránce komické tento seriál pokulhával nejvíc - až skoro nudil. A já bohužel neprožívám to "odvázání" postav na obrazovce, takže většina situací mi přišla téměř až trapná.

Když jde o postavy, nejsem si jistý, jestli bylo od počátku záměrem tvůrců je spárovat, ale celou dobu mi tam chyběl nějaký stálý partner Phoebe (nehledě na to, že s Joeym by se dala dohromady pouze za velmi alkoholického stavu - sice v jedné epizodě tam náznak byl, ale vzápětí se od toho upustilo). Každopádně, každá postava je milá, příjemná, usměvavá (v tomhle má například HIMYM výhodu, ne všechny postavy jsou tam úplně vyprofilované a jednoznačné). Postavy své role až tak neprožívaly a jen se vezly na scénáři. Což nebyla ani tak vina jejich, jako vina scénáře, který se z Přátel snažil udělat obyčejný sitcom.

Z herců mi byl asi nejsympatičtější David Schwimmer (pro puberťáky - vážně netuším, co na Jennifer Anniston vidíte - podle mě je to podprůměrně hezká, vyhublá holka). Každopádně Schvwimmerovo ťunťovství a nerozhodnost byla tou světlejší vtipnou chvilkou.

A teď začněte házet ;)

po X letech jsem si dal nové opáčko Přátel a za cca měsíc sfouknul všech deset řad. Zrovna mi tu jede poslední díl a já se rozhodl lehce upgradovat svůj názor.

I když ten se výrazně nezměnil. Přátelé jsou pro mě pořád nepříliš zajímavý, i když konzistentně příjemný seriál, který za svou popularitu vděčí něčemu, co já asi nikdy nepochopím.

On je to totiž po mnoha stránkách poměrně průměrný sitcom. Co je ale výhodou, jsou dvě věci. Jednak stabilní úroveň kvality, která v průběhu let neklesá. I když se za epizodu objeví jen asi 3 vtipy, kterým se opravdu zasmějete, vždycky tu jsou. Je jen minimum epizod, které jsou vyloženě nepříjemné. Druhou věcí je skvělé obsazení a postavy, které snad až na Phoebe nemají chybu.

Věci, které jsem na seriálu opravdu neocenil (krom Phoebe), je poměrně násilné řešení vztahů hlavních postav. I když se zdá, že se k sobě dvě postavy hodí, nakonec spolu neskončí a vše směřuje tam, kde to čekáte od samého začátku.

Druhá věc je, že po vzoru Přátel funguje spousta dalších sitcomů dneška. On ten model samotný dost funguje, ale jeho opakování je... nemístné. Často bývá HIMYM přirovnáván ke kopírce Přátel, ale já měl celou dobu pocit, že sleduju spíš lehčí verzi TBBT.

Na závěr asi připojím jeden poznatek, co jsem za roky sledování seriálů nabyl... čím je seriál průměrnější, tím je populárnější, protože dokáže oslovit víc lidí. Opravdu skvělý seriál uchvátí malou skupinu lidí, protože se ostatním netrefí do vkusu. I to je případ Přátel, kteří oslovili širokou masu lidí, kteří u nich vydrželi dlouhých deset let.

60 %
68 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
16 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 19 lidí

I'll be there for you

Je to až skoro neuvěřitelné, že jsem celosvětově slavné Přátele nikdy dřív neviděla. Všichni okolo jsou z tohoto seriálu tak na větvi, že jsem měla velká očekávání. Pak jsem si to pustila a nic se nedělo. Teda nemyslím si, že to je špatný seriál, to určitě ne, jen jsem u prvních sérií příliš nehnula brvou.
Třetí série už ale začala můj názor měnit. Nevím jak nebo čím, jestli mi přišly bližší gagy nebo scénáristé vymysleli lepší děj, to je celkem jedno. Důležité je, že jsem se opravdu začala bavit. Absolutním vrcholem pro mě byla osmá, devátá a desátá série. To není zrovna typické, většinou se s přibývajícími lety kvalita snižuje, ale Friends se ve více ohledech vymykají kontrole, už nemá ani cenu se něčemu divit.
Friends jsou první a poslední seriál, na který jsem se dívala s českým dabingem. Můj názor je ten, že seriál je nejlepší jen a pouze v originálním znění. Vím, že si lidé český dabing hodně chválí, ale Phoebe nebo Joey mi nejvíc trhali uši.
K series finale jsem si, protože se už znám, předem nachystala dva velké kapesníky, které teď oba suším na topení :)
Jak to shrnout? Není to nejlepší sitcom, jaký jsem kdy viděla, ale spousta scén mi zůstane v hlavně na hodně dlouho. Kdo by taky zapomněl třeba na Rossovo opálení (tak hodně jsem se dlouho nezasmála). Nebo na nádhernou venkovní sněhovou svatbu Phoebe? Je vlastně úplně jedno, jak to shrnu. Přátelé jsou celosvětový fenomén. To už jim nikdo nikdy nevezme.

70 %
68 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
42 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 19 lidí

Nejlepší sitcom všech dob

Přátelé jsou nadčasový odpočinkový seriál, který jde sledovat pořád dokola a pořád vás to bude bavit. Už ani nespočítám, kolikrát jsem všechny série viděla. Je hezké, že pokaždé, když si seriál pustím znovu, všimnu si něčeho nového a odkryju další stránky postav, ale postavy mě stále baví a pořád platí, že v přátelích zažijete většinu životních situací, ať už veselých, trapných nebo smutných. Pokud si pustíte nějaký novější sitcom typu HIMYM, tak velmi rychle zjistíte, že většina scén je vykradených právě z přátel.

Prostě geniální.

100 %
67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

Srdcovka všech srdcovek

Kdo by neznal Přátele? Ani netřeba nic dodávat, prostě a jednoduše ohromný sitcom, podle mě ukázkový příklad toho, jak má sitcom vypadat, ne to, co se točí teď.
Můj navždy nejoblíbenější sitcom. Viděla jsem všechny díly aspoň třikrát (mezi moje nejoblíbenější patří Rossův sendvič a Vánoční pásovec). Miluju Rosse a jeho smůlu v manželství, Chendlera a jeho vtipy, Phoebe a její bláznovství, Monicu a její uklízecí mánii, Joeyho a jeho hlášky a samozřejmě Rachel.

100 %
67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

Přátelé od vedle

Přátelé - název mého nejoblíbenějšího seriálu, který jsem sledovala už když jsem byla malá. (Ačkoli tehdy jsem to chápala trochu jinak.) Hned jsem si zamilovala celou šestici těch výjimečných lidí - zapsali se navždy do mého srdce. Chandler s jeho vtípky a sarkastickými poznámkami. Joey, který okouzlí každou dívku jedním pohledem, ovšem v pozdějších sérií se také občas zamiluje. Ross, který sice není zrovna praktický, ale je romantický a srdce má na pravém místě. Monica, která je naopak vcelku praktická a ráda na každého udělá dobrý dojem (ať už čerstvě upečenými sušenkami nebo vzorně uklizeným bytem). Phoebe, která je ztřeštěná a bláznivá a nebojí se udělat nějakou hloupost. A taky Rachel, která se sice jeví jako nafoukaná fiflena, ale to jen zpočátku. Pár Rachel a Ross byl jedním z mnoha nejlepších momentů. Od začátku si byli nějak souzeni a patřili k sobě, aniž by to věděli. Stejně tak pár Chandler a Monica, kteří se nakonec taky dali dohromady a našli tak lásku, po níž oba ve skrytu duše toužili. Jenomže kdo ví, jestli by se Chandler a Monica dali dohromady, kdyby nejeli do Londýna? A nebo Rachel a Ross, kdyby se nenašlo staré domácí video, kde Ross chtěl Rachel pozvat na maturitní ples, protože ještě nedorazil její doprovod? Jenže oba páry si byli souzeni, proto se to stalo, byl to "osud"...
Seriál jsem prožívala naplno - u dojemných scén jsem brečela, u vtipných jsem pukala smíchy a u romantických jsem povzbuzovala herce k polibku.
Na seriál se dívám pořád a hlavně na svoje neoblíbenější díly, které už znám nazpaměť. Ovšem nikdy nezapomenu na pocit, který ve mně moje oblíbené postavy vyvolávají...

100 %
67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

PŘÁTELÉ!

Joey - Roztomilý ňouma, sukničkář a tak trochu natvrdlý. Herec když se zrovna zadaří, kluk který je zavřený ve skříni mezitím co mu vykrádají byt, kluk kterému když se rozbije lednice chce jí zaplatit po ostatních a samozřejmě Dr.Drake Remorei...

Phoebe - Naprosto střelená, potrhlá, příšerně náladová, "hraje" na kytaru a "zpívá" vlastní písničky. Masérka která klidně odnosila trojčata svého bratra a která se spontálně (jen v jednom díle) nechala přejmenovat na Princezna Consuela Banana Hemok...

Ross - Upovýdaný, nejistý, paleontolog "doktor" které skoro nikdy neberou vážně. Vždycky když povídá o své práci nebo cokoliv s tím spojené nikdy nezaujme nikoho jiného než sám sebe a taky milující otec který ovšem neváhá vydávat převlečenou dýni za svého syna aby se vymluvil z balení věcí...

Rachel - Milovnice módy, dost naivní. Ze začátku byla hodně rozmazlená a nesamostatná ale postupem času se vypracovala jak v práci tak v osobním žívotě. Proběhlo u ní mnoho změn od chvíle co utekla ze svatby a s těžkým srdcem stříhala kreditky...

Chandler - Vtipálek, hodně ukecaný, dokáže si udělat srandu snad úplně ze všeho. nikdo pořádně neví jak pracuje a ani nemá smysl aby to vysvětloval protože to stejně nikdo nechápe. A taky jeho věčné prokletí stará láska Jenice na kterou vždycky nečekaně narazí...

Monica - Pořádkem posedla, stále něco organizující kdysi tlustá šéfkuchařka. Když má příležitost snaží se trumfnout svého bratra a zavděčit se své matce. Při tom se dokáže pohádat kvůli lenošce pod nohy která není na svém místě a taky zvládne péct o vánocích cukroví pro všechny sousedy...

Myslím že když spojíte těhle šest osob, spoustu vtipu, zábavné situace a vtipné dialogy doplněné o příběh, skvělý scénář a samozřejmě občasné hostující hvězdy není snad ani možné aby jste se nebavily :D.

Jasných 100%

100 %
67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
83 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

Bez Přátel ani ránu...

Tenhle seriál pro mě vždycky bude ten nejlepší - hlášky se nikdy neomrzí, Chandlera budu milovat do konce života, ale hlavně - díky Přátelům si budu vždycky pamatovat, že hlavním městem Peru je Vtox, že kdysi dávno žili lidé, kterým se říkalo Makabejští, a že výraz 'do psí díry' není sprostý slovo... :D

100 %
67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
83 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

Posezení v Central Perk

Železně pravidelná salva smíchu, životní vzory a svého času i můj nejoblíbenější seriál. Každá postava je přesně charakterově daná, každá má nějakou svoji slabost, na kterou ji lze nachytat a určitě každý z nás zná někoho, kdo balí holky na potkání, dělá nervozní vtípky, miluje vědu, nenechá si ujít žádný módní časopis, zbožňuje uklízení nebo je prostě jen mimo. Těžko říct, jestli by se Přátelé ujali i dnes, vždy když se na ně začínám dívat od začátku, tak se u prvního dílu přistihnu, že bych mu možná nevěřil, že to dotáhne tak daleko, na deset naprosto krásných let. O málokterém výtvoru platí tak moc, že se v něm poznáte, že je ze života. A dívat se na poslední díl je jako byste nechávali odjet nejlepší kamarády.

100 %
67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Jednoducho FRIENDS

Výborne, výborné a ešte raz výborné :)

Je to klasika, ktorú majú radi všetci a všetci si ju radi pozrú aj keď niektoré z dielov alebo všetky videli už 100x.

Jednoducho som sa na to vždy rada pozerala a rada som si pozrela všetky diely odznovu a rada si ich pozriem znovu.

Herci veľmi príjemní a tuším prvý krát mi z hlavných postáv nikto nevadil alebo neliezol na nervy.

Dávam 100% !! ;) Pre mňa TOP

100 %
67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
33 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Tento Seriál Mi Bude Chybět

Velmi dobré. Myslím že všichni vědí že Přátelé
mají přebytek vtipných a sympatických postav, též i pohodovou atmosféru, ale také jedno velké mínus. Fóry. Fórů je tam sice hodně, ale jen u několika z nich jsem se smál. U těch ostatních jsem se jen uchechtl nebo usmál. A tam kde v tomto seriálu není dobrý humor, jsou nekonečné románky, což mi rozhodně nevyhovuje. I přes to všechno ale doporučuji. Je to pěkný oddechový seriál který se nedá popsat jinak než klasika.

Mé oblíbené postavy: Pheobe Buffayová, Gunther, Chandler Bing, Monica Gellerová
Má oblíbené série: 1.série, 10.série
Mé oblíbené epizody: Jak to mohlo být 2. část, Jak přišli pozdě na Díkůvzdání

EDIT: Je sice zbytečné cokoliv říkat, teď po rozsudku Birtera z roku 2016, ale chci jen říct, že jsem po tom roce změnil kompletně názor a u Přátel se prohýbám smíchy. Co se stalo změnil se mi smysl pro humor?

80 %
67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Friends

Naprostá nadčasová klasika, tohle doporučuju fakt každýmu, málokomu se netrefí do noty. Je to jak Simpsonovi, prostě dojedete na konec a můžete si to dát zase od začátku, a to prakticky neustále. Na každé z postav si prostě něco zamilujete. Ať už je to Phoebe a její písničky, Joeyho How you doin, nebo Chandlerův osobitý humor. Navíc Jennifer Aniston v nejlepších letech? No, hned se asi začnu dívat znovu.

100 %
67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
33 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Nečekaná perla

Přátelům jsem se dlouhodobě vyhýbala jakožto tomu protěžovanému sitcomu, který každý zná, dávají ho všude a bude podle všech dostupných informací stát za starou bačkoru. Jednoho dne jsem byla napůl donucena se podívat na pilot - díky bohu v originále - a přes veškerou svou skepsi jsem po bingnutí celé první série musela uznat, že jsem se pletla. Přátelé si i přes standartní úpadek v pozdějších sériích až do konce zvládají udržet důstojnost, osobitost a i přes některé zbytečně emočně vypjaté pasáže, na které jsem těžce alergická (a které naštěstí velmi často zachraňoval Chandler) i vtipnost. Pro mě příjemné překvapení a v závěru sitcom, který jen máloco amerického dokáže překonat.

80 %
67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Friends

Muj názor na přátelé ? BOMBA.. Sleduju je už od malička..A díky tomu jsem si nejvíc oblíbila herečku Jennifer Aniston <3 Chandler a jeho smysl pro humor..Rachel a její střelenost..Monica a její pořádek..Joey a jeho sukničkářství..Ross a jeho dinosauři...Phoebe a její dětinské chování.. Přatelé FOREVER <3 u Přátel se zasmějete a zaroven zabrečíte doporučuji :) :) nejlepší seriál :)

100 %
67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
33 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Nikdy neomrzí

Přátelé? Existuje snad někdo, kdo by tenhle seriál neznal?
Začala jsem se na něj dívat až když jsem byla starší a kdykoliv jsem viděla jakýkoli díl, smála jsem se od začátku do konce.
Specialita tohoto seriálu je, že nemá slabé a nudné série, jako to bývá u ostatních seriálů. Ale přátelé jsou vtipní od prvního dílu první série do posledního dílu poslední série.
Další skvělá věc je, že se na ně můžu koukat pořád dokola a nikdy mě neomrzí.
A ještě k tomu je český dabing lepší než originál.
Škoda, že je málo seriálů, které by pro mě byly takhle super.
Myslím, že tvůrcům se podařilo vytvořit opravdu výborné dílo.

100 %
67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Seriál za všechny prachy!

Spousta vtipnývh hlášek a scének, příběhů, zápletek... A hlavně smíchu. Přátelé jsou mým nejoblíbenějším seriálem a co si budem povídat, za těch 10 let se stali i oni mými přáteli. Nehledě na to, že i na představitele se dá krásně koukat. Ať už na chlapi, tak i na ženy.

100 %
67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Chytí a nepustí

Chápem ľudí, ktorí hovoria, že Priatelia sú jedna dlhá telenovela a nevedia im prísť na chuť. Tiež som v tom niekoľko rokov žila.
No potom som jedného dňa videla časť, ktorá mi obzvlášť sadla, potom ďalšiu, ďalšiu... A už ma to neopustilo.
Aj keď sú posledné série slabšie, vykreslenie charakterov je jedinečné a nemenné. Neznášam, keď autori nevedia podať osoby ako skutočných ľudí - tejto chybe sa Friends vyhli z ďaleka. Perfekcionalistická Monika, Pheobe tak-trochu-na-hlavu, playboy Joye... Nikdy sa nemenia, stále sú to tí, ktorých ste spoznali hneď na začiatku, a aj keď nejaký detail preladia inam, má to svoj dôvod a dokonale to do seba zapadá.
Hold najlepšiemu sitcomu všetkých čias!

100 %
67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Od dětství až sem

Byla jsem malá a koukala jsem se na Přátelé. Jsem velká a koukám se stále. Nikdy mě neomrzí. Přicházejí nové seriály a nové hvězdy, ale Přátelé pořád jsou tu s námi a zůstávají těmi nejlepšími. . . Od doby co mi brácha tenhle seriál dal na DVD tak jsem se na něj začala koukat a být na něm závislá. Viděla jsem ho nejméně milionkrát a pamatuji si, že mi bráška pořád říkal ať už se koukám na jiný seriály, že jich je plno a dobrý, ale mě se nijak nechtělo. Znala jsem každý díl, každou repliku a brácha už byl ze mě vyřízený, tak se prý radši šel zahrabat. Teď? DVD mám pořád .. no mám, tedy mi je spíš brácha zabavil, když se stěhoval, tak doufám, že mi je vrátí. Opět bych se ráda pobavila hereckými výkony. Nikdy nezapomenu na neodmyslitelnou část co jsou s nimi strávila :)

100 %
67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

The best of all

Tak tenhle sitcom se americe vážně povedl! Nejen nápadem a prostředím, ale herecký obsazení naprosto sedlo. Nedokážu si představit, že by Chandlerovy forky říkal někdo jiný než Perry a nebo že by Joeyho hrál třeba Brat Pitt:)
Já sama jsem je skoukla několik a když vám ty hlášky probíhají už předem hlavou stejně se tomu vždycky zasměju:)
Jen jediná chybka je, že v Joeym(jako serial) se aspon v jedne epizode vsichni neobjevili.:(

100 %
65 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
88 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 17 lidí

Znám i lepší

Jo já vím že všichni milují přátelé, ale že by to bylo zase tak úžasný? Chápu že lidé kteří se na ně koukali pravidelně už odmala, tak že si je třeba zamilovali, ale já prostě znám mnohem lepší seriály. Třeba srovnávání Himym s Přáteli. Možná je to dáno tím, že na Himym se koukám právě teď v současnosti a Přátelé jsou pro mě už trochu starý seriál. Nevím. Nebo je to třeba o hlavních postavách které jsem si nikdy nedokázala oblíbit natolik, že bych hltala každé jejich slovo (jako je to například u již zmiňovaném Himym nebo třeba TBBT).
Prostě je to seriál na který se ochotně podívám ale rozhodně to není můj oblíbený. Ale musím uznat, že některé hlášky jsou prostě úžasný :)

70 %
60 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
40 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Můj první seriál

Seriál Přátelé je můj první seriál v životě. Ani nevím kolik let mi bylo když jsem ho viděla poprvé, ale dodnes je to rozhodně má srdcová záležitost. Pouštím si ho střídavě s Červeným trpaslíkem každý večer jako večerníček a to je mi už ..cet let. Nikdy se mi neomrzí, baví mě stále dokola a stále se opravdu od srdce směju. Má nejoblíbenější postava je Monica, je mi děsně blízká a protože jsem hudebně vzdělaná a nadaná tak mě děsně baví Phoebe a její písně. Ale každopádně mi sedí humor celého seriálu. Takže každopádně velký dík každému kdo měl s tímto seriálem co dočinění, protože věřím tomu, že se na něj budu koukat ještě až mi bude devadesát. :-)

100 %
60 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
80 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Top of the Awesomness

Já nevim. Dá se tu napsat něco, co už nebylo slyšeno? Přátelé jsou úžasní, boží, krásní, milující, neuvěřitelně vtipní, ohromující, nejlepčejší na světě.
Dá se na ně koukat pořád a pořád a pořád dokola, aniž by ztratili své kouzlo a vtip. Někdo říká, že první řady byly nejlepší a pak to šlo z kopce. Nepravda a žádný další názor než ,,všechny řady jsou nejlepší na světě" neakceptuji. A fakt nevím, kolik dalších superlativ přidat, takže můj pointless názor ukončím tečkou.

100 %
60 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
60 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Přátelé na vždy

Pravděpodobně nejznámější sitcom devadesátých let. Mnohými milovaný, některými nenáviděný, prostě seriálová klasika. Šestice přátel, kteří spolu tráví většinu svého času. Někteří spolu bydlí, někteří spolu chodí nebo jsou manželé. Ne nelekejte se nejedná se o telenovelu. Nedůležitější na všem je vtip, který seriál i přes svou rozvláčnost v pozdějších řadách neztrácí.

Sám za sebe můžu říct, že mě vždy potěší a rozveselí.

80 %
60 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
60 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Postupem času vybledli

Kdybych měla hodnotit seriál Přátelé v době jejich největší slávy, dokázala bych ocitovat nejznámější hlášky a neváhala bych mu dát 100%, ale dnes už ne. U mě vede HIMYM. V tomto seriálu vzali to nejlepší z postav Přátel a dovedli je k dokonalosti. V Přátelích mi na nervy leze Phoebe a někdy i Rachel. Můj nejoblíbenější člen je Chandler, jelikož mám pocit že bez něj by chyběla nejméně polovina vtipů. Takže dávám kolik dávám. Budu je mít vždycky ráda, ale HIMYM mám raději:)

80 %
60 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
20 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

nej seriál

Všechny díly si pouštím stále dokola a vůbec se mi to nezprotivilo. Skvělé hlášky a taky super věc - díly se postupem času nezhoršují a každá novější serie je snad ještě lepší než předchozí. Možná dobře, že to skončilo, radši skončit v nejlepším, než udělat jednu sérii navíc a zhoršit tím celou atmosféru seriálu.

100 %
59 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
86 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 22 lidí

Friends 4ever

Tenhle seriál je naprosto skvělý, mám ráda všechny postavy, což se mi zas tak často nestává. Některé hlášky si pamatuju nazpaměť. A ani ten smích v pozadí mi na tom nic nemůže zkazit. Klobouk dolů předtím, kdo k němu psal scénář. Nedokážu představit, že by ho někdo neviděl a nebo nedej bože by se mu nelíbil. Podle mého je to jeden z nejlepších seriálů, tudíž si stovku jednoznačně zaslouží. :o)

100 %
57 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
90 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 21 lidí

Friends

Tak tento seriál patří mezi nejlepší. Jejich humor nemá konkurenci, hlášky taky skvělé. Vůbec neztrácejí na kvalitě, a to se cení. Je sranda vidět takovou partičku, jak řeší problémy kolem sebe.Jsem ráda že tento seriál natočili.

90 %
56 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
89 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 18 lidí

Jak to de?

Nejlepší seriál všech dob a to nejen mezi sitcomy. Naprosto si mě získal svojí atmosférou. Asi se nikdy nenajde lepší. Všechno je tak jak má, každá epizoda je skvost, postavy jsoupřirozené přitom originální a herecké výkony natolik přesvědčivé že po 3 shlédnutí všech 10 serií mám pocit že je znám osobně :)

Hodnocení postav: Joey 100%, Ross 90%, Chandler 100%,
Monica 100%, Rachel 100% a Phoebie 90%

Kdo neviděl dělá velkou chybu. A nejobdivuhodnější je že si seriál svou kvalitu udržel celých 10 sezon.

100 %
56 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
78 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 9 lidí

Friends

Opravdu dokonalý seriál, přímo legendární. Myslím, že není třeba k němu moc dodávat, protože ho všichni určitě moc dobře znáte. Pro mě je to velice oblíbený seriál s parádním humorem a také dějem, který na sebe dobře navazuje. A konec přátel byl velice dobrý a myslím si, že i ve správný čas.
100 %

100 %
55 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
90 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 20 lidí

Láska....

Začala jsem se na Přátele koukat od prvních chvil... Nejdřív jsme se na to koukali s mamkou a bratrem a komentovali vše... Natož že mi bylo asi 10 se mi děsně líbyli... Snažila jsem se koukat na každý díl, ale jak to bývá nejdeto.. Ted když už je davají na primě po druhé zasebou, zjistila jsem, že je zbožňuju. Koukám na ně na netu a viděla jsme naprosto každý díl a furt mě neomrzeli... Je to láska na celý život a doufám, že i oni tu budou stále... Je dobré, že tam nejsou až tak známí herci a že kousek z nich je v každé jejich postavě a každá je jiná s jiným příběhem. Tvůrci udělali skvělou práci. Myslím, že patří mezi 5 nejlepších sitcomů.... Vím o nich vše!

100 %
55 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
64 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 11 lidí
TSZZ
16. listopadu 2007

Dokonalé

K tomu nemůžu mít výhrady,snad všechny díly mohu vidět pořád dokola a vždycky se bavím výborně,úžasně sladění představitelé jak hlavních tak i vedlejších úloh,originální nápady a kultovní hlášky dělají z tohoto díla asi nejlepší seriál všech dob.

100 %
53 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
79 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 19 lidí

Friends forever

Tohle je jeden z nejlepších seriálů všech dob, má své kouzlo. Dá se na něj dívat stále znovu a znovu a nidky vás nepřestane bavit, je to serial pro všechny věkové generace. Herecké obsazení je doslova dokonalé, z celého seriálu srší až nakažlivý optimismus a dobrá nálada:) bezvadný seriál...

100 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
83 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 18 lidí

Přátelé...

Podle mě jsou přátelé príma parta. Která vždycky pobaví. Seriál mě baví. Nejlepší díl je ten s těmi neštovicemi :D Hlavní je to že v tom dílu hraje Charlie Sheen :-* On je uplně k sežrání. Jinak líbí se mi na Joeym jeho humor na Phoebe že je tak správně střelená na Monice ten její smysl pro pořádek :D na Rachel nejvíc to jak hraje Fottball :D. Na Rossovi to jak je takový ten inteligentní týpek a na Chandrelovi byla největší sranda když chodil s Jennys :D... Ten díl s tím jak hráli Fotbal se mi taky líbil chtěla bych se naučit hrát americky fotbal. :( Škoda že tady se moc nehraje. Ale smutný mi přijde když vždycky při pohledu na město (ve starých dílech) jdou vidět Dvojčata (mrakodrapy) Tenkrát když spadly :( bylo to hrozný nerada na to vzpomínám je to hrozný pořád ti teroristi. Moje nej postava je asi Phoebe :D Protože je taková zajímavá ... :) Pp

100 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
86 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 14 lidí

Já z toho teda zas tak odvařená nejsem.

Parta lidí se schází a je mega vtipný je při tom pozorovat. Ne, vlastně, to je TBBT. Teď teda Přátelé. Parta lidí se schází a občas je celkem vtipný je pozorovat. A občas zas ne. Když nic jinýho není, tak se stejně nejdřív ještě kouknu pořádně, jestli fakt nic jinýho není a teprv pak, když zjistím, že opravdu bohužel ne, tak se kouknu na Přátele a jsem vlastně ráda, že to dopadlo dobře, protože se celkem bavím. Ale jen tak si to nepustim. Ale seriál se přesto těší obří oblibě - proč? Byl první a to mu nikdo neodpáře. A za to jim zaslouží dík, těm našim Přátelům. Že třeba bez Přátel by vůbec nebyly seriály typu HIMYM a TBBT, což by byla věčná škoda. Je to taková máma, co vás většinou ztrapní, ale stejně ji respektujete.

40 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
25 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 8 lidí

Friends po x-té

Vím, že od prvního dílu uplynulo už tisíc let, ale tohle mě pořád baví. Pomalý Joey, naivní Rachel, frajer Ross,.. kdo by nechtěl mít bandu takových přátel.
A tohle je jeden ze seriálů, kde podle mě sedí perfektně i dabing.
Jo, pořád mě baví

100 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

Proč se mi to vyhýbalo?

Teprve na přelomu roku 2009/10 jsem se dostal k tomu, abych začal sledovat Přátele. A jo baví mě, hodně. Sice Phoebe je trošku mimo mísu. Joey je takovej trouba, ale baví mě Monica, Chandler a hlavně Ross a jeho grimasy. A od té doby se k nim rád vracím a když chci zvednou náladu tak střídam Přátelé a Simpsonovi.

100 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

Dlouhych 10 let s Friends

Víkend klepe na dveře a pro mnoho z nás je to chvíle odpočinků. Stvořena právě pro tento kultovní seriál. Vypraví o bandě pětici přátel, kteří jsou nerozluční. Prožívají spolu zamilování, rozchody i životní rozhodnutí. Vzájemně se podporují nejenom penězi ale i vtipem. Tahle necelá půlhodinka stojí za vaši pozornost ale to předpokládám, už dávno víte. Seriál prostě zabodoval u diváka všeho druhu. Seriál je zábavný a herci jsou sympatičtí. Z hercu udělal hvězdy velkého kalibru, a vice čí méně se jim daří i nadále. V seriálu se postupem času objeví hvězdy i ze známých filmů. Aby nám seriál trochu okořenili. Ne že by to potřeboval ale co mihnout se ve zbožňovaném kutu chce každý, kdo nechce schytat kulku od svého manažera. Seriál vydržel dlouhých 10 let. Škoda, i když se děj poměrně dost podařilo vyždímat. Divák by snesl par sérii navíc nebo alespoň nějaký film. Jak se ale říká, v nejlepším je třeba skončit. Proto přestanu psát a přejí vám hezký víkend.

90 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Friends Forever

Nejlepší ze všech sitcomů, co jsem doposud viděl a myslím, že už ho žádný nepřekoná. Přátelé jsou kult mezi sitcomy a staly se neodmyslitelnou součástí mého života. Můžu je sledovat stále dokola a nikdy se mi ty pitomosti neomrzí. Po celých 10 serií se vtipnost seriálu stupňovala a obdivuju, co tvůrci dokážou vymyslet. Ani jedna z postav se mi za celou dobu sledování neomrzela. A že jsem celý seriál viděl několikrát dokola. Zkrátka přátele je ten typ sitcomu, do kterého se zamilujete a ta láska nikdy nezmizí. Friends forever !!!!!

100 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
75 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

One of the best

Přátelé jsou moje srdcovka, na ty nedám dopustit. Ať si každý říká, co chce. Můj první seriál, který jsem dokoukala úplně celý a ráda se k němu vracím. U posledního dílu jsem brečela a mrzelo mě, že se vlastně „rozpadli“, když drželi celou dobu tak pospolu. Asi bych uvítala jiný závěr. Neexistuje žádný díl, u kterého bych se nezasmála. Všechny postavy mají své kouzlo a vždycky jsem ze seriálu měla pocit jako bych si s nimi seděla v Central Perku na kafi. Pro mě nejlepší sitcom.

100 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
75 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Seriál dětství..

Můj nadpis hovoří za vše. Na Přátele jsem koukala už jako opravdu malá, protože na to koukala mamka. Vůbec jsem nechápala o co v tom jde, ale přeto jsem se smála.
Časem jsem se začala smát opravdu, a to především Joeymu!
No a teď? Není díl, aniž bych se u něho alespoň jednou pořádně nezasmála.

Především postava Joeyho a Phoebe jsou skvěle promyšlené. A jejich vtípky mě vždycky dostanou.

U mě budou mít Přátelé vždycky 100%. Protože na ně se můžu koukat znova a znova a stejně se budu smát =)

100 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
75 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Klasika

Tento seriál je pro mě naprostou klasikou. :) Vyloženě se u něj bavím. Vždy když mám depku nebo špatnou náladu pustím si nějaký díl a končím po 20 minutách s úsměvem na rtech.

Výborné obsazení, skvělý humor, charaktery postav a postupné vyvíjení seriálu každou sérii nemůžu ocenit jinak než 100%.

100 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Synonymum ke slovu "sitcom"

Mohu s klidným svědomím říct, že F.R.I.E.N.D.S jsou pro mě mým dětstvím, už jako čtyřleté dítě, jsem každou epizodu sledovala na jedničce a čekala jak to teda dopadne s tím nejlepším párem (R&R).
Každá postava zde je do detailu vybroušená a mnohdy mezi svými přáteli nalézám určité podobnosti :) ale, pro mě navždy zůstane "tou nejlepší postavou" Čendík. Ještě bych chtěla nedzvednou český dabing, který vzhledem k ostatním nadabovaným seriálům, rozhodně nemá konkurenci!

100 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
75 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Zlaté devadesátky

Seriál, který je nejlepší a nejde ani o to, že by byl nějak originální, či humor by byl extra inteligentní. Nebo že by zápletky byly extra zajímavé.
Ale celkově, když dáte všechno dohromady, tak je to geniální. Zaujme to lidi i po 20 letech. Všechno klape. Neříkám, že u všech dílů se budete popadat za břicho, ale většina takových je. Hlášky, které si budete pamatovat navždy. Postavy, které jsou všechny trochu přehnané, ale v posledním díle se s nimi nebudete chtít rozloučit a budete chtít si dát těch 10 sérii ještě jednou.
Rozhodně doporučuji, já jsem to jako malá v televizi moc nemusela. Ale když si to dáte v originále, i když se vám to předtím nezdálo a dáte tomu šanci, pak se stanete závislým na tomto seriálu, jako se to stalo mně.

100 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Priatelia

Asi najznámejší sitcom všetkých čias. A aj najlepší.

Z príbehov šiestich priateľov sa stala televízna klasika, ktorá nikdy neomrzí. Aspoň teda mňa nie. Videla som všetky časti už niekoľkokrát a nech si pozriem ktorúkoľvek časť, tak sa smejem od ucha k uchu. A to aj na niekoľkýkrát. Neviem ako sa to tvorcom podarilo, že počas celého seriálu kvalita neklesala ale podarilo sa. A to sa týka aj samotného finále, ktoré preplačete. Zrejme veľký podiel na tom má hlavná šestica hercov. Je fakt, že svoje postavy zvládajú perfektne a žiadna z nich mi nevadí :-)

100 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Friends

Nejvtipnější, nejlepší a prostě nejúžasnější seriál o vztazích vůbec! Můžu ho vidět i stokrát a nikdy mě neomrzí, nikdy se u něj nepřestanu smát a nikdy u něj nepřestanu brečet ... Přátelé jsou prostě jedinečný seriál, který už nikdo nikdy nedokáže nahradit ... U mě v žádném případě. Vždycky to pro mě bude jedinečný seriál, který budu vždycky milovat. Neuvěřitelně pestré herecké obsazení, vtipy, které se stávají legendárními ... A hlavně, žádná protivná postava, která by kazila dojem seriálu, prostě jen jedna skvělá postava vedle druhé ... Některé možná trošku otravnější, ale ne natolik, aby mi ležela v žaludku ... Je velká škoda, že seriál opravdu nadobro skončil, protože takový film ve stylu "Přátelé po 10 letech" by opravdu nebyl vůbec k zahození ...

100 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Moc dobrý seriál

Další ze seriálů, který by obvykle nepatřil mezi mé oblíbence, protože zkrátka patří mezi ty typy, které já nemusím, ale i přes to jsem si k němu dokázala najít cestu a ve finále ho mám opravdu ráda, myslím, že si zaslouží vyšší hodnocení, protože účel, kvůli kterému byl stvořen rozhodně splnil - dokáže skvěle pobavit!

80 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

friends

legenda legiend, každý pracovný deň od 19:30 na markíze a na druhý deň cestou do školy rozoberanie toho čo sme videli s priateľmi.

aj 11 rokov od skončenia sa zasmejem na vtipoch, dialógoch, ktoré poznám. neviem sa dočkať ako Phoebe vybuchne pri hracom automate, ako Joey zistí to o Monice a Chandlerovi, doslova sa teším na to ako Ross povie Rachel miesto Emily a užívam si každú jednu narážku na jeho rozvody, teším sa na Rachel a jej koláč a mäsom a takto by som mohla pokračovať ďalej.

priatelia boli, sú a budú jediní, žiadne hľadanie matky, žiadny šialený vedec s priateľmi, žiadne dve servírky s koláčikmi, žiadny nadržaný ožran s príživníckym bratom a jeho natvrdlým synom, žiadna bývalá alkoholička so svojou matkou, aj keď ich všetkých mám rada, neprekonajú Rachel, Monicu, Phoebe, Chandlera, Rossa a Joeyho, nikdy

100 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

5x pytel smíchu

U každého dílu jsem se bavila, nezklamali mě Přátelé :-).
Existuje spoustu sitcomů, ne všechny se stanou raritní.
Šest přátel, každý má svůj život a své problémy a když je spojíte, budete se smát i banálním maličkostem.

100 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Friends

Nevidel som úplne všetky diely, ale pri tých ktoré som videl som sa vždy zabavil. Niektoré hlášky sú fakt super, postavy sympatické a nemôžem si pomôcť, ale už od detstva zbožňujem úvodnú zvučku tohto seriálu :D

100 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Sitcom číslo jedna

Přátelé: legenda o deseti sériích, která i po těch mnoha letech stále dokáže vykouzlit ohromný záchvat smíchu. Každá postava z hlavní šestky je jedinečná a má svou vlastní storyline. S jistotou můžu říct, že vracet se k tomuto, řekněme unikátu, mě bude vždycky bavit. Proto 100%.

100 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Srdeční záležitost

Přátelé jsou moje srdcovka. Už jako malá jsem na ně koukala s mamkou i když jsem tomu ještě moc nerozuměla, když jsem se k nim pak později vrátila a už chápala všechny vtipy, stali se pro mě závislostí. Úžasná šestice kamarádů kteří prožívají všední životní situace s humorem který musí pobavit snad každého. Každý z nich je něčím jedinečný a originální, každý z nich je jiný a proto se tak úžasně doplňují. A i když většina seriálů po několika sezónách ztrácí vtip a scénáristům docházejí nápady, Přátelé mě baví až do úplného konce. Řekla bych že se autoři drželi hesla že v nejlepším se má zkončit.

100 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

The Best!!!!

Přátelé jsou absolutne nejlepším seriálem posledních 20 let. Je úžasné jak s nimi ten život mohl člověk prožívat po 10 let. Absolutně úžasné obsazení a velmi dobrý český dabing. Seriál dokázal přesně vystihnout různé situace, jak komediální, tak smutné. Opravdu velice povedené, nikdy mě neomrzí se dívat na jakoukoliv epizodu či díl. :-)

100 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Bylo nás šest...

V mém okolí neznám člověka který by přátele neměl rád. Všichni vám vždy řeknou že je to bezvadný pohodový seriál. Já s nimi musím souhlasit. Je mi jasné že je to fikce ale i tak si po shlédnutí řeknete že by jste chtěly bydlet v New Yorku s takovouhle partičkou a zažívat jejich komické životní situace. Nejvíce jsem si v seriálu oblíbil Joeyho, který mi někdy se svoji roztržitostí trochu připomíná mě. Rád se k tomuto seriálu vracím a je mi jedno že některé díly jsem viděl nesčetně krát. Americká komediální klasika která nikoho neurazí.

80 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Legenda Forever

Nejlegendárnější seriál všech dob. Není lepšího seriálu než jsou Přátelé, kteří pobaví kdykoliv a kdekoliv. Zbožňuju celou partu. Miluju Chandlerovo odpovědi na všechno a nejde nezmínit ani Joeyho "Jak to jde?" Miluju na Přátelích úplně všechno a myslím že i když jsem je viděla už asi 100x tak se u nich stejně pořád budu smát. Zůstanou legendou všech seriálů a sitcomů. Myslím, že z novějších a nastupujících seriálů je nějaký těžko už překoná. Pro mě jsou jedničkou a kam se hrabe HIMYM a nebo Teorie velkého třesku. :)

100 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Friends forever

Je potřeba k tomuhle kultovnímu seriálu něco dodávat? Dokážu ho sjíždět od začátku znova a znova. Miluju především Rosse, ale všechny postavy mají něco do sebe (jediná, kterou moc nemusím je šáhlá Pheobe) Joeyho "jak to de?" mě vždycky dostane. Rossův "vánoční pásovec" nebo jeho "opalování" je bezkonkurenční. A obrovský plus je český dabing.

100 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Skvělé příběhy ze života

Myslím si, že seriál měl úspěch právě proto, že sleduje obyčejné (americké) příběhy skupiny přátel a veškeré jejich trable v jejich soukromém i pracovním životě.

Proto obdivuji tvůrčí tým, který dokázal najít skvělé představitele hlavních hrdinů a nadělil nám dávku humoru a pohody, která vydržela všech 10. sérií seriálu.

80 %
46 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
85 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 13 lidí

Přátelé

Podle mě jsou přátelé ten nejlepší serial.Všech 10 řad jsem viděla asi 4krát a klidně je ještě kouknu.Tento seriál je nabity hláškami od začátku až dokonce.Joey, Rachel, Monica, Phoebe, Chandler a Ros všichni tyto postavy jsou skvěle zahrané. Nejlepší serial všech dob!

100 %
44 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
83 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 18 lidí

Friends

Priateľov mám totálne rád, aj keď som ich už videl tisíckrát. Tie diely z prvej série sú už riadne staré a herci ešte nie sú tak zohraní, ale od takej 5-tej série je to maximálne super. Potom keď sa Priatelia stali už celosvetovo úspešními a začali tam chodiť filmové hviezdy, tak tie diely mám najradšej.

100 %
44 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 9 lidí

JOEY

Přátelé je můj jeden z nejoblíbenějších sitcomů.Také mi pokaždé zlepší náladu a zasměju se.Joeyho mám nejradši,ten vždycky něco zahlásí.Je s ním neskutečná prdel,ale celá parta je povedená.Prostě tolika vtípku a neskutečných situací,to se tak často nevidí.Když je nuda,vždycky si pustím tento gaučing a je vyhráno.

90 %
43 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
29 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 7 lidí

Prostě komediální seriálová legenda.

Pro někoho obrovská sranda, ale pro někoho to může být nuda. Ale i lidi, kteří tento seriál nemusí a alespoň se na jeden díl podívají se na 100% musí něčemu zasmát. Prostě je to seriál, kterému se musí smát každý. Je vtipný, zajímavý a nenudíte se. I když má jeden díl kolem 30 - 40 minut tak se smějete skoro celý díl. Začnete hned od 2. minuty a skončíte pár minut pře koncem. Prostě legenda mezi komediálními seriály. Když se chcete zasmát nebo zapomenou na nějakou věc a prostě vypnout, tak je to ten pravý seriál. Vtípky budou pořád vtipné a herecké výkony pořád excelentní.

100 %
43 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
71 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 7 lidí

Opravdu NE!!!

Nechám se s klidem ukamenovat. A budu mírně vulgární, protože Přátelé jsou snad nejtrapnější seiálový počin, který znám. Takže: Přátele jsem viděla párkrát ze zvědavosti. Zaprvé mě strašně s..e dabing. Až do té míry, že jsem hodně dlouho nemohla přijít na chuť Jennifer Aniston, kterou jsem pak jednou konečně viděla v originále a překvapeně jsem zírala, jak je to pěkná ženská s příjemným hlasem!!! Zadruhé mě rozčiluje ten doprovodný smích. Zatřetí mi vůbec, ale vůbec ani jedna hláška nikdy nepřišla vtpná, naopak jsou to všechno jen ubohé pokusy o to zaujmout stůj co stůj - mně to ale přišlo trapné. Tudíž vlastně celý seriál. Jako nemůžu z filmů vystát Titanic a pasuji jej na nejstrašnější film v mém TOP 10, tak Přátele vyhlašuji za nejtrapnější seriál, který jsem kdy viděla. To jsem se dýl dívala na Pojišťovnu štěstí.

0 %
40 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
13 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 47 lidí

FRIENDS

Přátele mám ráda, navzdory tomu, že jsem viděla většinu dílů asi třikrát -poprvé, když jsem byla malá, z toho si moc nepamatuju a pak, když to začali zas dávat v 7:35.
Některé díly lepší, jine horší -tak už to bývá.
A co se mi an tom líbí - to, že tahle šestice přes všechno hašteření, rozchody a milostné pletky je jako celek tak harmonická, což mě uklidňuje a dává do pohody.

90 %
40 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
90 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 10 lidí

The one with zajic.felix´s opinion

Typický sitcom. Stálé postavy, stálé scény, nové a nové návaly hlášek.

Trochu mě mrzí, že kolem druhé poloviny se seriál zvrhne v telenovelní model každý s každým.

Ale, konec dobrý,všechno dobré, hlášky, situace i místa,za lehčí "telenovelitu" pro mě 90%.

90 %
40 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 10 lidí

Always on the top

Na tomhle seriálu jsem vyrůstala. Pouštím ho, když je mi nejhůř, milionkrát dokola a pořád se bavím. Navždy je mým stéblém když tonu. NNení jen vtipem, ale i poučením, srší jiskrou a postavy mají smysl.

100 %
40 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
60 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Přátelé

Bezkonkurenční seriál, maj dokonalej humor a ta Joeyho "tupost" je skvělá :-D Mohla bych se na ně koukat pořád dokola a i tak by to bylo stále vtipný.

100 %
40 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
40 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Přálelé :-*

Asi se tady budu opakovat, ale pro mě jsou přátelé nej seriálem. Vždycky když dokoukám díl nebo všech 10 řad je mi smutno. Přijde mi jako kdybych přišla o přátele. Chandlerovy vtipy, věčně zmatený a pro normální život nepoužitelný Ross, Joy a jeho "jak to jde". Chorobně čistotná Monica, Phoeby a její kytara a Rachel podlé které dívky a ženy měnily účesy. Snad každý znás se v seriálu najde a nebo alespoň někoho koho zná. Přálele můžete milovat a nebo nenávidět a proto neosuzuji ty kdo jim dali 0%, ale ode mne je to za 100%.

100 %
38 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
75 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 8 lidí

Super

Můj nejoblíbenější seriál. Veliká škoda, že už skončil. Tahle parta vás chytí za srce i za bránici. Všichni herci jsou skvělí a každý díl vás pobaví a pohladí na duši. Prostě opravdu dobrý sitcom.

100 %
36 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
86 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 22 lidí

joooo

Tak tohle je úplně best seriál, můžu ty díly sledovat pořád dokola a dokola a stejnak se u toho vždycky parádně nasměju. prosím prosím ať natoči aspoň ten film, takovej celovečerňák to by bylo něco.

100 %
36 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
86 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 14 lidí

Přátelé

Přátelé jsou klasika,člověk se na ně může dívat pořád,každý den dokola a a nikdy ho to neomrzí.Ráda bych taky viděla nějaký film Přátelé,nebo alespon aby se k tomu vyjádřili jestli bude nebo ne už mě nebaví někde slýchat,že jo a někde zas,že ne.Podle mě by to bylo fajn.Přátele jsou prostě jednička. :)

100 %
36 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
82 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 11 lidí

Friends

Musím říct, že seriál běžel na ČT, i dokonce ještě teď na Primě, tak mě to nijak nezajímalo... Ale dětska ze třídy se na to dívali a já to zkouknul a musím říct, že seriál je opravdu vtipný a jedinečný. Prostě každá postava má svoji vlastní povahu a svůj druh humoru. Každý z nich je úplně jiný, ale když se dají dohromady, tak se vzájemně doplňují a vzniká z toho neskutečný humor.

100 %
36 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
82 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 11 lidí

Nezapomenutelní friends

Friends je klasika. Skoro každé zkouškové jsme se místo učení s kamarádkou dívali na těch 6 nejlepších přátel. Často a ráda se k nim vracím a když jezdím za rodiči Studentem a pouští je, nepotřebuji ani sluchátka abych věděla co si povídají.

100 %
33 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
33 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

Najlepšia klasika

Neviem, či je vôbec možné stretnúť človeka, čo nevidel ani jedinú časť. A keby áno - o dosť by prišiel.
Priatelia sú proste večná klasika, humor či scény ktoré chytia za srdce.
Kvalitu si udržal až do konca a vďaka tomu si tvorcov nesmierne cením. Tento seriál je proste povinnosť. :)

100 %
33 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Naprosto nejlepší

Co k tomu dodat. Deset let s tímto seriálem, na který můžete koukat znovu a znovu a znovu. Nikdy se nenudíte. Všechny ty situace zvládají s humorem sobě vlastním. Nikdy mě neomrzí. I konec seriálu byl úžasnej. To se podaří málokdy.

100 %
33 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
33 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Nejlepší z nejlepších

Podle mého úsudku nejlepší hraný seriál všech dob. Rachel, Joey, Monica, Chandler, Phoebe, Ross, ...kdo by je neznal? 238 dílů plných emocí a velkého humoru rozděleno do deseti řad. Když není na co koukat, tak Přátelé jednoznačně zamezí "nudě" aby se rozšířila. Zkrátka nádherný a můj nejoblíbenější, hraný seriál na odreagování, oddechnutí a hlavně pro pobavení.

100 %
33 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
33 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Friends forever

Šesť postáv, každá má iné povahové črty, vďaka ktorým sa vytvoril dokonalý celok - priatelia. Každá jedna postava je jedinečná a neprekonateľná. Otázka, koho máte najradšej nie je nikdy na mieste a po pravde nie je možné na ňu odpovedať, teda aspoň pre mňa.
V každom žánri sú legendy a tento seriál je určite legenda medzi komediálnymi seriálmi.
Môžem to pozerať znova a znova a znova a ...

100 %
33 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
33 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Friends forever

Seriál, který je jeden z mých srdečních záležitostí. Parta přátel, kde každý je naprosto jiný a spolu tvoří dokonalou bandu. Výborné herecké obsazení a děj, který pokaždé pobaví. Všechny díly už jsem viděla několikrát a pokaždé, když zapnu televizi a běží to, dívám se znova a znova i když už to znám pomalu nazpamět. Vřele všem doporučuji.

100 %
33 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
33 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Klasika

Skvělý seriál, který jsem nedávno shlédl uplně celý a výborně jsem se bavil. Neviděl jsem předtím moc dílů, a tak jsem si mohl užívat nové a nové události party Newyorčanů. Tato skupina přátel je opravdu výjimečná, ať už je to Joey, který neustále balí nějaké holky, a ikdyž si myslí, že je skvělý herec tak skutečnost je jiná. :D nebo Moničina posedlost pořádkem, nebo také šílená Phoebe. Jeden vedle druhého zajímavá osobnost, což dohromady vytváří opravdu skvělou skupinu lidí, prožívající svoje zajímavé životy. :)

100 %
33 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Život bez Přátel?

..je nemožný! Bez slavného sitcomu Friends by to přece nebylo ono! Dovedete si představit seriálové svět, který je plný postav, bez Moniky, která je posedlá úklidem? Bez Joeyho, který má věčně plnou pusu? Bez Chandlerových vtipů? Já rozhodně ne!

100 %
33 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
33 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Jenni

Kdo by je neznal? Chandler, Monica, Rachel, Joey a Ross, prostě dokonalá partička z New Yorku. Ačkolvi si po přečtení počtu sérií říkáte, že to muselo být o ničem, tak se mýlíte. Dle mě byla nejlepší sedmá a osmá série, které se točily kolem zajímavých dějových linek. Jennifer Aniston je v roli Rachel neodolatelná a upřímně mohu říci, že její herecký výkon právě v Přátelích z ní udělal pro mě herečku, na kterou se ráda podívám v kině a kterou mám ráda.

100 %
33 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Zapsali se mi do srdce

U Přátel mi přijde že čím častěji je vidíte tím více je milujete. Z celého seriálu mám plno dojmu které ani neumím definovat. Jediné co jsem úplně nemusela byla Rachel, ale všichni nemůžou být dokonalí. Je pravda že poslední serie trošku pokulhávaly, ale 10.serií je 10.serií. Nejvíc ráda mám praštěný humor Chandlera a zuřivého Rosse a střeleného Joeyho.

100 %
33 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
33 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

dokola a pořád klasa

Přátelé jsou klasika, jeden z mála seriálů, který nastavil vysokou laťku v první sezóně a pak ne že by si ji udržel, ale soustavně ji zvyšoval...asi jediný seriál, na který můžu koukat pořád dokola (a že to dělám) a pořád se směju...všechny postavy jsou skvělé, ale u mě vede Chandler

100 %
33 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

...

Dobrý seriál, který umí pobavit a rozesmát. Každá postava je jiná, to se cení. Se šarmem se tam řeší takové \"běžné\" situace. Je to prostě klasika, která nic neztratila.

90 %
32 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
89 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 19 lidí

Snad nebudu jediný...:-)

....nevím proč, asi jsem jsem jiný,možná divnej :-))nebo asi už starej.. s tím že bude většina se mnou nesouhlasit ,tak s tím počítám.Nebo prostě a jednoduše jsem asi zaměřen na jiné seriály.Nicméně i když vím,že obliba seriálu je dosti značná, tak mne nijak až tak moc nezaujal,neoslovil a pokud jsem se na nějakých pár dílů mrknul, tak jooo podíval jsem se,ale urvanej jsem nebyl a nikdy asi nikdo ode mne neuslyší..jooo to je bombáá, to je supéér na to se musíš podívat.Scénky a hlášky jsou pro mne někdy až za hranicí trapnosti.
Né, že bych byl proti americkým seriálům nějak zaujatý, ale nikdy jsem ho nevyhledával a tak to i zůstane. Na dnešní dobu, kdy ho pořád někde zase a zase cpouna do TV si myslím, že je už provařenej.

20 %
31 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
19 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 16 lidí

...

Je veliká škoda že serál už skončil. Ale nikdy nezapomenu jak sem se u tohohle seriálu nachlámal. Dobré vtipy, děj a herecké obsazení. Bylo dobré sledovat jak herci stárnou a jak jdou s dobou i jejich humor. Americké seriály moc nemusím je jich asi jen pár ale Přátelé patří k tomu nejlepšímu na co se dívám. Je oprvdu velká škoda že serál skončil, i po takové době co ho vysílali a natáčeli se stále dokázal držet a neztrácet na dokonalosti. Spíše bych řekl že ty poslední díly byly nejlepší.

100 %
29 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
90 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 21 lidí

škoda

Já osobně považuji Přátele za jeden z nejlepších seriálů. Byly doby, kdy jsem všechny díly hltala a ohromně se bavila, je velká škoda, že herci odmítli natočit jak další řady, tak celovečerní film. Doufám, že někdy změní názor.

100 %
29 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
71 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 21 lidí

pěkné..

Některé vtipy jsou prostě úžasné. Líbí se mi i když se na některý díl dívám už alespoň po 15 pořád se zasměju.

90 %
29 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
79 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 14 lidí

Můj názor

Můj názor na seriál Přátelé je velmi dobrý.
Nejradši mám Moniku a Chandlera.Je to velmi vtipné a heci se do svých rolí hodí.
Není díl co by mě nerozesmál.
Navíc je to příběh,jednoho velkého přátelství...

100 %
29 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
43 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 14 lidí

Názor

Na tenhle seriál sice nekoukám pravidelně, ale i tak vím, že se u něj opravdu dobře pobavim. Ten humor a nezapomenutelný příhody, co se jim vždycky přihodí to je prostě skvělé. Tento seriál zabodoval a pořád patří mezi ty nejkvalitnější seriály, co znám. :)

80 %
29 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
93 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 14 lidí

I´ll be there for you...

Friends jsou mojí největší srdeční záležitostí! Během první minuty jsem si na tuto šestici vytvořil závislost. Každý díl jsem viděl už nesčetněkrát a vím, že si je pustím ještě mockrát.Všem výrazně doporučuji! ;)

100 %
29 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
57 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 7 lidí

Nejlepší sitcom

Můj nejoblíbenější sitcom historie.:D
Nejlepší hlášky, skvělí herci a taky hosti, žádná epizoda prostě nemá chybu. Prostě palec nahoru všem, co se na Přátelích podíleli.

100 %
29 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
57 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 7 lidí

Friends forever!

Přátelé jsou seriál, na kterém jsem vyrůstala. Viděla jsem každý díl, a to nejen jednou. Přesto plánuji se na všechny epizody podívat ještě nejméně jednou třeba v angličtině. A víte proč? Protože bez "Jak to jde?" to prostě není ono... :)

100 %
26 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
84 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 19 lidí

Prostě 1!

Třeba u filmu nemůžu s jistotou říct, který je muj nejoblibenější a vždycky vyjmenuju ty oblíbený, ale když se mě zeptá někdo na nejoblíbenější seriál, tak bez přemejšlení řeknu Friends. Tenhle seriál nemá jedinou chybičku snad jen tu, že je pěkně návykovej.
Btw: Za další malou chybičku by se dál považovat českej dabing, kterej po tom co to znám v originále je naprosto nevydejchatelnej.

100 %
25 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
92 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 12 lidí

Skvělé !

Snad nikdy jsem seriál neviděla v televizi, za což se docela stydím. Nicméně jsem si řekla, že "na tom něco bude" a začala se dívat od začátku.
První asi 4 série mě seriál ani moc nebral.. Skoro jsem to chtěla vzdát, ale nakonec jsem mu dala ještě šanci a určitě toho nelituju.
Opravdu bavit mě začal seriál až v 5.sérii a od té doby jsem si ho zamilovala :). Je to prostě klasika.. :)

80 %
25 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
25 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 8 lidí
6. července 2011

Dostal mě Joey

Skvělěj seriál jeden z mích nej. seriálů.
MOje nej postava z přátel jednoznačně Joey tý jeho neskutečný hlášky jsou skvělí.
Jinak tenhle sitcom je plnej zábavy není to jako u akčních seriálů že bych trnul co se bude dít v další epizodě ale vždycky když zahlídnu přátele v TV nebo dostanu chut' z opáknou epizodu či celou sérii tak jsem schopen ji zkouknout za týden celou :-)
takže kdo neviděl rozhodně doporučuju :-)

100 %
25 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
75 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 8 lidí

Neomrzí

Je 10 sérií a zhruba každá série má 20 dílů a každý je jedinečný. Odehrává se to skoro furt jen v jejich bytě nebo v kavárně a přesto je každý díl vtipný. rozhodně je tento seriál nenahraditelný a já osobně se na něj můžu dívat furt dokola a neomrzí mě.

100 %
25 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
63 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 8 lidí

Nestárnoucí seriál

Nevím, jestli poprvé seriál pojednávající o přátelství, ale rozhodně nejlepší. HIMYM je opravdu slabá náhražka...Pár dílů nemusím - rozchod Rachel s Rossem, díly s Emily (nesympatická osoba), jak se zamiloval Joey do Rachel...Nejlepší díly? Pro mě úplně nejlepší je ten s tou videokazetou, pak jejich návraty do mládí a určitě bych se ji našlo ještě hodně :)

80 %
25 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Tady není o čem mluvit...

...tohle je seriál, který jsem viděl tam i zpět nesčetněktát. Často mi hraje na pozadí a poslouchám jednu hlášku za druhou, když mě omrzí Česky sleduji ho Anglicky. Je to prostě fenomén, bez něhož by byl svět opravdu chudší. Zaručenej zvedák nálady, co dodat. A za mě je Chandler největší hitmaker.

100 %
25 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
75 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Friends Forever

Tak tohle je zaručeně můj nejoblíbenější seriál vůbec. Jakkoliv jsou dnešní seriály kvalitní, kam se hrabou na Přátele. Viděla jsem všechny díly snad milionkrát, ale stejně se můžu dívat znovu a vždycky se pobavím nad hláškama Chandlera a naivitou Joeyho. Přátelé patří mezi seriály, které nikdy neomrzí a na které se bude vzpomínat ještě hodně dlouho.

100 %
25 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
25 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Friends forever

Když se vysloví jména Chandler nebo Joey, nikdo si nemůže vybavit nikoho jiného než úžasnou dvojku ze seriálu Friends. K nim samozřejmě patří i Ross, Monica, Rachel a Phoebe. Nikdy nezapomenu na ty večery, kdy jsem sledoval tuto šestku, která mě bavila po několik let.

A Joeyho hláška: "Jak to jde ?"

OH YEAH :-)

100 %
25 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

best

Nikdy nestarnúci seriál ktorý prináša svižný mix skvelých hlášok a perfektných hercov. Seriál, ktorý hneď každého nadchne a pohltí. Tak skvelý že nie je čo dodať.

100 %
25 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
75 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

And the winner is ...

Co napsat, abych neopakovala ostatní názory. Asi nic =). A teď vážně, tenhle seriál určitě patří mezi ty nejlepší sitcomy. Každá postava má své kouzlo a skvěle zapadá do party (včetně Rachel, která mi zezačátku nehorázně lezla na nervy), ale co jsem si opravdu zamilovala byli a jsou hostující hvězdy. A samozřejmě Janice a její Ach, můj bože...

90 %
25 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
25 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

friends

paráda:D Chandler byl fajn týpek a ostatní z party trochu švihlý a originální:)

90 %
24 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
71 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 21 lidí

Nejvíce přeceňovaný seriál

Dokud vybírali české neplacené stanice místo mne na co se budu dívat tak bych Přátele hodnotil jako jeden z lepších seriálů, ale ty doby jsou pryč a nyní se divím čemu jsem se předtím smál. První 2 série jsou poměrně dobré ovšem potom je to jako přes kopírák. Nuda, trapnej vtípek, blbá sexuální narážka a zase nuda. Čím dál víc převládá trapnost nad vtipem a postupně jsou všechny postavy k nesnesení. Hlavně Monika, Phoebe a Ross jsou na zabití, a když se ktomu přidá čím dál nudnější Chandler, Joey s jediným výrazem(zmatený) a Rachel, která dělá jednu blbost za druhou, tak upřímně nechápu místní hodnocení. Na závěr si neodpustím, že tohle nesahá Scrubs ani po kotníky.

60 %
24 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
6 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 17 lidí

NE

Nechci se nikoho dotknout ale tohle je čistě můj názor:

Tohle se mi nelíbí vůbec...připomíná mi to Stranu Zelených kde se rovněž všichni párujou a kříží mezi sebou...Nápad je velmi dobrý avšak nemuseli by herci ze sebe dělat takový blbce,proboha zlatej Mr.GS!!!Jako kulisa při žehlení je to dobrý,jediné kdo se mi tam líbí je Jennifer Aniston jelikož je má favoritka ale postava je strašná.Jako dřív se mi to líbilo,ale teď už hold to vidím jinýma očima.Většina hlášek či reakcí mi přijdou strašně přehnané a půlka věcí které se idehrávají spíše připomíná sci-fi než lidský život.

Názor nikomu neberu,přeji vám ať se líbí Přátelé...ale u mě prostě NE

0 %
23 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
23 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 22 lidí

:)

stačí 100% víc komentáře tenhle seriál nepotřebuje

100 %
23 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
54 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 13 lidí

*****

Souhlasím, že je to fakt super seriál, a jeden z nejlepších co jsem kdy viděla. Oceňuji to, jak všechno řeší s humorem a nadhledem

100 %
20 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
75 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 20 lidí

Nejlepsi!

To je uplne nejlepsi komedialni serial (i kdyz Red dwarf mu silne konkuruje)! kvele obsazeni i pribehy, chtelo by to noce epizody ;)

100 %
20 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
60 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 20 lidí

Fajn...

Já jsem Přátele nikdy moc nesledovala, ale nedávno jsem se k tomuhle seriálu dostala přes bratránka. A teď na to koukám každý den, Přátelé jsou vážně super seriál..

100 %
20 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
60 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 10 lidí

F.R.I.E.N.D.S 4ever

Opravdu na tenhle sitcom se můžu dívat dokola a prostě je to pro mně druh seriálu který nezestárne no až na představitele postav kteří během deseti let zestárli...ale pořád pro mě bude "čandík"- ten co si až do jedný chvíle nemohl najít holku, monika ta co byla jako malá tlustá, joey s jeho jak to de?, ross a jeho uječenej dabing, rachel a její kluci, phoebe- ta ulítlá...opravdu friends 4ever

100 %
20 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
70 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 10 lidí

Co bez něj?

Bez tohoto seriálu by se nedalo žít. Sleduji ho už dlouho. Ve třídě jsme vždycky s kamarádem debatovali, co zrovna bylo za díl. Miluji jejich humor. Nejraději mám Chendlera a Moniku. A to už od začátku, kdy jsem nevěděla, že spolu skončí.:@D Mám tento seriál opravdu moc ráda.

100 %
20 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
60 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 10 lidí

Přátelé

Tenhle seriál je to nejlepší, co jsem kdy viděl. Viděl jsem všechny díly , ale vždy se na ně rád podívám znovu. Tak fajn seriál už nikdy nikdo nepřekoná. Chandlerovy vtipy,Monica a její posedlost pořádkem, Joeyho snaha stále někoho sbalit atd. Pro mě jednoznačně číslo jedna.

100 %
20 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
40 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Jeden z BEST OF...

Můj nejoblíbenější sitcom do doby, než jsem začal sledovat Teorii. Některé díly jsem viděl i desetkrát, ale pořád je to vtipné a při každém zhlédnutí objevím nějaký "ztracený forek" Všechny postavy jsou moje nejoblíbenější. Patří k nim i Janice a "o můj božéé hihihihi" .Čtyři hvězdičky jsou za třetí a čtvrtou řadu, které mně teda moc nebavily.

90 %
20 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
80 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Patří k nejlepším!

Příběhy těchhle přátel jsou prostě super.
Každý díl mě skvěle pobaví ať jsou to Joeyho hlášky který mi mě několikrát odrovnal :-D nebo Chandlerovy vtípky či Moničina posedlost dokonalostí prostě tenhle seriál mi přirostli k srdci jako málo který pro mě jasných 100%!

100 %
20 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
60 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

ale jo...

Rozhodně jeden z těch povedenějších americkejch seriálů. Ne zrovna reálnej, ale člověk se u toho zasměje, tak proč ne.

80 %
19 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
81 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 21 lidí

Ne

Mně se to moc nelíbí. Jejich humor není to co býval. Skrátka sou i lepší.

30 %
18 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
23 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 22 lidí

Genialita

Budu stručný. Nejlepší seriál všech dob :)

100 %
18 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
45 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 11 lidí

Přátelé

Pro mě je to nejlepší cicom co znám. Líbí se mi jejich vtip. Všichni jsou legrační a trochu hloupý-obzvlášť Joey, ale i ten umí zapojit hlavu. Nejraději mám asi Chandlara. Celkově i Matthewa Perryho, a ta role mu seděla. Opravdu dobrý sitcom!!

100 %
18 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
73 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 11 lidí

FRIENDS is BEST

Tak tenhle seriál je super...
Na začátku, tak první a druhá série se mi to moc nelíbilo,ale pokračuje to skvělými sériemi, epizodami,vtípky a zápletkami. Každý díl je super a dokáže snad každého rozesmát.

100 %
18 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
64 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 11 lidí

___

Tento seriál jsem nikdy vyloženě nesledovala a jsem za to ráda, protože si myslím že by pak ztratil své kouzlo, ale takhle vždycky když na něj natrefím v televizi tak se s chutí podívám a ani mi nevadí že jsem už daný díl viděla.

90 %
17 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

Přátelé

I když ho sleduji už poněkolikáté, neustále mě baví a nenechám si ujít ani jeden díl.

100 %
15 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
70 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 20 lidí

...

Nemám slov,tento seriál je prostě klasika mezi seriál,vymikající se ostatním sitcomům.Neni nutné vypisovat vše,každý ví o tomto seriálu své

90 %
15 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
46 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 13 lidí

haluz

oblubeny serial... mam ho velmi rada, len skoda ze uz ho nenatacaju... ale skoro kazdy den si pozriem par dielov :D

100 %
14 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
71 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 21 lidí

přátelé

Určitě super seriál, některý díly lepší některý horší,ale to je u všech seriálů. Dávám -20% za sprostý slova.

80 %
14 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
21 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 14 lidí

Přátelé

je to doopravdy mooc dobrej serial vzdycky se u nej zasmeju a ty herci tam sou uplne skveli takze super serial

90 %
14 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
86 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 14 lidí

Líbí se mi to

Asi to není můj nej serial,ale líbí se mi

100 %
14 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
29 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 7 lidí

Chci s nimi žít :-D

Železně pravidelná salva smíchu, životní vzory a svého času i můj nejoblíbenější seriál. Každá postava je přesně charakterově daná, každá má nějakou svoji slabost, na kterou ji lze nachytat a určitě každý z nás zná někoho, kdo balí holky na potkání, dělá nervozní vtípky, miluje vědu, nenechá si ujít žádný módní časopis, zbožňuje uklízení nebo je prostě jen mimo. Těžko říct, jestli by se Přátelé ujali i dnes, vždy když se na ně začínám dívat od začátku, tak se u prvního dílu přistihnu, že bych mu možná nevěřil, že to dotáhne tak daleko, na deset naprosto krásných let. O málokterém výtvoru platí tak moc, že se v něm poznáte, že je ze života. A dívat se na poslední díl je jako byste nechávali odjet nejlepší kamarády.

90 %
14 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
43 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 7 lidí

I like it...

Tento seriál miluju.. Viděla jsem všechny díly už několikrát a stejně se toho nemůžu nabažit.. Nejlepší je určitě Joye. Dobrý byl díl kde se učil francouzsky :DD ...

100 %
14 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
29 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 7 lidí

KLASIKA

seriál na který se dá dívat pořád dokola a stále má co nabídnout.Zlepší náladu,je vtipný,postavy dokonalé,všechno sedí:)láska mého života:))

100 %
13 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
87 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 15 lidí

Friends

Famozny serila, postavy su tu vynikajuce ,pricom moja najoblubenejsia postava je Joy. Humor je tu vynikajuci.

90 %
13 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 8 lidí

Jsou nej

Přátelé jsou nej seriál dívala jsem se na něj už jako malá ale furt mě neomrzel je fakt suprovej seriál nwm co říct jak je suprovej :-D

100 %
12 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
82 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 17 lidí

nejlepší

přátelé to je moje srdcovka každej koho znám mi říká jak je to skvělej seroš a já vždy řeknu: ten nejlepší.

100 %
11 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
33 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 9 lidí

Blbost

Viděl jsem první 2 díly. A chtělo se mi zvracet. Trapný a břitký humor, práce s kamorou nestojí za nic, vtipy stáli za prd. Prostě nic moc. Nechápu proč tenhle seriál nezrušily po prvním dílu.

0 %
10 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
19 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 21 lidí

Dnes již legenda

Tento seriál je jeden z nejlepších seriálů a u mě je stejně jako Simpsonovi již legendou...Dokonale se povedlo tvůrcům stvořit dokonalý seriál.U mě však vede HIMYM ... Obsahuje vtipně postavy,Chandler je nejlepší...Jinak má ale 90%

90 %
10 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
30 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 10 lidí

Seriálový neandrtálec...

...je ten který je neviděl minimálně 1x

100 %
8 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
38 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 13 lidí

Za mě ne

Koukala jsem na všechny díly ,ale prostě mě to nebavilo moc starý seriál podle mě

0 %
7 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
20 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 15 lidí

prvá vec, ktorú si z telky pametám (spolu s Providence a Pokemon)

naozaj sranda, ale omrzelo ma to, keď sme to museli povinne pozerať na angline

80 %
6 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
35 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 17 lidí

Chandler

Serial z top 10, postavy teď už kultovní a jejich problémy a život dokáže opravdu pobavit

90 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 8 lidí

jeden z mých Best

Jak je to dlouho, co jsem to viděla poprvý a kolik mi proboha bylo? No každopádně na rozdíl ode mě ten serál nestárne a vtipům jsem schopná smát se, i když je slyším už po 178. Provedl mě několika životníma etapama. Miluju je všechny :)
Ba ne nejvíc miluju Phoebe :)

100 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
71 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 7 lidí

Skvělý

Myslím že je to skvělý seriál,plný vtipu a nikdy neomrzí něco jak Jak jsem poznal vaší matku :))

100 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
40 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

ajajaja no jo pratele

Jedine co muzu rict k tomuto serialu je THE BEST. U kazdeho dilu sem se vzdy nasmal najme u vyrokoch Phoebe a Joeyho. Cesta autobusem byla vzdy prijemnejsi kedze v dalkovych autobusech je davali vzdy.

90 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
75 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Nema cenu opakovat...

co vsechno pozitivniho napsali fanousci prede mnou.
F*R*I*E*N*D*S jsou v moji TOP3 s doufam ze zustanou...

100 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Funny friends

Zajímavé, jak se dokáží "přátelit" na první pohled úplně odlišní lidé :)
Nikdy jsem tenhle seriál nějak extremně "nežrala", hodně dílů jsem ani neviděla, ale když už jsem se koukala, tak jsem se opravdu natlemila.
Nejoblíbenější byl asi Joey. Tak trhlýho chlápka jsem nikdy neviděla!
A je hodně zajímavý se podívat na některý z prvních dílů a pak na některý z posledních, jak se strašně všichni změnili (i když právě Joey zůstal asi stejně trhlej)
Každopádně, kdybych měla dost času, určitě bych seriál Friends zkoukla úplně celý!

70 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
25 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

The best of...

Pro mě jednoznačně nejlepší seriál.
Nejlepší postava je pro mě Chandler, občas s Monikou mám problémy vyjít, kvůli té její povaze..:D A opravdu nemám moc ráda Phoebe kvůli té její praštěnosti.

100 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
25 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Přátelé

Tak Přátelé jsou klasika, ke které se ráda vracím. Člověk se u něj nasměje a i si popláče. Přesně tohle mám na seriálech ráda.

100 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Šesti slovy

Kavárenčtí povaleči. Nevědí co s životem.

80 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 0 lidí

Joe

No, kdyby tam nehrál ten šampon a všeználek Ross, dal bych 100, ale kvůli něj jen 80

80 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 0 lidí