Špionky

Špionky (Totally Spies)
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter
Avatar uživatele
iMagor

11. března 2012

80 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
80 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Best :):D

Já sem je jako malá totálně žrala. Vytvořila sem si na ně i deník.. :D A dělala sem že spacák je nějaký torpédo prkno nebo co :D Prostě nejlepší :)) I teď se na ně ráda podívám sice to není jako dřív ale je fajn si připomenout ty časy.. :)

Avatar uživatele
BarushS

22. února 2012

78 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 9 lidí

srdcovka

Když sem byla malá, tak jsem je totálně žrala... nemůžu je hodnotit špatně jen kvůli tomu, že už jsem z toho vyrostla... mimochodem Sam byla vždycky nejlepší :D pohádky ze supermaxu, foxkids a pak jetixu byly vždycky nejlepší :D

Avatar uživatele
AnyBel

31. října 2012

75 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
75 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Kdysi...

...tohle bývala moje srdcovka. Milovala jsem Špionky, představovala jsem si sebe jako Sam (, a každý díl jsem viděla tolikrát, že bych mohla děje všech odříkat. Nedávno jsem na ně narazila na youtube, a začala jsem sledovat pěkně díl po díle. Svoje kouzlo už to dávno ztratilo, epizody jsou v podstatě stejný - jednu z nich ovládne nějaký zlo, a pak to na konci vyřeší - ale pořád to má sto procent, kvůli tolika hodinám u toho strávených, a kvůli tak suprovýmu zpestření dětství :-)

Avatar uživatele
Budy

6. ledna 2009

64 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
73 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 11 lidí

I když nejsem nejmenší...

Ačkoli vypadá, že jsem na tento seriál trochu starý, tak se mi líbil. Můžete se smát, že jsem mu dal v celku vysoké hodnocení, ale seriál jsem viděl asi před třemi lety a líbil se. Ponechalo to ve mně celkem dobrý dojem. Nesledoval jsem všechny díly, viděl jsem pouze osm, ale všechny byly dobré, prostě něco jako Spider-Man nebo podobné seriály s hrdiny, kteří zachrání svět před tím největším zlem.

Avatar uživatele
Mishe

26. září 2013

60 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
60 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Clover je nejlepší...

Tak tento seriál pro mě hodně znamená. Je to srdcovka. Musela jsem vidět každý díl a mohla jsem je vidět několikrát za sebou a bylo mi to jedno. Koukám i po letech, i když je to opět stále dokola. Nemohu se na to přestat dívat. A i když mě opustila dětská fantazie koukám na to z úsměvem. A samozřejmě že marně očekávám návrat Jetixu a těchto špionek. A několik dalších tak skvělých seriálů jako je tento.

Avatar uživatele
xBlaise

19. ledna 2012

50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
83 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

Spies

Sam, Alex a Clover, bylo trio, které jsem si hodně oblíbila.

Když jsem byla mladší, sledovala jsem na Jetix každý díl, někdy když se zadařilo i několikrát. Byly akční, měly úžasné přístoje a nikdo o nich nevěděl, že jsou špionky. I když se náměty epizod opakovaly (typické schéma: objeví se zloduch, povolají se špionky, přemůžou zloducha), ve své cílové skupině měl seriál a má (doufám) mnoho fanoušků.

Avatar uživatele
Moni Peace

12. října 2012

50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Rozprávka mojho detstva

Pamätám si časy keď disney channel nebol disney channel ale jetix. Vtedy tam nechodili seriály typu hanna montana ale normálne rozprávky pre deti, kde vždy dobrozvíťazí nad zlom. A toto bola jedna s tých rozprávok, ktoré stáli za to.

Tri špiónky, ktoré stáli proti zlu vo svete, no medzitým boli aj obyčajné žiačky, ktoré si poškolný život neužívali pretože boli kedykoľvek odvolané. Samozrejme im ich školský život strpčovala školská kráska ako vždy.

A možno som už vyrástla ale kedykoľvek by opúť začali dávať túto rozprávku, pozriem si ju. Pretože okrem toma a jerryho toto bola jedna z najlepších rozprávok.

Avatar uživatele
Mielel

2. října 2010

36 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
82 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 11 lidí

souhlas

Naprosto souhlasím s Budym... na tenhle seriál jsem sice uř trochu stará, ale jako malá jsem ho zbožnovala ♥ a zanechalo to ve mě pěkné vzpomínky, které si ráda připomínám

Avatar uživatele
Abbie

1. května 2012

33 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Dětství :-)

Pamatuju si, jak jsem se na tento seriál dívala možná před osmi, devíti lety a jak jsem jím byla naprosto nadšená. Vždycky jsem chtěla být jako Sam, která byla tak hrozně chytrá a dokázala se tak snadno dostat z každé těžké situace! :-D Bavilo mě sledovat všechny ty vynálezy na nejrůznější zajímavé mise a byla jsem vždycky napnutá u každého dílu, i když všechny končily stejně. Prostě fajn seriál, na který i teď s odstupem času, moc ráda v dobrém vzpomínám. :)

Avatar uživatele
Lucyserials

1. srpna 2013

0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Vzpomínky

Když jsem tady narazila na tento seriál, vybavilo se mi spoustu věcí. Např. to jaksi s kamarádkami hrajeme na "špionky", jak se hádáme která bude která. Já jsem vždy chtěla být Sam :D

Neviděla jsem to už hrozně dlouho, je to neuvěřitelné jak to utíká. Pamatuji si, jak sem vždy holkám záviděla jejich život a chtěla jsem být taky špión.

Myslím si, že děti to neurazí :)

Avatar uživatele
Míša D

2. února 2013

0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Špionky

Když jsem byla menší tak jsem na ně docela koukala mam doma jedno CDčko. Já na nic nedovedu koukat dlouho a jsou doby kdy mam oblíbený to a pak zase tamto a ta doba kdy baly špionky oblíbený je hodně dávno pryč.

Avatar uživatele
Mistin

15. listopadu 2014

0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 0 lidí

dětství

Jojo jetix a tento seriál mě provázeli dětstvím, žrala sem do slova každý díl. Když, na to koukám po letech musím uznat, že mě to trochu malinko nudí, protože je to pořád dokola něco se stane špionky z toho vyváznou a je konec dílu. Ale, je to seriál pro děti a taky jsem nad tím jako malá takto nepřemýšlela, líbí se mi vývoj děje, že špionky šly společně i na vysokou školu a žily si svoje životy. Na tento seriál se opravdu nedá zapomenout :)