Neuvěřitelné příběhy

Neuvěřitelné příběhy (Amazing Stories) — 1. série
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter
Avatar uživatele
Budy

23. října 2008

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Neuvěřitelné příběhy

Na tyto příběhy jsem se díval tak před šesti, takže nevím, jak by se mi to líbilo dnes, ale v té době byla většina příběhu, napínavých, strašidelných vtipných a prostě měli neuvěřitelný děj. Ale zase naopak některé byli nudné a o ničem. Ale ty dobré převažovaly, takže proto hodnotím 90 %. Dále na seriálu bylo dobré taky to, že zde hrálo spousta známých hollywoodských hvězd, které bylo dobré vidět v takovém to seriálu, který je tak trochu "neuvěřitelný". Je to něco podobného jako Věřte-nevěřte, jenže na konci se nedozvíte, jestli je příběh pravdivý nebo ne. Ale asi je většina smyšlených.

Avatar uživatele
xxmartinxx

20. dubna 2009

75 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Tak to vidím já...

Spielberg dokazuje, jak neuvěřitelně průměrným filmařem je, když nemá milionové rozpočty a skvělý štáb.
Tenhle seriál bych srovnal s Věřte nevěřte. Se všemi jeho slabostmi, ale jen několika jeho klady. Neuvěřitelně špatní herci, opakující se příhody. Tady ale scénář zachází mnohem víc mimo realitu.
Trapné, až směšné, zápletky střídají ty vydařenější, ale řekněte sami, příjde vám normální příběh o vraždícím příčesku, který běhá (doslova) po městě a vraždí levné právníky? I takovéhle "skvostné" zápletky seriál nabízí. Vše je korunováno opravdu naprosto podprůměrnými hereckými výkony, srovnatelnýmmi s českou seriálovou tvorbou. To je na seriál, ktrý se chlubí tolika jmény dost... ubohé.

Seriál má co nabídnout dětem do deseti let... dál je smrtelně nebezpečný.
Neuvěřitelné příběhy jsou skutečně přinejlepším průměrný seriál, ale osobně ho řadím spíš do těch odpadních směrů. To radši to Věřte nevěřte...

Avatar uživatele
Dahllia

1. listopadu 2012

0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Asi tak...

Jako každý podobný seriál trpí i tento značnou nevyrovnaností. Některé epizody byly vskutku výtečné, jiné zase totální propadák. Hádejte, který příběh se skutečně stal? Setkání mladíka s upírem, cesta do záhrobí nebo zvolení tlustého vepře předsedou vlády?