plakát seriálu

Neuvěřitelné příběhy

(Amazing Stories)

Názory uživatelů

Neuvěřitelné příběhy

Na tyto příběhy jsem se díval tak před šesti, takže nevím, jak by se mi to líbilo dnes, ale v té době byla většina příběhu, napínavých, strašidelných vtipných a prostě měli neuvěřitelný děj. Ale zase naopak některé byli nudné a o ničem. Ale ty dobré převažovaly, takže proto hodnotím 90 %. Dále na seriálu bylo dobré taky to, že zde hrálo spousta známých hollywoodských hvězd, které bylo dobré vidět v takovém to seriálu, který je tak trochu "neuvěřitelný". Je to něco podobného jako Věřte-nevěřte, jenže na konci se nedozvíte, jestli je příběh pravdivý nebo ne. Ale asi je většina smyšlených.

90 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Neuvěřitelné příběhy

Některé povídky slabší, většina hodně dobrá, celkově nanejvýš zajímavé. Příběhy s pointou, občas vtipné, občas hororové a pro mě velmi zajímavé i když je to občas jaksi dost ulítlé. Zajímavý seriál, který rozhodně stojí za pozornost. Tak dobré seriály se bohužel už netočí. Rozhodně je to v podobném žánru vysoký nadprůměr a účast známých hvězd mnohokrát potěšila. A já to řeknu. Ne každý díl od Spielberga je dobrý. 80%, Cool to vysílá jako filmovou sérii a to se skutečně vyplatí. Nejlepší příběhy (zatím): Vlak duchů a hlavně Jak připravit profesora o hlavu, to je malá genialitka. kterou musíte vidět!!!

70 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Tak to vidím já...

Spielberg dokazuje, jak neuvěřitelně průměrným filmařem je, když nemá milionové rozpočty a skvělý štáb.
Tenhle seriál bych srovnal s Věřte nevěřte. Se všemi jeho slabostmi, ale jen několika jeho klady. Neuvěřitelně špatní herci, opakující se příhody. Tady ale scénář zachází mnohem víc mimo realitu.
Trapné, až směšné, zápletky střídají ty vydařenější, ale řekněte sami, příjde vám normální příběh o vraždícím příčesku, který běhá (doslova) po městě a vraždí levné právníky? I takovéhle "skvostné" zápletky seriál nabízí. Vše je korunováno opravdu naprosto podprůměrnými hereckými výkony, srovnatelnýmmi s českou seriálovou tvorbou. To je na seriál, ktrý se chlubí tolika jmény dost... ubohé.

Seriál má co nabídnout dětem do deseti let... dál je smrtelně nebezpečný.
Neuvěřitelné příběhy jsou skutečně přinejlepším průměrný seriál, ale osobně ho řadím spíš do těch odpadních směrů. To radši to Věřte nevěřte...

40 %
75 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Asi tak...

Jako každý podobný seriál trpí i tento značnou nevyrovnaností. Některé epizody byly vskutku výtečné, jiné zase totální propadák. Hádejte, který příběh se skutečně stal? Setkání mladíka s upírem, cesta do záhrobí nebo zvolení tlustého vepře předsedou vlády?

60 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk