plakát seriálu

Bring It On, Ghost

(Ssawooja gwishinah)

Názory uživatelů

Ssawooja Gwishina

Měl jsem chuť na trochu té duchařiny a tajemna, a jelikož byla Achiara žánrově jinde než jsem čekal, rozkoukal jsem Bring it on, ghost.

Kim So Hyun jako herečku mám hodně rád. U Taecyeona trochu v hodnocení jeho herectví váhám. Měl jsem tu čest ho vidět jen v Boku to Star no 99 Nichi, kde si zahrál trochu jalového bratra hlavní hrdinky. Více mi sice sedl v Who are you, ale tenhle seriál mi přišel celý takový podivný, takže jsem byl zvědav, s čím mě překvapí tentokrát.

A ano, byl jsem překvapený, a to mile. Ústřední dvojice měla tu správnou chemii a já se přistihnul, že si jejich interakce užívám jak desetiletý děcko. Tajemno a komedie byly správně vyvážené a jedno nezastiňovalo to druhé. I vedlejší postavy dokázaly přinést do příběhu něco navíc a bavily mne všechny. (Tady až na Im Seo-Yeon, ta mi přišla taková nemastná neslaná.)

Příběh měl celkově spád a ani ke konci mu nedošel dech (za což vážně tleskám, jak je vidno, korejským kouskům svědčí menší počet dílů). Dávám proto směle 80% a doporučení všem, kteří si potrpí na romantickou duchařinu – jen směle do toho!

80 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé