Plakát

Buchty

(Chiki)

Je horké léto, Žeňa se právě vrátila z Moskvy do rodného zapadákova a první, co musí udělat, je stavit se na policejní stanici pro kamarádky. Marina, Světla a spol. se totiž staly obětmi incidentu, když skončily v kamionu spolu s vepřovými čtvrtkami uprostřed kukuřičného pole. Čtyři... [více]

50 %
2020–???? | Rusko | 47 minut | Komedie / Drama | 8 epizod | status: právě se nevysílá
Poslední odvysílaná

1×08 – Episode #1.8

(premiéra 16. 7. 2020 – před 3 lety)
závěr série

Buchty – O čem to je

Je horké léto, Žeňa se právě vrátila z Moskvy do rodného zapadákova a první, co musí udělat, je stavit se na policejní stanici pro kamarádky. Marina, Světla a spol. se totiž staly obětmi incidentu, když skončily v kamionu spolu s vepřovými čtvrtkami uprostřed kukuřičného pole. Čtyři mladé sexuální pracovnice ze zapadlého pobožného městečka na jihu Ruska už toho po tomhle průšvihu mají až po krk. I ony chtějí normální život a jistotu, že je v kraji kamioňáků, traktoristů, kněží a dalších pochybných mužských autorit nikdo nebude buzerovat. A tak Žeňa přichází s byznysplánem.

Vizuálně svěže zachycený ruský venkov, kde se všichni modlí a pro ránu pěstí se tu nejde daleko, ukazuje drzá komedie, která v Rusku k obrazovkám přitáhla miliony diváků díky mimořádně přirozeným herečkám, jazyku, jakým se v Rusku skutečně mluví, lásce ke všem neprivilegovaným a realistickému pohledu na jedno vedrem zpomalené ruské městečko se všemi jeho divnostmi.

Trailer
Další názvy, pod kterými můžete seriál znát

Chicks (anglický název )
Чики (azbuka)

Info box
Délka

47 minut

Žánr

Komedie
Drama

Země původu

Rusko

Roky vysílání

2020–????

První vysílání

4. června 2020

Odkazy

IMDb.com