Plakát

Bučkovci

Slovenská reality show Bučkovci vychází z žánrového kolegy, seriálu Farmář hledá ženu. Bučkovci dostali vlastní prostor v programu, během kterého diváci sledují jejich vztahy, každodenní problémy, radosti a strasti. Všichni Bučkovce dobře známe, jsou to lidé, kteří se objevili ve druhé a... [více]

2013–???? | Slovensko | 65 minut | JOJ | RealityTV | 0 epizod | status: právě se nevysílá

Bučkovci – O čem to je

Slovenská reality show Bučkovci vychází z žánrového kolegy, seriálu Farmář hledá ženu. Bučkovci dostali vlastní prostor v programu, během kterého diváci sledují jejich vztahy, každodenní problémy, radosti a strasti. Všichni Bučkovce dobře známe, jsou to lidé, kteří se objevili ve druhé a třetí sérii Farmáře.

Nyní však přichází na řadu příběh o nich. Matka Anka a otec Jano odkrývají své staré hříchy a snaží se řešit nefungující manželství, které je v troskách již deset let. Jano starší má navíc jeden problém - obezitu. Jeho syn Jano mladší se snaží obnovit vztah s bývalou manželkou Luciou. Plánují svatbu, ale během toho se nevyhnou různým konfliktům.

Navíc nejsou sami, kdo v rodině řeší svatbu. Druhý Janův syn, Jožko, se snaží přesvědčit svou těhotnou přítelkyni Kláru, že je pro ni jeho rodina dost dobrá, ale Klára se svatbě stále brání.

Poslední syn Tomáš se zatím neúspěšně snaží navázat dlouhodobý vzah. Tomáš bojuje sám se sebou, se žárlivostí a ztrátou milované svobody.

Info box
Stanice

JOJ

Délka

65 minut

Žánr

RealityTV

Země původu

Slovensko

Roky vysílání

2013–????

První vysílání

25. března 2013

Odkazy

Oficiální stránky