plakát seriálu

Byl jednou jeden... vesmír

(Il était une fois... l'Espace)

Názory uživatelů

Příběhy jsou zajímavé, animace nikoliv

Nemám rád animovanou tvorbu. Ale protože se jedná o space-operu, bylo téměř povinností tento seriál shlédnout. Všichni si podobné seriály pamatujeme z dětství. Jsou určeny pro děti a mají výukový charakter. I přesto, jak infantilně zde postavy jednají, i přesto, že se mi osobně tato animace nelíbí, ponořil jsem se do děje. Musím přiznat, že příběh mě oslovil i s ohledem na to, že v mnoha případech se mi to zdálo vzhledem k podobným, moderním sci-fi seriálům značně zastaralé.

Z počátku se jednalo hlavně o výzkum cizích planet a jejich obyvatel. Když se však ve druhé polovině série začal příběh příliš prolévat a vznikl vlastně jeden (o robotech), už mě to tolik nebavilo.

Hudba byla z velké části velice dobrá, dabing se mi bohužel moc nelíbil. Ale asi všechno je lepší než francouzština.

70 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Byl jednou jeden...

Kresený seriál o vesmíru co jinýho by to bylo ne?A o vemíru nebilo špatný na to koukat ale už mě to nebavilo.

40 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Trochu mimo

Do třetice všeho dobrého se teď vůbec nepovedlo. Skladba seriálu protkaná mimozemšťany a jejich útoky nefunguje, skřípe a vadí. Ač byly předchozí seriály dokumentární a výukové, tento si hraje na něco co není a co neumí. A to doslova. Po pěti minutách sledování se nudíte, akce je limitována animací, kterou nezachraňuje ani hudba. Celkově se bohužel jedná o odpadní seriál, u kterého je jen dobře, že o něm moc lidí ve spojitosti s Životem, Objevitelem, Vynálezcem a Člověkem neví.

30 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk