plakát seriálu

Callboys

(Callboys)

Názory uživatelů

Zavolej mi do klubu

1. série
Někdy se člověk těší na seriál, sleduje promo fotky, vidí každý trailer a odpočítává dny, kdy poběží. Někdy ho to potěší a někdy zklame. Ovšem někdy člověk jen tak přepíná televizi a narazí na něco, co ho zaujme. V mém případě se jedná o Callboys. Sledoval jsem upřímě se skvělým dabingem a královsky se bavil.

Příběh se točí okolo zženštilých gigolů, kteří si otevřeli celkem úspěšný eskort. Nečekejte nabité svalovce a hezouny, ale podivnou partu 4 týpků, kteří Vás za chvíli začnou bavit svou jednoduchostí a role jim s nadsázkou uvěříte. Po pilotu se děj odpíchne jiným směrem, než by člověk čekal, ale všech 7 dílů na sebe plynule navazuje a hlavně příběh příjemě odsýpá. Nenašel jsem hluchá místa, která by nebyla pro příběh nepodstatná a jen nudně natahovala děj. Každá z hlavních postav má svoji povahu, která je uvěřitelná.

Černá komedie s neotřelým humorem, tématem, které jen tak nevidíte (nebo já žádný podobný koncept neznám) a dost tvrdými příběhovými zvraty, mě naprosto odrovanal a všech 7 dílů jsem si užil. Nedávno jsem četl, že bude druhá série a to mě více než potěšilo, ačkoliv se bude nejspíš jednat o volné pokračování, jelikož závěr by mohl končit klidně jako závěr celého seriálu (původně bylo zamýšleno jako minisérie).

Za mě doporučuji.

80 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk