Carmilla

Carmilla (Carmilla) — 1. série
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter
Avatar uživatele
sgjoli

17. srpna 2015

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

nové pojetí Carmilly

Původně jsem si nebyla vůbec jistá, jestli tohle mám sledovat. Četla jsem před tím knihu, která se mi líbila, a tak jsem se trochu děsila, jestli mi seriálové nové pojetí knihu nezničí. Jedna moje kamarádka o tom ale tak moc básnila na Twitteru, že jsem si řekla, že zkusím kouknout na první dvě tři epizody a uvidím.

No a než jsem se nadála, byl konec první řady, já koukala s vyvalenýma očima, co jsem to právě viděla za skvělou úžasnou věc, a ptala se, kdy bude druhá řada. :-D Strašně moc mě to chytlo, bylo to jiné než kniha, ale určitě ne horší. Bylo to zajímavé, nápadité, vtipné, legrační, napínavé.... celý seriál založený na vlozích hodně závisí na scénáři a na hercích - v tomto případě je scénář silný a herečky zde jsou naprosto úžasné a skvěle seriál utáhnou. Ty epizody tak moc letí, že si toho skoro ani nevšimnete a celé vám to děsně rychle uteče!

Když jsem Carmillu viděla před několika týdny poprvé, první moje myšlenka po dokoukání byla ta, že už dlouho mne žádný seriál tak nechytl jako právě Carmilla. Souhlasím s tím dodnes.