plakát seriálu

Carmilla

(Carmilla)

Názory uživatelů

nové pojetí Carmilly

Původně jsem si nebyla vůbec jistá, jestli tohle mám sledovat. Četla jsem před tím knihu, která se mi líbila, a tak jsem se trochu děsila, jestli mi seriálové nové pojetí knihu nezničí. Jedna moje kamarádka o tom ale tak moc básnila na Twitteru, že jsem si řekla, že zkusím kouknout na první dvě tři epizody a uvidím.

No a než jsem se nadála, byl konec první řady, já koukala s vyvalenýma očima, co jsem to právě viděla za skvělou úžasnou věc, a ptala se, kdy bude druhá řada. :-D Strašně moc mě to chytlo, bylo to jiné než kniha, ale určitě ne horší. Bylo to zajímavé, nápadité, vtipné, legrační, napínavé.... celý seriál založený na vlozích hodně závisí na scénáři a na hercích - v tomto případě je scénář silný a herečky zde jsou naprosto úžasné a skvěle seriál utáhnou. Ty epizody tak moc letí, že si toho skoro ani nevšimnete a celé vám to děsně rychle uteče!

Když jsem Carmillu viděla před několika týdny poprvé, první moje myšlenka po dokoukání byla ta, že už dlouho mne žádný seriál tak nechytl jako právě Carmilla. Souhlasím s tím dodnes.

100 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

the little web series that could

O Carmille jsem se dozvěděla z instagramu, tehdy totiž všichni napjatě očekávali film. A jelikož jsem slyšela jenom samou chválu, musela jsem se u téhle série podívat aspoň na pilot.
A u pilotu jsem rozhodně neskončila. Protože u tohoto seriálu to prostě nejde. Epizody tady mají cca 3-5 minut (hlavně v první sérii), takže když se vám zalíbí pilot, pravděpodobně si pustíte celou první sérii.
Je tu nádherně vidět, co všechno dokážete jenom s nápadem. Právem se o Carmille říká, že je to "the little web series that could". Carmilla totiž nemá zrovna nekonečný rozpočet, ale nevadí vám to, protože scénář i herci to zvládnou utáhnout (důkazem je jistě i výhra Natashy a Elise v CSA).
Tenhle seriál můžu jenom doporučit. A film taky. A podle děkovné řeči Elise Bauman na CSA nás možná čeká i něco víc...

100 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 0 lidí