plakát seriálu

Čarodějka každým coulem

(Every Witch Way)

Názory uživatelů

Pokus Nickelodeonu o vzkříšení Sabriny?

Viděno - Pár epizod náhodně v televizi(vzhledem k tomu, že Nickelodeon má ve zvyku epizody v kuse opakovat, tak nějaké i několikrát)

No, co k tomu říct. Nebudu soudit nějak příkře, protože tohle není seriál pro mojí věkovou skupinu a vytýkat něco, co je pro takové seriály typické je nefér. Co mi osobně vadilo byly ty pokusy o to, aby vykradly seriál Sabrina, mladá čarodějnice, což je moje srdcová záležitost. Triky jsou levnější a mnohem horší, než ve staré Sabrině, která je pomalu o 20 let starší a to je co říct.
Přehrávaní mladších herců dokážu snést, ale přehrávání starších herců prostě nedokážu moc dobře překousnout. Desdemona a matka Maddie jsou ukázkový příklad kýčovité trapnosti, která se snad ani mladší generaci nemůže líbit, ale děti mají tu výhodu, že dokážou hodně přehlížet a nad kvalitou okolo moc nepřemýšlí, to je jedna z věcí, na co seriál sází. Nicméně, v těhle seriálech mě osobně vadí, když jsou dospělí jedinci dětinštější než děti, lepší jsou příkladní dospěláci, co občas dají nějaké to morální poučení, tohle je vyloženě moc a hereček je mi docela líto, tohle musí být vážně utrpení hrát, pro mě by aspon bylo.

Trendy jako milostný trojúhelník, kde si hodná holka vybírá mezi bad guyem a good guyem, na obličeji mají paštiku a hlavní hrdinka dostane i své temné alterego, které hraje stejně špatně jako to dobré, to musím přeskočit, protože to je typické pro seriály jako tyto, ale tak, není na škodu to zmínit, děti rádi fantazírují. Námatkou jsem i zjistila, že ani tomuhle seriálu se nevyhnul trend shippingu, ale ten je dnes všude, takže opět nic, co bych mohla odsoudit.

Pokud by se mi na seriálu něco líbilo, tak je to asi postava Andi, herečka je velice milá a přirozená.

Myslím, že i pokud je člověk starší, koukat se na to dá, rozhodně to není seriál na pravidelné sledování, pokud je vám 12+, či se v takových seriálech nevyžíváte (znám holku, co i v pětadvaceti sleduje Disney channel, takže to chápu).

No, tyhle seriály asi nikdy nebudou mít moc vábne hodnocení, protože děti s jejich uvažováním nedokážou moc psát argumenty dost silné na to, aby si seriál obhájili, pochybuji, že většina z nich má nebo zná něco jako CSFD a jim podobné stránky, takže z pohledu dítěte bych tomuto dala asi 70 a z mého dospěláckého nějakých 20, takže tomu dám 50, aby se neřeklo.

50 %
67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé