Plakát

Cennet'in Gözyaşları

(Cennet'in Gözyaslari)

Cennet rodiče opustili, když byla ještě dítě. Celý život se statečně protloukala životem a toužila po mateřské lásce, která jí zoufale chyběla. Cennet, kterou vychovala babička toho má ve svém životě málo, kromě svého nejlepšího kamaráda. O pár let později, i přes její nůzný původ se... [více]

65 %
2017–2018 | Turecko | 130 minut | ATV | Drama | 36 epizod | status: ukončeno v roce 2018
Poslední odvysílaná

1×36 – En Güzel Hikayem

(premiéra 17. 6. 2018 – před 25 měsíci)

Cennet'in Gözyaşları – O čem to je

Cennet rodiče opustili, když byla ještě dítě. Celý život se statečně protloukala životem a toužila po mateřské lásce, která jí zoufale chyběla. Cennet, kterou vychovala babička toho má ve svém životě málo, kromě svého nejlepšího kamaráda.

O pár let později, i přes její nůzný původ se Cennet povedlo zahájit studium architektury, kde patří mezi nejlepší studenty. Po promoci jí matka Melisy, což je jedna ze spolužaček Cennet, nabídne vysněnou práci ve svém úspěšné firmě. Tady Cennet potká Selima, zapomenutého kamaráda z dětství. Tohle přátelství ale nevidí moc ráda Melisina matka, která plánuje za Selima provdat svou dceru.

Když pak objeví na Cennetině krku rodné znamínko, které je naprosto shodné se znamínkem, které mělo dítě, co před dvaceti lety opustila, začne věřit, že Cennetina přítomnost není náhoda. Místo toho, aby v sobě objevila mateřskou náklonnost, tak připravuje plán, jak ji nechat zmizet ze svého života.

Sema Soyer
Suna Gürsu
Nilgün Arısoy
Özlem Arısoy
Rıza Soyer
Selim Arısoy
Ömer Gürsu
Melisa Soyer
Další názvy pod kterými můžete seriál znát

Cennet (slovenský název)

Info box
Stanice

ATV

Délka

130 minut

Žánr

Drama

Země původu

Turecko

Roky vysílání

2017–2018

První vysílání

24. září 2017

Ukončení seriálu

17. června 2018

Odkazy

IMDb.com
Oficiální stránka