Plakát

Cezailer

V Rosenhanově experimentu, jednom z nejvíce šokujících experimentů v dějinách vědy, jsou psychiatr David Rosenhan a sedm jeho zdravých přátel přijati do různých psychiatrických nemocnic po celé zemi a čekají, až je lékaři odliší od skutečně nemocných. Psychiatr Mert Güngel, který... [více]

2022 | Turecko | 45 minut | Gain | Drama | 6 epizod | status: ukončeno v roce 2022
Poslední odvysílaná

1×06 – 6. Bölüm

(premiéra 3. 11. 2022 – před 7 měsíci)
závěr seriálu

Cezailer – O čem to je

V Rosenhanově experimentu, jednom z nejvíce šokujících experimentů v dějinách vědy, jsou psychiatr David Rosenhan a sedm jeho zdravých přátel přijati do různých psychiatrických nemocnic po celé zemi a čekají, až je lékaři odliší od skutečně nemocných.

Psychiatr Mert Güngel, který chce tento experiment zopakovat v dnešním Turecku, uvízne na dva týdny v nemocnici, do níž nastoupil, a ocitne se v pasti scénáře, v němž se opakuje stejná katastrofa, jaká se stala Davidu Rosenhanovi. Časem se Güngel vzdálí od reality, že je psychiatr, a zoufale se snaží všemi způsoby dostat se odtamtud.

Na pozadí událostí, které se odehrávají na oddělení "Cezailer", jež je plné lidí s kleptomanií, schizofrenií, Alzheimerovou chorobou a maniodepresí i těch, kteří nemají kriminální způsobilost, se skrývá složitý děj plný pomsty, vražd, padělání a lží.

Trailer
Mert Güngel
Info box
Stanice

Gain

Délka

45 minut

Žánr

Drama

Země původu

Turecko

Roky vysílání

2022

První vysílání

29. září 2022

Ukončení seriálu

3. listopadu 2022

Odkazy

IMDb.com