plakát seriálu

Chance

(Chance)

Názory uživatelů

Trailery

Podle upoutávek to vypadá překvapivě dobře. Když jsem slyšela HULU TV, neměla jsem moc důvěru, ale příjemně mě to navnadilo.
Zatím dávám 100%, jak jinak, když v hlavni roli má Hugh Laurie :)
Po shlédnutí první epizody zůstávám u 100% . První dojem je velmi dobrý. Kdyby se našel někdo, kdo by udělal české titulky, bylo by to skvělé.

Edit po třech shlédnutích kompletní série:
No...nyní hodnotím jako trochu rozvláčný a mírně na hlavu postavený, rádoby dobrodružný příběh. Především ta dobrodružnost je - pravděpodobně i v románu - udržována uměle, téměř až násilím. A "na hlavu postavený" příběh:Jak jinak si vysvětlit, že vysokoškolsky vzdělaný, inteligentní člověk a velmi uznávaný neuropsychiatr si v dané situaci najme raději banditu, než aby to řešil zákonnou cestou. Navíc se ukáže, že D. je v podstatě duševně nemocný, což by lékař v oblasti psychiatrie měl po poměrně dlouhé době, kterou spolu trávili, poznat, nebo minimálně mít pochybnosti.
Korunou toho všeho je, že na úplném konci je ponecháno prakticky bez emocí a bez řešení fakt, že se vlastně zamiloval do rozpolcené pacientky, která mu celou dobu lhala, jako když tiskne...ano, byly v ní dvě osoby, ale např. po společně strávené noci Eldonovi řekla, že jede navštívit dceru (která jak se dozvíme později, zemřela krátce po porodu)...a v tu chvíli, kdy to říká, je osobou Jaclyn...
Přesto seriál ponechávám mezi zamilovanými a hodnotím takovými slabšími 70ti %, a to především za výkon Hugh Laurieho.

70 %
67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé