Plakát

Crashing

(Crashing (UK))

Crashing se přímo zaboří do životů a lásek šesti dvacátníků a třicátníků, kteří společně žijí v nemocnici jako strážci majetku. Příběh se odehrává v té době, kdy vás konečně trkne realita toho, že jste dospělí. Už nejste něčí dítě, nejste student, ani nejste čerstvý absolvet.... [více]

2016 | Velká Británie | 30 minut | Channel 4 | Komedie | 6 epizod | status: ukončeno v roce 2016
Poslední odvysílaná v ČR

1×06 – Episode 6

(premiéra 27. 3. 2017 – před 7 lety)
závěr seriálu
Poslední odvysílaná

1×06 – Episode #1.6

(premiéra 15. 2. 2016 – před 8 lety)
závěr seriálu

Crashing – O čem to je

Crashing se přímo zaboří do životů a lásek šesti dvacátníků a třicátníků, kteří společně žijí v nemocnici jako strážci majetku.

Příběh se odehrává v té době, kdy vás konečně trkne realita toho, že jste dospělí. Už nejste něčí dítě, nejste student, ani nejste čerstvý absolvet. Tentokrát jste dospělák.

V době vysokých nájmů a cen bytů je nanejvýš lákavé stát se strážcem majetku. Tisíce lidí platí pouze 25 liber týdně za život v neobydlených budovách. Výměnou za to musí tyto majetky chránit před poškozením. Představte si, že se každé ráno probouzíte ve vlastní historické budově, v tom nejvíce vzrušujícím městě na světě... I když je to třeba obrovská, strašidelná opuštěná nemocnice.

Trailer
Seriál ve vašich statusech

Tempy: Jako že jsem dokoukal všech 6 epizod Crashing (UK) a TEĎ jsem tady zjistil, že v tom hrál Jonathan Bailey?! JAK?! 🤣 před 30 týdny

Články k seriáludalší články
Pilot pod lupou
Info box
Stanice

Channel 4

Délka

30 minut

Žánr

Komedie

Země původu

Velká Británie

Roky vysílání

2016

První vysílání

11. ledna 2016

Ukončení seriálu

15. února 2016

Na CZ obrazovkách

HBO3 (2021)
Rok udává poslední vysílání.

Odkazy

IMDb.com
Wikipedia (anglická)