Plakát

Damon

Damon je velice chytrý policista, který pracuje v utajení. Jeho bratr Bernard je ženatý sekuriťák a společně se setkají v Chicagu. Damon se přestrojuje za podivné městské živly ve snaze vyčistit ulice od nekalých existencí. Až do morku kostí politický nekorektní Damon je známý svou... [více]

55 %
1998 | USA | 22 minut | Fox | Komedie | 0 epizod | status: ukončeno v roce 1998

Damon – O čem to je

Damon je velice chytrý policista, který pracuje v utajení. Jeho bratr Bernard je ženatý sekuriťák a společně se setkají v Chicagu. Damon se přestrojuje za podivné městské živly ve snaze vyčistit ulice od nekalých existencí. Až do morku kostí politický nekorektní Damon je známý svou schopností vžít se do situace. A život se mu za to odměňuje krásnými ženami, rychlými auty a dalšími pěknými věcmi. Jenže ne pro všechny v Damonově životě to jde podobně snadno - jeho bratr už dlouho touží se stát pravým policistou, ale nedaří se mu to. A tak tráví většinu času na Damonově gauči, zatímco se ho Damon snaží dostat z něj.

Na okrsku se Damon denně pracuje s lidmi, kteří mají své vlastní příběhy - jeho nadřízená Carol Czynencko, tvrdá jako kámen, která Damona rozhodně nehodlá pustit ke své citlivější stránce, Stac Phillips, tvrdá Latinoameričanka, která zásadně nerandí s policisty, Carrol Fontaine, která je hypochondr a věčně otravuje své kolegy, Jimmy Tortone, kubánský podvodník, a nováček Billy McCarthy, který se stává terčem kanadských vtípků od všech okolo. S touto posádkou prostě Damon nemá šanci v boji proti zločinu prohrát.

Damon Thomas
Billy McCarthy
Carol Czynencko
Carroll Fontaine
Jimmy Tortone
Stacy Phillips
Články k seriáludalší články
Info box
Stanice

Fox

Délka

22 minut

Žánr

Komedie

Země původu

USA

Roky vysílání

1998

První vysílání

22. března 1998

Ukončení seriálu

20. července 1998

Odkazy

IMDb.com
TV.com
Wikipedia (anglická)