Plakát

Den a noc

(Deň a noc)

Ve velkometrážním apartmánu v Bratislavě (část Staré město) žije čtyřicátník Pali (majitel apartmánu), který ho sdílí s převážně mladými podnájemníky. Život mladých lidí se odehrává na různých místech, jako bratislavský apartmán, autodílna, bar a mnohé bratislavské podniky. Počet... [více]

2013–???? | Slovensko | 40 minut | JOJ | RealityTV | 0 epizod | status: právě se nevysílá

Den a noc – O čem to je

Ve velkometrážním apartmánu v Bratislavě (část Staré město) žije čtyřicátník Pali (majitel apartmánu), který ho sdílí s převážně mladými podnájemníky. Život mladých lidí se odehrává na různých místech, jako bratislavský apartmán, autodílna, bar a mnohé bratislavské podniky.

Počet podnájemníků se mění, ale za stabilnější lze považovat bezstarostného zábavného Oleho, ambiciózní blondýnku Sašu, pohodového umělce Marcela, netypickou ženu Vandu, srdečnou romantickou Nataly, nadějnou zpěvačku Sofi. V bytě přechodně žijí i jiní lidé, jako sukničkář Viktor, pohodový Branko či bláznivá Tina.

Motto seriálu "Zažij den a prožij noc" prozrazuje mnoho. Seriál zachycuje každodenní život mladých lidí, kteří pracují, platí nájemné, uklízejí, vaří, žijí své životy, řeší problémy a vztahy s jinými lidmi a také mezi sebou navzájem. Je to moderní typ seriálu, který vychází z licence seriálu "Berlín - Tag und Nacht" německé televize.

Info box
Stanice

JOJ

Délka

40 minut

Žánr

RealityTV

Země původu

Slovensko

Roky vysílání

2013–????

První vysílání

7. ledna 2013

Odkazy

Oficiální stránky

Související