Deník Dity P.

Deník Dity P. (Deník Dity P.) — 1. série
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter
Avatar uživatele
mattahaj

27. listopadu 2013

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
75 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Nádherná režie a nesympatická představitelka

David Ondříček je skvělý režisér a ukázal to i na tomto kuchařském seriálu. Líbí se mi jaký jsou záběry a detaily, i recepty, které Dita vaří se mi líbí, ale celkový dojem mi kazí ona sama.Je to žena bez charisma, neumí mluvit a tak nějak jí nemůžu poslouchat. Tak že většinu dílu shlédnu s vypnutým zvukem a zapnu ho jen když si nejsem jistá postupem v receptu :-)
Je to velká škoda, protože natočený je vážně skvěle.

Avatar uživatele
bohuli

28. listopadu 2013

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Je to tak..

Naprostý souhlas s názorem mattahaj. Vizuálně je to krása, i paní Dita je koukatelná, její oplácaná postava nevadí - naopak hezky souvisí s podobou kuchařky. Bohužel její projev a to jak hlas tak i způsob mluvy je hrůza....často je výplň naporosto bezobsažná. Tím nic proti paní Ditě, kuchařka je to určitě fenomenální a schopná žena (její příspěvky pro magazín Albert, kuchařka...).

Avatar uživatele
Vendi

1. září 2014

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Jak to jen říct kulantně

Zbožňuji pořady o vaření. Jsou skvělým balzámem po dlouhém dni a zároveň neotřelou inspirací. I tento pořad by byl, kdyby byl s titulky.

Nemůžu si pomoct, ale od Dity si klidně koupím kuchařku, budu zkoušet její recepty z magazínu Albert, ovšem poslouchat se nedá.

A nejde jen o hlas, za který prakticky nemůže, ale o naprosto nedostatečnou slovní zásobu a způsob vyjadřování.

Avatar uživatele
Tulrika

18. prosince 2013

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Holka od plotny

Pár věcí se napsalo na osobu hlavní představitelky. Mě přijde v pohodě. Je to obyčejná žena s tradičními recepty. Jako já - při těle, s vařečkou v ruce. Jako by říkala postup kámošce v kuchyni a ne celé řadě diváků. Mě se to líbí. Je spousta kuchařských šou, kde je důležitější kuchař než to, co vaří. Na Ditu koukám a dělám koláč. Vysvětluje to jednoduše, prostě a bez okolků.
Je fakt, že většinou ta mluvená výplň je nanic. Ale mě to prostě nevadí. Aspoň si stihnu odvážit cukr :-)

Avatar uživatele
Ruthiee

1. ledna 2014

0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 0 lidí

Radost z vaření

Deník Dity P. je po dlouhé době příjemným pořadem o vaření, hlavně z vizuálního hlediska a také díky uvěřitelně kladnému přístupu hlavní představitelky k vaření. Recepty jsou prostě báječné, sama už jsem jich pár vyzkoušela a ještě se mi nestalo, že by se jediný nepovedl. Její kuchařku nemám, ale přípravu jídel jsem si oblíbila i z časopisu Albert, tudíž jsem se na její pořad moc těšila, ovšem způsob vyjadřování mě u ní velice překvapil.

Jsem z Valašska a proto mi její mluva mnohdy trhá uši. Kdesi jsem slyšela, že její mluva je zcela spontánní právě proto, aby se jí více přiblížila divákům. Spontánnost je v pořádku, ale mně se svým vyjadřováním nepřiblížila ani za mák. Bohužel i samotný tón jejího hlasu není bůhvíjak příjemný, ale to je něco, co se nedá změnit.

Každopádně pořad se mi i přesto moc líbí a opravdu doufám, že budou pokračovat natáčením dalších dílů.