Doctor Who: Dreamland

Doctor Who: Dreamland (Doctor Who: Dreamland) — 1. série
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter
Avatar uživatele
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Desátý Doktor, animovaná verze

Animačně celkem zvláštní, ne úplně špatné, ale ne tak dobré jako v Infinity Quest. Škoda, že to není hrané a normální součástí seriálu, neboť dějově je to naprosto luxusní a vytěžení Oblasti 51 je super, navíc je tady pár nových ras... A ačkoliv se účast Tennanta cení a ačkoliv je to stejně nahláškované jako seriál, to prapodivné animační zpracování mi moc nesedlo. Jak říkám, kdyby to bylo hrané, asi tomu dám plné hodnocení, protože příběh opravdu stojí za to a možná je i jedním z těch nejlepších v Tennantově éře a to je co říct... 80%. Georgia Moffett, Doktorova žena a dcera, byla taky skvělá a zase je škoda, že jen animovaná.

Avatar uživatele
havlik.jakub666

5. prosince 2013

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Doctor Who nikdy nezklame

Příběh je povedenější než u The Infinite Quest, přestože zde nevystupuje žádná ze zavedených společnic, ale servírka a indián jsou fajn. Taktéž využití Oblasti 51 na výbornou. Vše ale sráží animace. Doktor je sic povedenější než minule, ale jinak ke zlepšení nedošlo. Přesto 95%

Avatar uživatele
Zooey

19. listopadu 2012

75 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
75 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

:)

Alespoň na chvilku se mi vrátil můj nejoblíbenější 10. Doktor, i když jenom v animovaném zpracování. Není snad nic co bych vytkla, Dreamland je stejně dobrý jako klasické díly seriálu DW.