plakát seriálu

Doktor Martin

(Doktor Martin)

Názory uživatelů

no nevím

První série mě celkem bavila. Bohužel druhá série je mnohem horší a na ději se projevuje špatný výběr hlavního představitele. Musím se podívat na anglickou předlohu, ale milostné scény - Čvančarová, Donutil jsou směšné. Kdysi jsem četla, že za socíku rodiče hráli herci ve věku prarodičů, dneska se to zlepšilo, nicméně v tomto seriálu se k tomu česká televize vrátila a tím dle mého názoru seriál pohřbila. Pan Donutil je dobrý herec, ale pro tuto roli za zenitem. Pokud by vybrali mladšího herce, mohla by i jeho tetička být mladší a jistě by bylo uvěřitelnější její milostné vzplanutí pro mladého malíře, takhle to u paní Štěpánkové, úžasné, ale 82 leté dámy, vyznělo rozpačitě, troufnu si říct i trapně.

40 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Donutilův obvoďák

Anglická předloha byla skvělá, proto jsem byla zvědavá, jak si s tím poradí v našich končinách. Rozhodně správnou trefou bylo obsazení Donutila coby doktora Elingera, na tu roli morouse, který má problémy v komunikaci s pacienty, se dobře hodí. Herecké výkony některých dalších herců nejsou nikterak závratné, ale s tím mám problém u většiny českých seriálů. Celkově však na mne seriál působí pozitivně, budu i nadále sledovat.

70 %
83 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
83 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

Venkovský doktor

Sice jsem neviděla anglickou předlohu, ale když porovnávám s ostatními v současné době natáčenými českými seriály, tak Doktor Martin se řadí k těm lepším. (znám lepší seriály - nečeské, ale tenhle český docela ujde) Hlavní role v podání Donutila je vyložená výhra.
Musím se přiznat, že jsem se v některých okamžicích docela válela smíchy, a pokud bude další řada a já budu mít zrovna dost času, tak se určitě ještě na pár dílů podívám.

70 %
60 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
60 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Doktor Martin

Jeden z lepších českých seriálů . Moc jsem se u něj bavil a doufám, že bude brzo na obrazovkách další série .

90 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
25 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé