Plakát

Douluo Dalu

Tang San je jedním z nejlepších učedníků bojového umění rodu Tang a bezkonkurenčním, když přijde na používání skrytých zbraní. Starší rodu mají velká očekávání ohledně jeho budoucnosti, přesto se Tang San zřekne tohoto života, když se rozhodne získat zakázané vědění rodu - čin trestaný smrtí.... [více]

90 %
2018–???? | Čína | 20 minut | Tencent | Animovaný / Akční / Dobrodružný | 119 epizod | status: právě se nevysílá
Poslední odvysílaná

1×119 – Episode #1.119

(premiéra 29. 8. 2020 – před 192 dny)

Douluo Dalu – O čem to je

Tang San je jedním z nejlepších učedníků bojového umění rodu Tang a bezkonkurenčním, když přijde na používání skrytých zbraní. Starší rodu mají velká očekávání ohledně jeho budoucnosti, přesto se Tang San zřekne tohoto života, když se rozhodne získat zakázané vědění rodu - čin trestaný smrtí. Spokojen se získanými vědomostmi, Tang San nevidí důvod dál žít a skočí z Hell's Peak, neví ovšem, že to nebude konec jeho existence.
Na Kontinentu Douluo přežívají silní. Každý člověk má vnitřního ducha a někteří můžou být rozvíjeni a posilňováni, což poskytuje různé výhody. Ti, co se s takovým duchem narodí, se mohou stát Duchovními Mistry, což je jednou z nejprestižnějších profesí.
Tang San se reinkarnuje do tohoto zvláštního světa jako syn kováře. Ve věku šesti let podstoupí ceremonii Duchovních Mistrů a zjistí, že jeho duchem je Modro stříbrná květina - nejméně užitečný duch na světě. Na druhou stranu má Tang San mocnou duševní sílu. Společně se vzpomínkami na minulý život není jeho budoucnost vůbec pochmurná.

Trailer
Další názvy, pod kterými můžete seriál znát

Soul Land

Info box
Stanice

Tencent

Délka

20 minut

Žánr

Animovaný
Akční
Dobrodružný
Fantasy

Země původu

Čína

Roky vysílání

2018–????

První vysílání

20. ledna 2018

Odkazy

IMDb.com
Oficiální stránka