Plakát

Doznání mafiánů

(Mobster Confessions)

Co byste dělali, kdybyste znali mafiánské tajemnství? Chránili byste muže zapojené do kriminálních machinací nebo byste riskovali boj o život na útěku a učinili přítrž násilí? A co když to tajemství znáte, protože jste se narodili přímo do mafiánské rodiny? Trýznivé rozhodnutí postavit se... [více]

87 %
2012 | USA | 22 minut | Discovery Channel | Krimi / Dokument / Minisérie | 6 epizod | status: ukončeno v roce 2012
Poslední odvysílaná v ČR

1×06 – Ron Previte

(premiéra v roce 2015)
závěr seriálu
Poslední odvysílaná

1×06 – Big Ron Previte

(premiéra 23. 1. 2012 – před 12 lety)
závěr seriálu

Doznání mafiánů – O čem to je

Co byste dělali, kdybyste znali mafiánské tajemnství? Chránili byste muže zapojené do kriminálních machinací nebo byste riskovali boj o život na útěku a učinili přítrž násilí? A co když to tajemství znáte, protože jste se narodili přímo do mafiánské rodiny? Trýznivé rozhodnutí postavit se mafii učinilo těchto šest mužů, jež promluvili pro Discovery Channel. Narodili se do jedné z notoricky známých mafiánských rodin ve Spojených státech a dali svůj život všanc, poté, co byli svědky toho, jak krutý může tento život na hraně být.

Šestidílná minisérie nabízí výpovědi gangsterů z New Yorku, Filadelfie a Las Vegas, jež se rozhodli mafii rozebrat. Dostanete se za oponu fungování mafie a uvidíte přerod gangsterů v policejní informátory.

Info box
Stanice

Discovery Channel

Délka

22 minut

Žánr

Krimi
Dokument
Minisérie

Země původu

USA

Roky vysílání

2012

První vysílání

9. ledna 2012

Ukončení seriálu

23. ledna 2012

Odkazy

IMDb.com
TV.com