plakát seriálu

Dragon Age: Redemption

(Dragon Age: Redemption)

Názory uživatelů

Amatérské

Normálně k amatérským projektům přičítám pár bodíků a snažím se je vnímat jinak, u tohodle ale výjimku neudělám a to ani přes to, že zde hraje má oblíbenkyně Felicia Day (no dobře, možná proto jsem nakonec dal 60%, i když by to mělo být spíš 50%)
Ač amatérský projekt, vzniknul tento seriál pod záštitou EA games, takže finance tu byly a vím, že Felicia dokáže udělat mnohem více i s mnohem méně penězi. Tady hold ale neřídila Felicia a tak jediný kostým, který nevypadá uměle, je kostým právě Felicie, ostatní jsou jen nadprůměrné cosplaye. Protože jsem Dragon Age hrál celkem dávno, pouze první díl, nemůžu srovnávat, jak se seriál povedl ve vztahu ke hře. Stejně jako si už nevzpomenu na jména a výrazy, takže jen povím, že druhá věc, na kterou se dá koukat, jsou masky rasy modrých rohatých, ehm, quanary nebo jak se jim nadává?
Herecké výkony a vizuální efekty průměrné, kamera taktéž, scénář by byl možná lepší, kdyby se nemusel vlézt pokaždé do 10 minut.
Celkově se tedy připravte na cca 30 minutovou přehlídku cosplaye, ale jinak nic víc...
Zarytí fanoušci Dragon Age si jistě přičtou minimálně 10% navíc (a nebo taky odečtou :)

60 %
67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Škoda, ale snaha byla

Minisérie podle počítačové hry, kde hlavní roli obsadila Felicia Day (kterou mám fak rád :)). Bohužel musím uznat, že s The Guild (taky webseriál, taky s Feliciou) se to nedá vůbec srovnat. Felicia je do her blázen, tak se nedivím, že do podobného projektu šla, ale bohužel se to moc nepovedlo. Je to zkátka nuda. 60 % jen za hlavní hrdinku (kdyby tu hrál někdo jiný, víc jak 40 % nedám).

60 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 0 lidí

Felicia Day's..

Webseriál rekapituluje "Mark of the Assassin" DLC vydané k "Dragon Age 2". Samozřejmě "Dragon Age" má jako každé jiné dobré fantasy rpg propracovaný fiktivní svět, a tudíž kdo hru vůbec nehrál, tak se bude rychle topit už jen v motivacích postav a obsáhlé mytologii.
Plastové kostýmy, průměrné herectví a nemastný neslaný příběh má spousta regulerních tv seriálů, těžko to začít vyčítat zrovna show vycházející zadarmo na webu.
Celý projekt se zapojením několika lidí z Hollywoodu dala dohromady Felicia Day. Je to fanfikce primárně ukuchtěná pro okruh jejích fanoušků a tady platí víc než jinde to, na co naráží Wil Wheaton v jejich společné webshow "TableTop", že tak půlka "Redemption" je vlastně o postavě Felicii Day "Tallis", hlavně o tom jak vypadá, bohužel tentokrát víc než co jiného.

50 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 0 lidí