Plakát

Dvojičky

Seriál Dvojičky se odehrává na jedné slovenské vesnici. Hlavními postavami jsou dvojčata Adam a Šani, které od sebe dělí 300 kilometrů. Jejich bratrské vztahy již dávno vychladly. Adam je úspěšný farmář na vesnici, Šani se živí jako (neúspěšný) operní zpěvák ve velkoměstě. Sledem osudu však dojde... [více]

2015 | Slovensko | 35 minut | JOJ | Komedie | 12 epizod | status: ukončeno v roce 2015
Poslední odvysílaná v ČR

1×12 – Epizóda 12

(premiéra 25. 11. 2016 – před 7 lety)
závěr seriálu
Poslední odvysílaná

1×12 – Epizóda 12

(premiéra 5. 12. 2015 – před 8 lety)
závěr seriálu

Dvojičky – O čem to je

Seriál Dvojičky se odehrává na jedné slovenské vesnici. Hlavními postavami jsou dvojčata Adam a Šani, které od sebe dělí 300 kilometrů. Jejich bratrské vztahy již dávno vychladly. Adam je úspěšný farmář na vesnici, Šani se živí jako (neúspěšný) operní zpěvák ve velkoměstě. Sledem osudu však dojde k tomu, že oba bratři musí nyní žít na dlouhou dobu pod jednou střechou. Jejich rozdílné povahy dávají vzniknout množství vtipných situací, které vznikají na základě nedorozumění obou bratrů. Přeci jen jde těžko skloubit vesnický a městský životní styl.

Oba hrdinové jsou ženatí. Adam má hospodyňku Evu, Šani městskou paničku Karmen, která má obě ruce levé. Komickou postavou je i sousedka Vargová, která své sousedy neustále špehuje.

Alexander 'Šani' / Adam Lesňanský
Eva Lesňanská
Karmen Lesňanská
Margita Vargová
Info box
Stanice

JOJ

Délka

35 minut

Žánr

Komedie

Země původu

Slovensko

Roky vysílání

2015

První vysílání

19. září 2015

Ukončení seriálu

5. prosince 2015

Dabing

SK: existuje – detaily na DabingForum.sk

Odkazy

Oficiální stránky