Plakát

Emanet

Kevser vyrostla v chudé čtvrti. Poté, co se vdala za syna z bohaté rodiny Kirimliho, její otec s ní přerušil veškeré vazby, protože toto manželství neschvaloval. Když Kevser přijde o svého manžela, zjistí, že je beznadějně uvězněná v sídle rodiny se svým pětiletým synem... [více]

2020–???? | Turecko | 60 minut | Kanal 7 | Drama | 621 epizod | status: právě se nevysílá
Poslední odvysílaná

4×22 – 643. Bölüm

(premiéra 3. 12. 2023 – před 7 dny)

Emanet – O čem to je

Kevser vyrostla v chudé čtvrti. Poté, co se vdala za syna z bohaté rodiny Kirimliho, její otec s ní přerušil veškeré vazby, protože toto manželství neschvaloval. Když Kevser přijde o svého manžela, zjistí, že je beznadějně uvězněná v sídle rodiny se svým pětiletým synem Yusufem a nemá se na koho obrátit.

Jednoho dne dojde k tragédii a ona při nehodě zemře. Malý Yusuf je nyní sám v sídle plném zlých lidí a zoufale mu chybí láska a náklonost. Jeho strýc Yaman je silný, tvrdý a chladný podnikatel, který už dávno uzavřel své srdce před jakýmikoliv city. Přestože se má Yusuf ve strýcově péči dobře, stále touží po soucitu.

Ještě před svou smrtí, na smrtelné posteli požádla Kevser svou sestru Seher, aby přišla do sídla a starala se o jejího syna. Seher cítí vůči sestře dluh a tak také opustí svou rodinu a přestěhuje se do sídla rodiny. To vyvolává různé konflikty mezi oběma rodinami, ale postupně v srdcích Seher a Yamana začíná vznikat nepopiratelná hluboká láska.

Trailer
Články k seriáludalší články
Info box
Stanice

Kanal 7

Délka

60 minut

Žánr

Drama

Země původu

Turecko

Roky vysílání

2020–????

První vysílání

7. září 2020

Odkazy

IMDb.com