plakát seriálu

Emergency Couple

(Emergency Couple)

Názory uživatelů

Tisickrát ano.

Seriál na který jsem narazila opravdu náhodně a jsem za to velmi vděčná! Je to něco jiného, než na co jsme my češi zvyklí a v tom je to velké kouzlo.

Viděla jsem mnoho filmů čí seriálu z mnoha kontinetů, ale nahlídnout do světa scén, které nám nabídla Jižní Korea byla moje premiéra a že jsem se jí opravdu užila.

Herci byli opravdu super. V poslední díle jsem skoro brečela. Nechtěla jsem se s ními loučit. Všichni, jakoby mi přirostly k srdci.

Co se týče jejich řeči. Jo ze začátku to byl pro mě nezvyk. Jsem zvyklá sledovat filmy nebo seriály v češtině, v angličtině a nebo ve španělštině a tady jsem se musela 21 hodin potýkat s korejštinou. Ze začátku jsem upřímně na to civěla jak bych byla z jiného světa a nakonec mě ten jejich jazyk tak chytl, že bych klidně ještě teď hned se šla korejštinu učit.

A co se týče děje? Super! Je to taková romantika, i když ze začátku to moc tak nevypadá, ale není to žádné kliše. Žádné otřepané scény, které jsme už milionkrát viděli, vše co jsem měla možnost vidět, byla pro mě opravdu premiéra se vším všudy a proto jsem si tenhle seriál tak moc oblíbila.

A taky velké plus, že je to z lekářského prostředí. Většinou takové seriály mají opravdu velký potencionál, ale tenhle? No už dost, podívejte se na to sami a věřím, že zažijete 21 úžasných hodin jako já. Za mě rozhodně tedy 100%.

100 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé