plakát seriálu

Experiment Kolonie

(The Colony)

Názory uživatelů

Boj o vodu.

Já nejsem zrovna fanouškem realitek, ale když jsem viděl televizi přecpanou upoutávkami tak jsem se rozhodl dát tomu šanci. A musím říct, že jsem udělal dobře, hned od prvního dílu jsem byl nadšený.
Tohle je snad jediná realityshow, která se dá sledovat. Lidé do toho jdou dobrovolně ne kvůli možnosti vyhrát velké peníze, ale kvůli tomu aby sami sobě ukázali, že něco dokážou.
První série byla dokonalá a nemám jí co vytknout, hlavně jsem si hned ze začátku oblíbil celou skupinu přeživších a sledoval jejich úžasné nápady a snahu přežít postapokalyptickou realityshow.
Když série končila, mrzelo mě, že nevidím nějaký konec příběhu a návrat kolonistů do reálného života.
Ale druhá řada? Už od začátku mě osud těchto přeživších nijak moc nezajímal, celá skupina byla proti sobě a nedokázala držet pohromadě, proto vlastně ani nevymysleli žádný pořádný zlepšovák, co by jim usnadnil život. Nevím vlastně se mi v té skupině nelíbil opravdu nikdo, škoda že raději neudělali delší sérii první.

70 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Zajímavý projekt

Zajímavý projekt – něco mezi realityshow a dokumentem, každopádně poučné na podívání, pozorný divák se i něco přiučí. Jen mi v tomhle experimentu nějak nesedí druh kamery – je vidět, že s lidmi byl celou dobu štáb, daleko více by mi seděl přístup ala Bit Brother nebo kdyby se kolonisté museli natáčet navzájem – takhle mi přijde, že jsou neustále ovlivňováni štábem.

80 %
75 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
75 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Zajímavé..

Na tenhle seriál jsem vlastně přišel omylem, když zrovna dávaly upoutávku v TV. Rozhodně mi dal víc, než jsem od něj očekával a to je dobře :). Druhá série seriálu je rozhodně dobrá. Dávám 73%. První série prý není tak zajímavá a ani tak "dramatická" (Všichni přece víme, že ve stavu nouze štáb pomůže. Je to napsané v začátečních nebo závěrečných titulcích) ale stejně se na ní těším. Je to určitě příjemné zpestření nudného odpoledne.

70 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Podle mě

Opravdu skvělý pořad-reality show,kde soutěžící musí prostě přežít.Musí projevit kreativního ducha,lovecké instinkty,no je to můj styl.Moc zajímavé.Soutěžící jsou ale opravdu ovlivňováni štábem.Když máte být v napůl vymřelé krajině a máte se bránit klackem s kusem kovu,je to méně realistické když vedle vás půl metru stojí chlap s kamerou a další s mikrofonem...Atd...No mě se to ale i přesto velmi líbí.

100 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé