plakát seriálu

Nebezpečný flirt

(Eye Candy)

Epizoda 1×09 – FYEO
100 %
Pro odškrtnutí/hodnocení epizody se přihlas.

Jake a Lindy se snaží najít způsob, jak zjistit, co se stalo s Lindyinou sestrou. A Tommy je na dobré cestě k odhalení vraha z Flirtualu.

Pozor následuje podrobný obsah včetně spoilerů

V Sofiině klubu se našla mrtvola Olivera, Connorova přítele, kterého zabil vrah z Flirtualu.

Lindy jde ke Catherine domů a ptá se jí na svou sestru. Ta jí řekne, že její neteř Mary byla kdysi unesena, a řekla jí, že Mary tvrdila, že mezi unesenými dívkami byla i její sestra Sara.

Někdo napadl Catherine v jejím domě, skončí v nemocnici, ale viděla tvář toho, kdo to udělal. Lindy za ní zajde, když jí Tommy zavolal, vrah z Flirtualu tam nechal odkaz, že to udělal pro Lindy.

Tesse je stále hůř a Sophia se o ni bojí, čím dál víc. Dokonce jí prohledá i telefon a zjistí, že Tessa chodí na rande se všemi Lindyinými protějšky z Flirtualu. Lindy jí nainstaluje do telefonu aplikaci, aby ji mohli sledovat. Sophia najde i její prášky a na internetu si zjistí, na co se berou. Zeptá se na to Tessy, ta jí řekne, že má mozkový nádor a umírá. Do Sophiina bytu přijde vrah, Tessa mu řekne, aby zabil ji namísto Sophie.

Lindy zajde za Mary, aby jí řekla něco o její sestře. Ta jí řekne, že je nejspíš mrtvá po předávkování prášky, které jim únosci dávali. Lindy zjistila, že ta předávkovaná dívka zemřela v blízké nemocnici a je pohřbena na Hartově ostrově. Chce zjistit, jestli je to opravdu Sara. Se vším se svěří Jakeovi, který jí přislíbí pomoc. Jdou prohledat záznamy s fotografiemi neznámých zesnulých, ale fotografie té neznámé, kterou hledají, chybí. Jake přesvědčí Lindy, aby šli na Hartův ostrov a vykopali tělo té neznámé. Cestou se jim pokazí auto, tak musí strávit noc v motelu.

Tommy žádá od Connora pomoc, aby se mohl nabourat do sítě svého šéfa, protože si myslí, že Hamish je za stránkou Babylon, kde by mohly být informace o vrahovi z Flirtualu.
Hamish přichytí Tommyho, jak se vloupává do místnosti, která má být serverovna. Nabídne Tommymu, že mu předá informaci klíčovou pro vyšetřování, když Tommy zruší Babylon. Už ho nebude možné spojit s Hamishem.
Ta informace je, že vrah z Flirtualu si objednal vraždu Reese na Babylonu, tudíž Jake může být vrahem.

Když se Catherine v nemocnici probere, potvrdí, že ji napadl Jake.

Promo k epizodě
Hudba v epizoděvložit další píseň

Indigo Puff (Layla)

Jake a Lindy se ubytují v hotelu.

The Fall (Ritual)

Jake a Lindy se líbají.

The Chase (SOHN)

Lindy se probudí v hotelu.
Zajímavosti k epizoděvložit další zajímavost
FYEO - FOR YOUR EYES ONLY
Hlavní postavy
Lindy Sampsonová
Tommy Calligan
George Reyes
detektiv Yeager
Vedlejší postavy
Jake Bolin
policejník důstojník
Mick Ferguson
Mary Robertsonová
seržantka Catherine Shawová
Režie
Scénář
Hudba
Kamera
Informace k epizoděIMDb
Český názevFYEO (neoficiální název)
Původní názevFYEO
Rok natočení2015
Premiéra9. března 2015
Typ epizodyStandardní epizoda
Délka42 minut
Sledovanost premiéry530 000 diváků (0,24 rating ve skupině 18-49)
Autoři profilu epizody