plakát seriálu

Nebezpečný flirt

(Eye Candy)

Názory uživatelů

Seriál, který rozhodně stál za pokračování

Seriál jsem shlédla během dne a kousku dalšího, protože mě jednoduše dostal hned od první epizody, bylo to něco nového, originálního, napínavého a vzrušujícího - což se týká hlavně pánského obsazení :D
Opravdu mě mrzí, že seriál nedostal další sérii už jen proto, jak otevřeně skončila první, ale bohužel s tím nic nenadělám, mohu si leda tak zarýt do paměti těch několik epizod a vzpomínky na ně si užívat!

100 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Eye Candy - thriller bez špetky psychické logiky. Mínus nebo naopak plus? Toť otázka.

Na Eye Candy jsem se rozhodla podívat kvůli celkem slušnému ohlasu. Victoria se dle mě do role hodí, ale nemusela by se při každé situaci tvářit tak dokonale...ztrácí to potom dojem a celkově to vypadá uměle.

Trochu jsem se při Pilotu zalekla, když jsem z něho vysloveně cítila ten krimi nádech, ale potom mi došlo, že Eye Candy má do klasický kriminálky daleko a to mě přinutilo u toho ještě pobýt. (Na kriminálky typu Mentalista moc nemám..)

Rozhodně bych asi taky nenazvala Eye Candy pravým thrillerem, ale to může být jen dobře. Nehledala jsem seriál, který mi poleze na psychiku a u kterého hledám pořádnou logiku. Eye Candy je dle mě skvělý odreagovací seriál, při kterém se prostě uvolníte. Nemá to nijak zvlášť velký potenciál, ale má to své jisté kouzlo a dokáže to svým způsobem donutit člověka zajímat se o děj dál.

Eye Candy - seriál, který postrádá kvalitu, ale slušně to nahrazuje zdejší tajemno. Zatím 70%

70 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Hello, Eye Candy

Takže mám za sebou prvých pár dielov a som celkom milo prekvapená. Seriál som si chcela pozrieť, no mnohí mi vraveli, že nie je až taký dobrý. Dala som na ich názory a prestala som sa oň zaujímať. Taktiež som bola nerozhodná, keď som si uvedmoila, že je z dielne MTV, ktorú nejako neobľubujem (čo sa týka filmovej/seriálovej produkcie). Pred pár dňami sa ku mne seriál znova dostal a tak som sa rozhodla dať mu druhú šancu. A vyplatilo sa.

Seriál Eye Candy hovorí príbeh mladej ale zato talentovanej hackerky Lindy, ktorá sa venuje hľadaniu stratených osôb. Ako iná baba z NYC aj ona si vytvorila profil na zoznamke a získala hneď niekoľko nápadníkov. Ale čo sa stane ak sa jeden z jej nápadníkov stane sériovým vrahom?

Seriál mi trocha pripomína Pretty Little Liars aj preto som doň vkladala veľa nádejí. Obsahovo je seriál zaujímavý, približuje teenagerom aký zradný môže byť internet. Niektoré epizódy ma totálne bavili, no nachádza sa tu aj dosť scén pri ktorých som skutočne nevedela z akého dôvodu ich vlastne natočili.

Postavy. Hlavnú hrdinku Lindy hrá mladučká Victoria Justice. Holka je to pekná, no na thrillerovú obeť, ktorá je prekvapivo statočná sa mi skutočne nehodí. Neviem, čím to je, ale viem si namiesto nej predstaviť mnohé iné herečky. Ale veľmi som si obľúbila jej dvojicu kamarátov a Georgea. No kto by už nemiloval Georgea!? O pánov v seriály nie je núdza a niektorí sú skutočne na zjedenie, ak viete čo myslím :) Tak konkrétne ja som sa buchla do Tommyho na prvý pohľad.

V konečnom dôsledku seriál má zaujímavý príbeh i postavy (keď si odmyslím Victoriu, čo je celkom dôležitá postava). V pohode a celkom napínavý seriál, druhá séria sa už točí tak uvidíme čo prinesie. Veľmi sa teším.


Akualizácia - po pozretí aj zvyšnej časti prvej série musím povedať a uznať že Victoria nie je až taká zlá ako som si myslela. Časom som si ju viac obľúbila a moj vzťah už k doteraz obľúbeným postavám len zosilnel. Momenty v epizódach mi doslova spôsobovali heartattacks takže do druhej série vkladám veľa! Z 80% zdvýham na 90%.

90 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Jedna série byla tak akorát.

Jsem nepřekonatelný milovník spisovatele R.La Stina, jeho sérii knížek Ulice Strachu mám vystavěnou ve své skromné knihovničce a velice ráda se k ním vracím, nemluvě o jeho dalších tvorbách.
Eye Candy tedy nebylo nic, co by mě překvapilo, protože R.L se vždycky soustředil na mladé, inteligentní dívky v nesnázích. Eye Candy jsem nečetla, ale jinak znám Stinovu tvorbu a mohu říct, že dost dobře.

Bohužel při pouštění pilotu a pak dalších dílů jsem ten R.Lovský nádech velice postrádala, protože MTV se pozná všude. Stylizovalo se to do těch typický moderních teen kýčů a chybělo to jakésy kouzlo, co jsem vždy našla v knihách. I u Stina se stalo, že mi byla hlavní hrdinka protivná, ale tady to nabralo 10x větší intenzitu.
Krom toho, že nadání Victorie Justice se lépe sleduje v úplné tmě, tak Lindy mě na pár vyjímek neskutečně iritovala. Její chování bylo naprosto nelogické a absencí pudu sebezáchovy. Bud byla neuvěřitelně odvážná, nebo neuvěřitelně hloupá. Kdyby někde řádil vrah, který je mým nápadníkem a nevím, co od něj můžu čekat, tak si piště, že mě najdete na druhé straně zeměkoule. Ovšem Lindy tento fakt vůbec nějak nevadil, bez problému by spala sama v noci i v úplně zhasnutém domě, schopná probudit se s perfektně upravenými vlasy.
Překvapilo mě, že jí nebránilo řešit milostné vztahy, lámat si hlavu s tím, co si vzít na sebe i na rande s údajným vrahem.
Ta holka měla být génius, ale očividně nikdo není dokonalý.

Není to thriller jak má být. Je tu tajemno a potencionální nebezpečí, ale nebylo těžké později uhádnout, kdo je vrah a jak to celé dopadne. I z těch nejnapínavějších strašidelných scén mě vůbec nemrazilo, ale i tak jsem měla hlavní hrdince fandit(navzdory výše uvedeným faktům).
Pokud v tom nebudu hledat složitější význam, tak je to prostě taková tajemná oddychovka, spíše detektivka, než thriller a dá se koukat na sympatické prostředí, líbivé tvářičky, oblečení z nejnovějších kolekcí a celkem zajímavý příběh, který tu nebyl 10x předtím.

Mám-li to zhodnotit.
Je to tvorba Stina? Ano je, navzdory tomu, že jsem hodně postrádala, tak to svojí kostrou prostě byla temná, lehce strašidelná oddychová detektivka.

Stačila první série? Ano, bohatě. Tématicky se tohle na minisérii přesně hodilo a nějak si nedovedu představit, co by se řešilo v další sérii, aby to nevyznělo jako ohraná deska a bylo to zajímavé stejně, jako to bylo tady.
Finále má sice cliffhanger, ale mě to nijak nevadí. Né všechny knížky obzvlášt ty hororové, jsou perfektně ukončeny, takže u seriálu mi to zas tolik nevadilo.

50% mi přijde výstižné. Ani dokonalé, ani odpadové. Čistě říznutý průměr.

50 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Nuda, to rozhodně nebyla

Na seriál sem začala koukat asi rok poté co Victoria Justice přidala na svůj Instagram fotky z natáčení. Musím říct, že po prvním dílu jsem si říkala, že se všechno děje moc rychle, ale nakonec sem to překousla a skoukla všech těch 10 dílů. Nejlepší mi přišel díl YOLO, ano ten mě svou originalitou velice zaujal a hned následující díl byl pěkně povedený.
Název Eye Candy naprosto odpovídá, dokonalí make-up a skvělé outfity postavám rozhodně nechybí.
Co se týče Lindy, chvíli jsem jí přála být s Tommym, po zjištění jak ji chtěl jen využít sem od toho upustila. Opravdu mě mrzelo odhalení vraha. Z těch všech rande na kterých byla jsem jí v její těžké situaci opravdu přála někoho kdo, kdo by jí byl oporou.
Někdy mi připadalo, že myšlenky jsou opravdu hlubokomyslné a tomu dodává takový ten šmrnc, přesně jako myšlení vraha které naprosto znemožňuje typy.
Opravdu mě mrzí, že nebude pokračovat rozhodně by to bylo zajímavé, nebylo by to už klasické Eye Candy, protože co to z tohohle seriálu dělá to pravé ořechové jsou podle mě ty vrahovi myšlenky a vraždy...

80 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Dying to connect

MTV sa rado púšťa do nových a nových seriálov. Musí sa mu ale priznať, že väčšinou sa mu to aj podarí. Tak tomu bolo aj v prípade Eye Candy. Nepriniesol síce nič nového či prelomového, ale určite neurazil a čo je hlavné tak zaujal. Cieľovou skupinou sú (ako asi aj pri iný seriáloch tejto stanice) najmä mladý ľudia, no seriál má šance zaujať aj iné skupiny.

Námet a dej nie sú nijak zložité. Dej sa predovšetkým točí okolo hlavnej hrdinky, jej života a jej priateľov. EC je skôr niečím medzi trilerom, drámou či krimi. A tieto tri žánre dokáže v sebe celkom slušne zamiešať a vytvoriť tak zaujímavý príbeh. Zápletka je svojím spôsobom aj trochu originálna a neopozeraná. Od začiatku seriál naberá rýchlejšie tempo. Dej postupne plynie, prichádzajú nové zvraty, nové odhalenia. Nad všetkým však netreba príliš rozmýšľať, stačí si to len užívať tak ako to je. Okrem hlavnej dejovej linky sa v seriály objavuje aj viacero menších, vedľajších liniek, ktoré však nie vždy sú tak úplne vysvetlené a dovedené do úspešného konca. Záver seriálu je celkom dobrý. Identita vraha tak trochu na jednu stranu aj prekvapila, na druhú ani nie (pretože tá možnosť sa niekde v polke napadla). Plus sa musí však dať, za spôsob odhalenia a celkovú prepojenosť so všetkým. Čo ale zamrzelo na konci boli posledné minúty, ktoré priniesli niečo nového a nechali to všetko tak trochu otvorené.

Postavy predstavujú zvyčajnú zmesku akú vídame v seriáloch často. Máme tu sympatickú hlavnú hrdinku, jej kamoša a pomocníka, najlepšiu kamošku, sympatického policajta a kto nesmie chýbať? No predsa nejaký ten gay. Zmes charakterov, ktorá nie je ničím nová a nik tak ani nejako moc neprekvapí. Ako inak ide samozrejme o mladých, pekných a štýlových ľudí. Síce postavy predstavujú zaužívané stereotypy, no aj tak dokážu zaujať a pôsobia sympaticky.

V prípade EC nejde o niečo prelomového či mimoriadneho. Je to skôr taký slabší priemer, ktorý dokonale poslúži ako taká jednohubka a odychovka, pri ktorej vypnete a budete len sledovať. U niektorých sa možno stane aj niečím ako guilty pleasure.

70 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Môže byť, pravdepodobne si to pozriem niekedy ešte raz

Keď som videla trailer, tak som si povedala, že to si raz pozriem, keďže seriál bol zrušený tak nastal ten čas. Je to len 10 dielov takže perfektne zvládnuteľné popri písaní diplomovky.

Napriek nejakým logickým chybám som si seriál užila. Miestami vtipný, miestami napínavý, taká oddychovka. Páči sa mi námet nie je úplne nový len je v novom nečakanom obale.

Trošku mi je ľúto, že bol zrušený a že sa nikdy nedozviem čo mohlo byť keby... :) Bohužiaľ sa to nedozviem ani z knihy, podľa ktorej bol seriál natočený, lebo konči zhruba v rovnakom momente len s iným vrahom.

90 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Eye Candy je potěchou pro oko, ale...

Vítejte ve světě, v němž se dá hacknout cokoliv, všechny postavy jsou krásné, nažehlené, stylové, make-up vydrží všechno a strážníci vypadají spíše jako kdyby vyšli přehlídkové molo, než policejní akademii. Paradoxně je název výstižný a trefný - na Eye Candy se dobře kouká, ale jakmile člověk začne trochu přemýšlet, dost to zaskřípe. Proto je seriál vhodný čistě jako oddychovka, ke které třeba usednout s vypnutým mozkem. Je to v podstatě jako kniha s primitivním příběhem, od kterého se pro jeho čtivost nemůžete odtrhnout. A skutečně to ve mně evokuje pocit, že je to natočené podle nějakého dívčího románku (aha). Na postavy se ale hezky kouká (Tommy!) a celá zápletka je přinejmenším originální. Uvidíme, co přinese další řada.

70 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Asi půjdu proti všem..

Po prvním díle jsem byl šíleně na vážkách. Victoria Justice odvádí skvělou práci a seriál určitě v repertoáru teen seriálů chybí. Jediné, co se lehce vyrovná jsou PLL. Co ale v dalších dílech pocítíte je nevyváženost každé epizody a epizod celkově. Najdou se zde epizody, které jsou naprosto mimo, zajímavostně někde na dně a naopak ty, u kterých ani nemrknete. Pak je tady každá epizoda, ta na vás buď děj vybalí hned na začátku a vy si po zbytek jen pískáte, jindy až do konce bádáte.

Herci a postavy! A tady je ten největší zádrhel. Hell no! Slibuji vám, že většinu hlavních, ale i epizodních postav budete nesnášet. Neumím přesně popsat proč, ale v seriálu není postava, které budete věřit. Není, prostě ne. Všechny působí neuvěřitelně falešně, namyšleně, s egem v oblacích. (Nejvíc mi tam nesedí ten hlavní polda a jeho "je mi vše fuk" a pak jak se snaží všechny zachránit.. vypadá to tak falešně)! Nevím, jestli je to záměr, ale toto mne vážně od sledování odrazuje.

Peace, ve výsledku je to nice seroš v hlavní roli s hackováním jednodušším, než postování fotek na Instagram.

90 %
88 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
88 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 8 lidí

Eye Candy WTF

V tomto seriálu jsem nenašel nic, co by mě zaujalo. Děj se snaží být thrillerově napínavý, ale nějak mě nedokázal zaujmout. Hlavní hrdinka se snaží tvářit děsně tajemně, ale ve skutečnosti se chová jako pitomá kráva. Nenašel jsem ani jednu věc, co by mi na ní byla sympatická. A pak tu máme znovu takové scénáristické lapsy - sice se v příběhu tvrdí, že hlavní postava je hackerka, ale přitom si nedokáže zabezpečit svůj počítač. Tvrdí se, že hledá ztracené lidi, jenže pak si de randit na slepo do nějakýho nočního klubu... Prostě hezky to vypadá, jsou tam mladí herci a pro fanoušky Vampire Diaries je to určitě pecka, mě to ale už nemůže oslovit. Hodnoceno po 1.5 dílu, ten druhý už nešlo ani dokoukat...

30 %
82 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
47 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 17 lidí

Po pilotu

Napínavý seriál. Co mi jenom drásá nervy, je hlavní hrdinka. Ví, že ji sleduje příšernej psycho vrah a zabíjí lidi, se kterýma mluvila, a ona se vyspí se svým milovaným tam, kde to každý může vidět, a ještě naletí na fakt mizerný trik. Ale mělo to spád, dám tomu ještě šanci.

70 %
70 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
60 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 10 lidí

nejprve ano, potom zase ne a nakonec zas ano

Už po shlédnutí traileru jsem věděla, že tohle je seriál přesně pro mě, ale kvůli různým důležitějším povinnostem jsem ho celkem dlouho odkládala... Teď jsem za to vlastně docela ráda, protože jsem nemusela napjatě čekat vždy týden na nový díl :)

Seriál mě dostal hned prvním dílem.. je tedy pravda, že určitý kouzlo s sebou nesl až tak od poloviny prvního dílu, ale přeci jen.. na konci jsem měla chuť hned na další díl :) První 3 díly byly úplně parádní, měla jsem radost z toho, že konečně jednou seriál, kdy se hlavní zápletce věnují po celou dobu seriálu.. Potom přišel 4. díl a mé iluze se trochu zkazili. Zase se začaly vytahovat jiné případy a už to nebylo to správný ořechový, nicméně jsem byla opravdu zvědavá, kdo je vrah a tak jsem počkala do konce.. Posledních pár dílů už pro mě zase bylo jako droga, takže jsem seriál dokázala projet za 2 velmi krátké večery..

80% dávám za několik opravdu nudných dílů, které se mi zdáli naprosto bezvýznamný. Doufám, že bude i druhá série, docela by mě zajímalo jak to bude dál :)

80 %
67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
33 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Eye Candy

Seriál se mi zatím dost dost líbí,byla jsem napjatá a překvapená,ale ta hlavní hrdinka?Vůbec mi tam nesedí,věc názoru,jasné,ale pro mě mínus bod a naštěstí to neovlivní rozhodnutí se dále koukat,protože takový žánr mám ráda,například konec první epizody mě dostal do kolen a díky tomu jsem dala šanci druhé a třetí a ......epizodě.
Doufám,že stejný spád bude i v budoucnu.

80 %
67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Pilot

Musím říct, že jsem od tohoto seriálu moc nečekala. Ale jsem velmi mile překvapena. Seriál je napínavý a má velmi příjemný rytmus. Vhledem k tomu, že je seriál spíš pro mladší osazenstvo což je dobře, jelikož poukazuje na nebezpečí sociální sítí a internetu, které si mnozí neuvědomují.

80 %
63 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
75 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 8 lidí

Pilot

Po Teen Wolf mě MTV podruhé příjemně překvapilo. Pilot měl spád, byl dost napínavý, herecky to nebylo špatné. Konec mě docela překvapil a podle ukázky na další díly to vypadá zajímavě. Snad to nezkazí.

80 %
60 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
80 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 10 lidí

Eye Candy

Pro mě překvápko :)
Trailer mě moc nezaujal, ale dala jsem seriálu šanci a jsem za to neskutečně ráda. :) Eye Candy je napínavý a s hereckým obsazením jsem vcelku spokojená, nikdo mi tam nijak zvlášť nevadí.
A po shlédnutí dílu se vždy nemůžu dočkat dalšího :)
Za mě 90%.

90 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 8 lidí

Kopie? Nebo zajímavý serioš?

Na seriál jsem se podívala omylem. Ale jsem ráda,že jsem ho pustila.První díl byl zajímavý a tak jsem koukala dál.Skvělí herci,skvělé místo-policejní hacker ústředna :D ,skoro všechno je skvělé.Časem i napínavé,ale časem u toho i usínáte.Někdy si i říkáte"To jsou vážně tak blbý"

ALE někdy mi to připadá jako kopie seriálu Pretty little liars-Někdo hlavní hrdinku sleduje,posílá ji divné SMS a ona se snaží zjistit kdo.

70 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

... a pak to začalo být zajímavé.

Na seriál jsem se rozhodně chtěla podívat, téma vypadalo dobře, herci taky. Každému seriálu dávám 3-4 epizody, aby mne ohromil.
1. díl nic moc, nastínili zápletku. 2. a 3. už si pořádně nevzpomínám, ale také nic světoborného. Už už jsem si říkala, že ten seriál se mi vyhne. A ejhle přišla 4. epizoda s názvem YOLO a já pak zkoukla další tři, ani jsem o tom nevěděla. Rozhodně se budu dívat dál a budu doufat, že seriál nezklame...

70 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

po všech dílech

Po všech dílech můžu říct, že jsem se seriálem opravdu spokojená, začal mě hodně bavit a vždy se těším na další díl.. Seriál je napínavý, herci se mi taky líbí.. Doufám, že bude mít seriál co nejvíce dílů.. Za mě 100%.

100 %
38 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
63 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 8 lidí

EYE nuda

No nevím, kdyby po mě šel vrah určitě nejsem já nebo mí kamarádi vysmátí jak lečo a jen řešicí milostný vztahy. Čtvrtý dí pro mě absolutně ztráta času, úplné vybočení z děje jen aby scénaristé měli co nejvíce epizod. Začíná to být pěkně nereálná nuda, dokoukám jen proto, že chci vědět kdo to nakonec dělal.

20 %
38 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
25 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 8 lidí

Eye Candy

Tak tento seriál ma prekvapil. :) Po prečítaní obsahu, som nemyslela, že ma seriál až tak zajume. Dobrý námet, rytmický dej a rozhodne sa nebudete nudiť. Herecké obsadenie tiež na jedničku. Odporúčam.

90 %
33 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
56 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 9 lidí

OK

Kedze od MTV zboznujem Tee Wolf a mam rada horor/thriller zaner.. dala som tomu sancu. Nie je to zle, socialne siete atd. akurat mne osobne tam hlavna herecka velmi nesedi.. nemozem jej prist na chut
ale inak tym co sa chcu zabavit, odporucam

80 %
33 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
33 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

Po 2 castiach

Po 2 castiach zatial spokojnost. Od tohto serialu som necakal nic a dostal som nieco necakane. Victoria Justice bolo pre mna absolutne nezname meno, teraz uz viem kto to je (and she's hot & sexy!). Z postav mi tak nejak vadil akurat policajt, ale zaver prvej casti ma prekvapil, v tom dobrom zmysle :D Lindy nevyzera ani trochu ako hackerka, ale budiz. Niekedy treba vypnut a potom je to super :) Zatial spokojnost, take guilty pleasure pre mna, uvidime dalej, snad si udrzi nastolene tempo :)

80 %
33 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

Po pilote

Odhliadnuc od hereckého výkonu hlavnej predstaviteľky som bola príjemne prekvapená napínavým dejom. Zaujímavý námet má svoju budúcnosť a dá sa rozvinúť rôznymi smermi. Som zvedavá kade sa tvorcovia vydali. Teším sa na ďalší diel. Dúfam že nesklame, naopak mám také tušenie že to bude ešte o niečo lepšie.

80 %
33 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

Eye Candy

Po zhliadnutí prvej série musím hodnotiť veľmi pozitívne. Príbeh sa zaujímavo rozvíja, aj keď niektoré časti mi prišli až prehnané, napr. cca 15 vrážd v priebehu 10 epizód je naozaj veľa. Ale na druhej strane, hlavná hrdinka je sympatická, záporák je naozaj zlý a aj ostatné postavy dostávajú dosť priestoru. Dúfam, že Eye Candy dostane aj druhú sériu, pretože by ma zaujímalo ako to bude pokračovať.

80 %
33 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

bude pokračování?

Eye Candy pro mě bylo příjemné překvapení a i když se mi nelíbí srovnávání s PLL, tak musím říct, že po shlédnutí EC u mě PLL ještě více kleslo. Eye Candy je svižný, poutavý seriál, který se prostě musí dočkat druhé řady a skvělého zvratu!

80 %
33 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
33 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Eye Candy

Byla jsem mile překvapena. Díky zajímavému traileru jsem tomu dala šanci a po 3 epizodách musím říci, že to není vůbec špatné. Seriál je napínavý a má spád, občas i překvapí(viz konec první epizody). Doufám, že nezklame.

80 %
25 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 8 lidí

Pilot

Tak toto ma úplne šokovalo. Pilot bol Veľmi zaujímavý ale ma mrzí, že zomrel ten policajt hneď na začiatku. A už sa teším na ďalší diel.

100 %
22 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 9 lidí

Po pilotu

Jsem docela mile překvapená, první díl měl spád, byl napínavý a dějově zaujal - těším se na další epizody a doufám, že budou pokračovat ve stejné nebo lepší úrovni. Mimochodem - taky jste si všimli, že je hlavní představitelka dost podobná Nině z Vampire Diaries? :-))

80 %
14 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
43 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 7 lidí

1. seriál, který jsem kdy dokončila

Eye Candy se mi teď těžko hodnotí, protože jsem jej viděla už zpět v roce 2015 těsně potom, co vyšly všechny díly. Doteď ovšem na něj vzpomínám, jako na jeden z oblíbených seriálů a také jako na první seriál, který jsem kdy dokoukala celý.

Pustila jsem se do něj jen kvůli Victorii Justice, kterou mám ráda, i když trochu více jako zpěvačku než herečku. Neznám knižní předlohu, tudíž jsem netušila, co mě čeká.

Pilot byl parádní a minimálně jeho druhá polovina mě držela napjatou na okraji židle, jak se děj vyvine. Bohužel se jedná o seriál MTV, což znamená spoustu teen klišé a nelogického chování. Victoria je krásná a do role hlavní krásky se opravdu hodila, jen nemusela být pořád tak strašně perfektní, až to působilo příšerně uměle.

Když se tady teď tak snažím na seriál vzpomenout, vybavují se mi jen události první a poslední epizody, které by možná člověku i úplně stačily a stejně by přesně chápal, co se děje. Celá ta vata ostatních dílů uprostřed je zde proto, abychom pro postavy ve finále více cítili.

Když to všechno shrnu, Eye Candy je seriál pro odpočinek, když nehledáte žádnou hroznou detektivku, ale jen něco na zkrácení volného dne. Přece jenom lituji, že MTV nedala alespoň nějakou krátkou druhou sérii a ukončila seriál s takovýmto cliffhangerem.

70 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 0 lidí