Plakát

Fallout: Nuka Break

Jak již z názvu vyplývá, seriál se odehrává ve fiktivním světě Falloutu, který byl vytvořen pro účely stejnojmenné herní série. Děj videoher i seriálu se odehrává v tzv. Pustině, již obývá zbytek zdecimovaného lidstva po tragické Velké válce. Hlavním cílem lidské rasy je přežít a... [více]

2011–2012 | USA | 8 minut | Youtube | Akční / Dobrodružný / Fantasy | 12 epizod | status: ukončeno v roce 2012
Poslední odvysílaná v ČR

1×06 – Episode #1.6

(premiéra 11. 10. 2012 – před 9 lety)
závěr série
Poslední odvysílaná

2×06 – Episode 6

(premiéra 2. 12. 2013 – před 8 lety)

Fallout: Nuka Break – O čem to je

Jak již z názvu vyplývá, seriál se odehrává ve fiktivním světě Falloutu, který byl vytvořen pro účely stejnojmenné herní série. Děj videoher i seriálu se odehrává v tzv. Pustině, již obývá zbytek zdecimovaného lidstva po tragické Velké válce. Hlavním cílem lidské rasy je přežít a nastřádat si co nejvíce zátek od lahví delikátní Nuka Coly, které se používají jako platidlo.

Před pár lety byl fanoušky herní série z Wayside Creations vytvořen fanouškovský film. Tento snímek byl natolik úspěšný, že se stejní tvůrci rozhodli vytvořit rovnou celý webseriál s hrdiny z filmu.

V šesti epizodách se tedy budeme potkávat s ňoumou Twigem (Zack Finfrock), sexy otrokyní Scar (Tybee Diskin) a prohnaným ghúlem Benem (Aaron D. Giles). Ti všichni se snaží přežít v nehostinné Pustině, ale jednoduché to rozhodně nebude.

Seriál můžete sledovat zdarma s českými titulky na <a href="http://www.videacesky.cz/tag/fallout-nuka-break?utm_source=serialzone&utm_medium=profilserialu&utm_campaign=fallout">videacesky.cz</a>.

<i>Pozn. datum vysílání bylo oproti originálu upraveno tak, abyste měli možnost seriál sledovat s českými titulky a měli jej ve watchlistu.</i>

Scarlett
Mayor Connors
Články k seriáludalší články
Info box
Stanice

Youtube

Délka

8 minut

Žánr

Akční
Dobrodružný
Fantasy
Postapokalyptický
Webseriál

Země původu

USA

Roky vysílání

2011–2012

První vysílání

29. srpna 2011

Ukončení seriálu

30. června 2012

Odkazy

IMDb.com
Wikipedia (anglická)
Oficiální stránky