Plakát

Fallout: Nuka Break

Jak již z názvu vyplývá, seriál se odehrává ve fiktivním světě Falloutu, který byl vytvořen pro účely stejnojmenné herní série. Děj videoher i seriálu se odehrává v tzv. Pustině, již obývá zbytek zdecimovaného lidstva po tragické Velké válce. Hlavním cílem lidské rasy je přežít a... [více]

2011–2013 | USA | 8 minut | YouTube | Akční / Dobrodružný / Fantasy | 12 epizod | status: ukončeno v roce 2013
Poslední odvysílaná v ČR

1×06 – Episode 6

(premiéra 11. 10. 2012 – před 11 lety)
závěr série
Poslední odvysílaná

2×06 – Episode 6

(premiéra 2. 12. 2013 – před 10 lety)
závěr seriálu

Fallout: Nuka Break – O čem to je

Jak již z názvu vyplývá, seriál se odehrává ve fiktivním světě Falloutu, který byl vytvořen pro účely stejnojmenné herní série. Děj videoher i seriálu se odehrává v tzv. Pustině, již obývá zbytek zdecimovaného lidstva po tragické Velké válce. Hlavním cílem lidské rasy je přežít a nastřádat si co nejvíce zátek od lahví delikátní Nuka Coly, které se používají jako platidlo.

Před pár lety byl fanoušky herní série z Wayside Creations vytvořen fanouškovský film. Tento snímek byl natolik úspěšný, že se stejní tvůrci rozhodli vytvořit rovnou celý webseriál s hrdiny z filmu.

V prvních šesti epizodách se tedy budeme potkávat s ňoumou Twigem (Zack Finfrock), sexy otrokyní Scar (Tybee Diskin) a prohnaným ghúlem Benem (Aaron D. Giles). Ti všichni se snaží přežít v nehostinné Pustině, ale jednoduché to rozhodně nebude.

Seriál můžete sledovat zdarma s českými titulky na videacesky.cz.

Pozn. datum vysílání bylo oproti originálu upraveno tak, abyste měli možnost seriál sledovat s českými titulky a měli jej ve watchlistu.

Scarlett
Články k seriáludalší články
Info box
Stanice

YouTube

Délka

8 minut

Žánr

Akční
Dobrodružný
Fantasy
Postapokalyptický
Webseriál
Krátkometrážní

Země původu

USA

Roky vysílání

2011–2013

První vysílání

29. srpna 2011

Ukončení seriálu

2. prosince 2013

Tagy

podle hry

Odkazy

IMDb.com
Wikipedia (anglická)