Plakát

Fantastic Man

Jako malý chlapec žil Fredo šťastně v provincii se svými rodiči Dannym a Lindou, spolu se babičkou Lolou, dokud jeho prostý život nebyl zničen, když skupina ozbrojených banditů unesla jeho otce a zabila matku. Fredo byl vychováván svou babičkou Lolou, která se nakonec stala senilní a ztratila... [více]

2007 | Filipíny | 60 minut | GMA Network | Akční / Krimi / Fantasy | 0 epizod | status: ukončeno v roce 2007

Fantastic Man – O čem to je

Jako malý chlapec žil Fredo šťastně v provincii se svými rodiči Dannym a Lindou, spolu se babičkou Lolou, dokud jeho prostý život nebyl zničen, když skupina ozbrojených banditů unesla jeho otce a zabila matku. Fredo byl vychováván svou babičkou Lolou, která se nakonec stala senilní a ztratila se, když se přestěhovali do města.

Při hledání své Loly v krutém městě se Fredo setkává s novými přáteli, ale také se střetává se smrtí v rukou nelítostného syndikátu. Fredo, který zůstal po smrtícím výprasku téměř bez života, je zachráněn profesorem Manalem, vědcem, který vynalezl léčivý stroj zvaný Regenerátor. Fredo se stává jeho prvním pokusným králíkem a překvapivě získává nadlidské schopnosti. Tento osudový zážitek promění kdysi bezmocného Freda v neporazitelného ničitele zločinců s mimořádnými schopnostmi a silou.

Lloyd Mendez
Info box
Stanice

GMA Network

Délka

60 minut

Žánr

Akční
Krimi
Fantasy
Romantický
Superhrdinský

Země původu

Filipíny

Roky vysílání

2007

První vysílání

14. dubna 2007

Ukončení seriálu

10. listopadu 2007

Odkazy

IMDb.com
Wikipedia (anglická)