Plakát

For Richer, for Poorer

V bohatém předměstí Chicaga, Point Clare, spolu soupeří dvě rodiny - Cushingové a Saxtonové. Hlavou rodiny Cushingů je Richard, úspěšný burzián, který vlastní burzovní firmu Cushing and Sons a který má aférku se svou sekretářkou Barbarou Mannersovou. Dalšími členy rodiny jsou jeho žena Edith,... [více]

1977–1978 | USA | 30 minut | NBC | SoapOpera / Romantický / Drama | 0 epizod | status: očekávaný konec v roce 1978

For Richer, for Poorer – O čem to je

V bohatém předměstí Chicaga, Point Clare, spolu soupeří dvě rodiny - Cushingové a Saxtonové. Hlavou rodiny Cushingů je Richard, úspěšný burzián, který vlastní burzovní firmu Cushing and Sons a který má aférku se svou sekretářkou Barbarou Mannersovou. Dalšími členy rodiny jsou jeho žena Edith, která i přes jeho nepřítomnost doma zůstává bez práce, jejich syn Austin, závislý na alkoholu kvůli své neschopnosti stát se umělcem a kvůli tomu, že jeho matka poslala do Evropy jeho přítelkyni Laurie Brewsterovou, aby jim zničila vztah, její dcera Megan, která je nešťastně zasnoubená s bohatým Desmondem Hamiltonem.

Pak se ale do sousedství přistěhují Saxtonovi a jejich životy se propletou...

Seriál je nepřímým spin-offem soap opery Another World. Původně se seriál jmenoval Lovers and Friends, ale v průběhu svého vysílání mu byl změněn název i přemodelován děj.

Richard Cushing
Edith Cushing #1
Edith Cushing #2
Austin Cushing
Megan Cushing #1
Megan Cushing Saxton #2
Desmond Hamilton
Info box
Stanice

NBC

Délka

30 minut

Žánr

SoapOpera
Romantický
Drama

Země původu

USA

Roky vysílání

1977–1978

První vysílání

3. ledna 1977

Ukončení seriálu

v roce 1978

Odkazy

IMDb.com
TV.com
Wikipedia (anglická)