Plakát

For Richer, for Poorer

V bohatém předměstí Chicaga, Point Clare, spolu soupeří dvě rodiny - Cushingové a Saxtonové. Hlavou rodiny Cushingů je Richard, úspěšný burzián, který vlastní burzovní firmu Cushing and Sons a který má aférku se svou sekretářkou Barbarou Mannersovou. Dalšími členy rodiny jsou jeho žena Edith,... [více]

1977–1978 | USA | 30 minut | NBC | SoapOpera / Romantický / Drama | 0 epizod | status: ukončeno v roce 1977

For Richer, for Poorer – O čem to je

V bohatém předměstí Chicaga, Point Clare, spolu soupeří dvě rodiny - Cushingové a Saxtonové. Hlavou rodiny Cushingů je Richard, úspěšný burzián, který vlastní burzovní firmu Cushing and Sons a který má aférku se svou sekretářkou Barbarou Mannersovou. Dalšími členy rodiny jsou jeho žena Edith, která i přes jeho nepřítomnost doma zůstává bez práce, jejich syn Austin, závislý na alkoholu kvůli své neschopnosti stát se umělcem a kvůli tomu, že jeho matka poslala do Evropy jeho přítelkyni Laurie Brewsterovou, aby jim zničila vztah, její dcera Megan, která je nešťastně zasnoubená s bohatým Desmondem Hamiltonem.

Pak se ale do sousedství přistěhují Saxtonovi a jejich životy se propletou...

Seriál je nepřímým spin-offem soap opery Another World. Původně se seriál jmenoval Lovers and Friends, ale v průběhu svého vysílání mu byl změněn název i přemodelován děj.

Richard Cushing
Edith Cushing #1
Edith Cushing #2
Austin Cushing
Megan Cushing #1
Megan Cushing Saxton #2
Desmond Hamilton
Další názvy, pod kterými můžete seriál znát

Lovers and Friends (dřívější název)

Info box
Stanice

NBC

Délka

30 minut

Žánr

SoapOpera
Romantický
Drama

Země původu

USA

Roky vysílání

1977–1978

První vysílání

3. ledna 1977

Ukončení seriálu

v roce 1978

Odkazy

IMDb.com
TV.com
Wikipedia (anglická)