plakát seriálu

Free Agents (UK)

(Free Agents (UK))

Názory uživatelů

Nepřesvědčiví agenti

Hodnoceno po: s01e04
K seriálu mě nalákalo jeho reklamní motto "Brilliant comedy from the producers of Spaced and Black Books". Hlavní dvojce hrdinů, Alex a Helen, je chodícím shlukem nejrůznějších citových a psychických problémů, což by mělo vyúsťovat v bizarní a vtipné situace. To, s trochou nadhledu, není od zmíněných Black Books až tak vzdálené. Jenže uvedeno do praxe to tady bohužel nějak nefunguje. Alex ani Helen jako postavy příliš nezaujaly, k srdci nepřirostly, jejich chování a jednání působí celkem nedůvěryhodně. Vtipy jsou víceméně dost předvídatelné a nepříliš originální, ale na druhou stranu několik podařených hlášek (spíše příkřejšího ražení) se v seriálu najde.
Po čtyřech dílech další sledování prozatím vzdávám a odkládám na neurčito.

40 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 0 lidí

Free Agents

Pozrela som si ho preto, lebo bol anglický a preto, lebo tam hral Anthony Steward Head a zistila som, že aj tieto dve veci ktoré by mali zaručovať celkom fajn sitcom, ho nezaručujú.

Väčšinu času som sa hlavne nudila, postavy neboli vôbec výrazné, nedokázala som sa vžiť ani s jednou a herci, ktorí ich hrali boli nesympatickí (až na Heada). Príbeh bol jednoduchší ako väčšina z príbehov, ktoré píšem ja a určite nie originálny, zapadne k veľa zrušeným americkým sitcomom ktoré nemajú dovysielanú ani prvú sériu. Jedna z mála dobrých vecí na tomto seriáli je hudba, ktorá bola vybraná veľmi dobre, ako-tak práca s kamerou a už (niekoľkokrát) spomínaný Head. Určite neodporúčam.

30 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 0 lidí