Plakát

From These Roots

Elizabeth "Liz" Fraser Allen, úspěšná spisovatelka, se vrací do svého rodného města Strathfieldu, aby zde převzala vedení rodinných novin Strathfield Record. Jejího otce Bena Frasera totiž postihl srdeční infarkt a Liz se vrací právě kvůli němu. Dříve žila a pracovala ve Washingtonu,... [více]

1958–1961 | USA | 30 minut | NBC | SoapOpera / Drama / Romantický | 0 epizod | status: ukončeno v roce 1961

From These Roots – O čem to je

Elizabeth "Liz" Fraser Allen, úspěšná spisovatelka, se vrací do svého rodného města Strathfieldu, aby zde převzala vedení rodinných novin Strathfield Record. Jejího otce Bena Frasera totiž postihl srdeční infarkt a Liz se vrací právě kvůli němu. Dříve žila a pracovala ve Washingtonu, D.C., kde také zanechala svého snoubence Bruce Crawforda. Její bývalý přítel, ještě z dob, kdy žila ve Strathfieldu, Dr. Buck Weaver, se oženil se svou sekretářkou Maggie Barker.

Její rodina zahrnuje jejího bratra Bena, který pracoval na rodinné farmě, oženil se s Italkou Rose Corelli, má tři děti včetně syna Dana a s novinami nemá moc společného. Pak je tu její sestra Emily, která byla vdaná za Jima Bensona, ale po jeho smrti se znovu provdala za Franka Tetona. Jim a Emily měli dceru, kterou pojmenovali Lyddy, ta pracuje se svou tetou Liz v novinách.

Lizin první protivník, je bohatá Enid Chambers, jež byla první ženou muže, kterého si Liz vzala - Davida Allena. Pak se jí do cesty připlete ještě alkoholická herečka Lynn Franklin, která přesto, že je vdaná za Toma Jenningse, touží také po Davidovi a chce ho jen pro sebe.

Liz Fraser Allen
Liz Fraser Allen
Lyddy Benson
Lynn Franklin
Tom Jennings
Ben Frase
Rose Carelli Fraser
Lyddy Benson
Info box
Stanice

NBC

Délka

30 minut

Žánr

SoapOpera
Drama
Romantický

Země původu

USA

Roky vysílání

1958–1961

První vysílání

30. června 1958

Ukončení seriálu

29. prosince 1961

Odkazy

IMDb.com
TV.com
Wikipedia (anglická)