plakát seriálu

Zase máme plný dům

(Fuller House)

Názory uživatelů

Everywhere you look..

Znám původní Full House a nikdy jsem nebyla bůhvíjaký fanoušek tohoto seriálu, i tehdy se na můj vkus v seriálu moc moralizovalo, ale mohu tak nějak říct, že jsem ten seriál měla docela ráda.

Fuller House mě dostal svojí nostalgii, i když v pilotu fakt přehnanou(moc umělého smíchu, opakování vyždímáních hlášek).
Zprvu jsem si říkala, že bude divné ten seriál sledovat, když tam pravidelně nebudou Danny, Joey, Jessie apod. A hlavním triem budou D.J, Steph a Kimmy.
Zamilovala jsem se do nové znělky a zprvu jsem nemohla věřit, že z těch malých děvčat už vyrostly tak pěkné baby.
Nakonec mi ten seriál ani nevím jak sednul. Je to svižnější, zas tolik se tam nemoralizuje a vůbec je to taková oddychovka, kde se lehce uculím.

Olsenovic zrůdičky..ehm teda dvojčata mi určitě nechybí. Jejich tehdejší dětská roztomilost na mě nikdy nezapůsobila a fakt jsem ráda, že tam nejsou.

Po tom útrpném pilotu musím říct, že pokračovat díl se mi vyplatilo, protože jsem si to nakonec oblíbila. D.J je mnohem sympatičtější než před lety a moc jsem si jí oblíbila. Steph je prostě správný řízek, ta je jako malá i dospělá, stejně super a myslím, že z pohledu mužů je i ní hodně na co koukat(a to se nevýbá ani Kimmy, ani D.J). Kimmy jsem nesnášela, ale nakonec jsem si jí ještě ve Full House stihla oblíbit a její hlášky jsou stejně otravně roztomilé, jako kdysi.
SGS v podobě starých pardálů Jessie, Danny a Joey, ti jsou takové milé zprestření a jejich příchod vždy přinese nostalgii toho, jak to chodilo kdysi.


PS: Není trochu morbidní připravit D.J stejný osud, jako jejímu otci?

80 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
86 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 7 lidí

Lepší a zábavnější plnější dům

Pvní díl mi udělal opravdu radost. Vynikající úvodní titulky a všechny staré známé postavy ve vynikající formě (john Stamos stále kraluje). Ta narážka na Oslenky (nejen v prvním, ale i ve druhém díle) se mi taky moc líbila a noví dětští představitelé jsou fajn, to by šlo. Kimmy pořád nemám rád a DJ a Steph jsou pořád vynikající. Na všech hercích bylo vidět, jak si ten návrat užívají a užil jsem si to i já (první díl plný odkazů, který stál ale hlavně na starých postavách) se mi moc líbil, měl vtip a obrovské kouzlo starého seriálu, které přešlo i do dalšího dílu, který stál na vlastnách nohách a dokázal, že to bude fungovat, a že by to možná dokonce mohlo být lepší, než původní seriál. Holky (hlavně Jodie a Candace) jsou stále skvěle sehrány, mezi děckama to taky jiskří, prostě to funguje a na současné sitcomové scéně rozhodně to lepší. Netflix holt špatnéé věci nedělá a já jsem za tenhle projekt velice rád, protože Plný dům mi až nečekaně moc přirostl k srdci a Fuller House nebude výjimka. A nejlepší je stejně sledovat Dj (a DJ) po tolika letech. Po dvou dílech z toho mám moc dobrý pocit a příjemnou radost, prostě parádní sitcomová záležitost. 85%.

90 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
80 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

5 minut...

vlastne jen uvodni znelka a par minut potom...vic jsem nedal. Pamatuju si, nebo vlastne nepamatuju si uz skoro nic z puvodniho serialu, a to presto, ze jsem videl snad vsechny dily (on tehda zas tak velky vyber nebyl), staronove postavy jsou me vic nez nesympaticke, takze u me tenhle remake umrel hodne brzo a zadnou resuscitaci poskytovat nebudu.

20 %
29 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
43 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 7 lidí