Gates

Gates (Gates) — 1. série
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter
Avatar uživatele
anjoa

21. listopadu 2012

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

The Gates

The Gates je komedie, která není vtipná. Prostě mi to přijde jako kompromisní řešení mezi tvůrci a vedením televize, kdy se veškeré vtipné a nevhodné části osekají a zbyde polotovar, který je vydáván za hotový produkt. Není mi ani jasné, komu je ten seriál určen, ale já to zřejmě nebudu:-), protože jsem se snad ani jednou nezasmála.

Nevadilo by mi ani to, že se postavy dostávají do velmi nepravděpodobných situací, kdyby byly dobře napsané. Ve škole se tak každý den potkávají úplně odlišné typy rodičů, ale vzhledem k neschopnosti autorů vytvořit zajímavý charakter jejich vzájemná interakce nefunguje. Soupeření rodičů mezi sebou, divné rozhovory o ničem, v podstatě nic jiného se v Gates neděje. Proč tam strkat další postavy, a že jich je docela dost, když se vedle Marka a Helen objevuje jenom jedna naprosto podivná a nesympatická manželská dvojice Sarah a Aidan.

Nejlepší na seriálu jsou asi rozhovory mezi ředitelem a Miss Hunter, která je podle mě v té bídě nejlepší postavou seriálu. Revolucionářka s negativním postojem k veškerým aktivitám mladého a nadšeného ředitele, celkově je takový nekalý živel školy.

Každý díl uplyne docela rychle, ale že by navnadil na další, to ne. Na začátku dalšího dílu už si nevzpomenete na ten předchozí a po dokoukání celého seriálu se vám jednoduše vypaří z hlavy, protože nemá čím zaujmout. Asi nejlepší charakteristika je, že Gates je nemastný neslaný seriál.

Já jsem s Gates měla docela problém, protože takovou nechuť dokoukat šestidílný seriál jsem už dlouho nezažila. Pokud Gates srovnám se seriálem Bad Education, který se taky odehrává ve škole, tak Bad Education je o několik tříd lepší. Tohle tentokrát nezachrání ani vzhled Toma Ellise.