Plakát

Geordie Shore

Nový britský seriál inspirovaný americkým hitem Jersey Shore je zasazen do okouzlujícího města Newcastle, kde se parta osmi mladých drsných chlapců a děvčat chystá prožít 6 týdnů. Jak lépe se dá strávit čas v luxusním 5ti hvězdičkovém komplexu se společnými ložnicemi, „šmajchlkůlnou pro... [více]

2011–???? | Velká Británie | 42 minut | MTV | RealityTV | 202 epizod | status: právě se nevysílá
Poslední odvysílaná

24×10 – Episode 10

(premiéra 12. 3. 2024 – před 103 dny)

Geordie Shore – O čem to je

Nový britský seriál inspirovaný americkým hitem Jersey Shore je zasazen do okouzlujícího města Newcastle, kde se parta osmi mladých drsných chlapců a děvčat chystá prožít 6 týdnů.

Jak lépe se dá strávit čas v luxusním 5ti hvězdičkovém komplexu se společnými ložnicemi, „šmajchlkůlnou pro speciální návštěvy" a vířivkou, než divokou kalbou ve velkém stylu?!

Budeme sledovat veškeré dění a aktivity hráčů, jejich práci přes den a noční tahy v jednom z nejznámějších podniků na Diamond Strip. Uvidíme slzy, záchvaty vzteku, drama a pobuřující chování, jaké umí rozehrát jen drsná mládež z Gordie Shore!

Seriál ve vašich statusech

Bleskovky: Dočkali jsme se velké aktualizace SkyShowtime. Bohužel ne zrovna vítané. Zmizely skoro dvě desítky seriálů. Jelikož u SkyShowtime v tom mají bordel a seriály se náhodně objevují a mizí, tak těžko říct, jestli jsou tyto změny trvalé. Oběťmi jsou: Below Deck Sailing Yacht, Catfish UK, Deadwood, Geordie Shore, Just Another Immigrant, Великая, Made in Chelsea, Teen Mom UK, Killer Couples, Drunk History, Parks and Recreation, Below Deck Mediterranean, Chicago P.D., Why Women Kill, Raymond Blanc: How to Cook Well, Fat Actress a The Hollow Crown. před 52 týdny

sám sebe
sama sebe
sám sebe
sama sebe
sama sebe
Info box
Stanice

MTV

Délka

42 minut

Žánr

RealityTV

Země původu

Velká Británie

Roky vysílání

2011–????

První vysílání

24. května 2011

Odkazy

IMDb.com
TV.com
Wikipedia (anglická)
Oficiální stránky