Plakát

Geuraeseo Naneun Antipaengwa Gyeolhonhaetda

Hoo Joon je známá celebrita a Geun Young je reportérka časopisu. Oba se účastní slavnostního otevření klubu. Young se tam stane svědkem Joonova násilnického chování a omylem ho pozvrací. Young přijde o práci a je přesvědčena, že za jejím vyhazovem musí stát Joon. Mstí se protestem před... [více]

2021 | Jižní Korea | 62 minut | iQiyi | Komedie / Hudební / Romantický | 0 epizod | status: ukončeno v roce 2021

Geuraeseo Naneun Antipaengwa Gyeolhonhaetda – O čem to je

Hoo Joon je známá celebrita a Geun Young je reportérka časopisu. Oba se účastní slavnostního otevření klubu. Young se tam stane svědkem Joonova násilnického chování a omylem ho pozvrací. Young přijde o práci a je přesvědčena, že za jejím vyhazovem musí stát Joon. Mstí se protestem před Joonovou kanceláří, kde si její protest nakonec získá pozornost médií a ona nálepku antifanouška.

Producent ji osloví, zda by se nechtěla zúčastnit televizní reality show, jejíž premisou je, že celebrita žije se svým antifanouškem. Nezaměstnaná Young se této příležitosti chopí. Mezitím Joon dostane nabídku na stejnou show a přijme ji v domnění, že by to mohlo jen zlepšit jeho image. Když natáčení začne, Joon a Young se snaží jeden druhému na place zavařit, aby se do sebe vzápětí bezhlavě zamilovali.

Lee Geun Young
Další názvy, pod kterými můžete seriál znát

So I Married My Anti-Fan (anglický název)

Info box
Stanice

iQiyi

Délka

62 minut

Žánr

Komedie
Hudební
Romantický

Země původu

Jižní Korea

Roky vysílání

2021

První vysílání

30. dubna 2021

Ukončení seriálu

19. června 2021

Odkazy

IMDb.com