plakát seriálu

Ghost Adventures: Aftershocks

(Ghost Adventures: Aftershocks)

Názory uživatelů

Aftershocks!

Svůj názor ke Ghost Adventures, z nichž Aftershocks vychází, jsem psala u GA samotného, takže zajímá-li Vás můj názor na tento pořad, odkážu Vás na jeho konkrétní stránku - zde ho rozvádět již nebudu a zaměřím se jen na Aftershocks.

Co se týče GA: Aftershocks, jsem z tohoto nápadu nadšená. V rámci duchařských/paranormálních/"jakkoliv tomu chcete říkat" pořadů je to myšlenka zcela originální - vrátit se k lidem a místům, kde kluci vyšetřovali, a zjistit, jak se věci mají nyní po nějaké době - kdo to dělá? Jedině snad parta vedená Zakem. Jsem ráda, že aspoň nějaká skupina paranormálních vyšetřovatelů je schopná sebereflexe, je schopná ohodnotit svoji práci pokud možno objektivně, zeptat se lidí, s nimiž pracovali (pro které pracovali), jak moc je jejich vyšetřování ovlivnilo - to vše rozhodně přidává na kredibilitě pořadu jako celku. Říkejte si, co chcete. Ať už na duchy věříte nebo ne, tohle určitě hraje klukům do karet; rozhodně to rozšiřuje jejich pokusy o hodnověrnost, na níž si zakládají od samého začátku. Jestli jim nakonec uvěříte, to je čistě na vás, nicméně tu snahu o co největší důvěryhodnost, tu mám ráda.

Hodnotím to vysoko - za originalitu, sebereflexi, ochotu zjišťovat, jaké následky má vyšetřování, ochotu nabídnout pomoc. Skvělé!

90 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk