Girls

Girls (Girls) — 3. série
sledovat na
HBO GO
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter

Návrat

Hannah jede navštívit rodiče do Michiganu, aby s nimi oslavila 30. výročí svatby. Místo toho půjde na rande a dozví se tragickou novinu.

Hannah letí k rodičům na oslavu třicátého výročí svatby. Věci si sbalí do igelitového pytle. Na letišti jí vyzvednou rodiče a už v autě jí začnou lézt na nervy otázkami o práci apod. Večer se spolu dívají na film a Hannah je dost nepříjemná. Marnie jí píše zprávy, aby nezapomněla na nájem a ať řekne rodičům, že má finanční problémy. Hannah zavolá Adamovi, ale zavěsí ještě dřív než by to stihl zvednout.

Druhý den ráno probudí matka Hannu s tím, že potřebuje, aby zašla do lékárny pro hormonální prášky na klimakterium. Hannah cestou zajde do kavárny, kde se dozví o zmizení spolužačky ze střední školy. V lékárně potká Erika. Bývalý spolužák, který vlastní s otcem lékárnu jí pozve na rande. Rodiče jdou tedy sami na večeři.

Hannah s Erikem jdou po večeři a charitativním večírku na podporu zmizelé spolužačky k němu domů, kde mají "nepříjemný" sex.

Erik jí odveze domů. Tam Hannah slyší matku, jak křičí na otce, který spadl z vany, když se spolu s manželkou milovali. Hannah vidí svého otce nahého, v bezvědomí na zemi. Společně s matkou mu pomůžou do postele. Máma říká Hannah, že je na ní pyšná, jak se postavila na vlastní nohy a zeptá se jí jestli nechce peníze. Ta nabídku odmítne. Adam pozdě v noci volá Hannah, ta mu řekne o svém rande. Ten si s tím nedělá starosti a řekne jí, že mu chybí.

HUDBA V EPIZODĚ

Hands (Jewel)

Hannah si zpívá v autě před lékárnou.

Waiting On the World to Change (John Mayer)

Hannah je na rande s lékárníkem.

I'll Be (Edwin McCain)

Hannah se svým doprovodem dorazili na benefici.

Pretty Girl Rock (Keri Hilson)

Heather tancuje na benefici.

Hero (Family of the Year)

Hannah se vrací ze svého rande.

Montezuma (Fleet Foxes)

Závěr epizody.
Hlavní postavy
Vedlejší postavy
Režie
Scénář
Hudba
Kamera

INFORMACE K EPIZODĚ

  • Český název
  • Původní název
  • Číslování
  • Premiéra
  • Rok natočení
  • Délka epizody
  • Sledovanost premiéry
  • Odkaz na IMDb

NAVIGACE

TOOL BOX

AUTOŘI PROFILU

zuza99
zuza99