Plakát

Godfather of Pittsburgh

Osmidílná minisérie nás přivádí do Pittsburghu. Pro Vince Isoldiho není nic důležitějšího než rodina. Někteří by o něm mohli říct, že to je gangster, on o sobě ale říká, že je jen dobrý byznysmen. Podnikatel se špinavou minulostí, který se dokázal vyšvihnout od nočních klubů až... [více]

2014 | USA | 43 minut | A&E | RealityTV | 9 epizod | status: očekávaný konec v roce 2014
Poslední odvysílaná

1×09 – The Big Meet

(premiéra 21. 12. 2014 – před 8 lety)

Godfather of Pittsburgh – O čem to je

Osmidílná minisérie nás přivádí do Pittsburghu. Pro Vince Isoldiho není nic důležitějšího než rodina. Někteří by o něm mohli říct, že to je gangster, on o sobě ale říká, že je jen dobrý byznysmen. Podnikatel se špinavou minulostí, který se dokázal vyšvihnout od nočních klubů až k vlastnictví paneláku a který vybudoval obchodní impérium, které, jak doufá, zajistí uspokojení všech potřeb a lepší život pro jeho rodinu.

Naneštěstí, dostat se na vrchol také znamená nadělat si mnoho nepřátel. Ve Vinceově případě jde navíc občas i o členy jeho vlastní rodiny. Už odmala totiž chtěl a cítil povinnost se o rodinu postarat, často kvůli nim zacházel až do krajnosti. Po letech se toho změnilo jen málo - i když má ženu, tři syny, šest bratrů a sester, pořád plní roli ochránce a opatrovníka. A i když Vince není pyšný na to, co občas musel kvůli rodině udělat, určitě toho nelituje.

Jeho žena Carla vždycky stojí po jeho boku a jeho tchán Junior Williams (dříve známý jako Král čísel), kterého právě propustili z vězení, kde seděl kvůli vydírání, mu vždycky poskytne hodnotnou radu, jak vše udržet v mezích. Vinceovi tři synové, Enzo, Adolfo a Romeo, se mu podobají víc, než si myslí, každý ale jiným způsobem. Adolfo je rozený byznysmen - když se v jedenácti zeptal svého otce, jestli by mohl řídit nějakou část rodinného majetku, Vince mu předal otěže své továrny na limonády. Aby jeho synové mohli prožít stejný pohádkový příběh, jako on, snaží se jim dát všechno, oč si požádají.

I když je tenhle Ital velkorysý k těm, co chybují, nic nedokáže Vince naštvat víc než zrada, zvlášť, když přijde od někoho, komu věří. Své o tom ví jeho švagr Sam, kterého Vince vyštval z rodiny poté, co ho Sam podrazil. Navíc, vztah Vince se Samovou manželkou, jeho vlastní sestrou Rosou, není zrovna světlým bodem jeho života a příkladem pro rodinu. Vince se musí naučit, jak vybalancovat rodinný a profesní život, aniž by se vrátil zpět ke svým starým metodám.

Trailer
Info box
Stanice

A&E

Délka

43 minut

Žánr

RealityTV

Země původu

USA

Roky vysílání

2014

První vysílání

10. listopadu 2014

Ukončení seriálu

v roce 2014

Odkazy

IMDb.com
TV.com