Plakát

Gogol

Seriál je nevšední směsí mnoha žánrů. V tajemném thrilleru nechybí akce, drama, detektivní pátrání, černý humor, nahota ani hororové prvky. Vše se prolíná v podivném fantastickém příběhu volně založeném na biografii jednoho z nejznámějších ruských literárních klasiků, Nikolaje... [více]

50 %
2017–???? | Rusko | 50 minut | TV-3 Russia | Drama / Historický / Mysteriózní | 0 epizod | status: právě se nevysílá

Gogol – O čem to je

Seriál je nevšední směsí mnoha žánrů. V tajemném thrilleru nechybí akce, drama, detektivní pátrání, černý humor, nahota ani hororové prvky. Vše se prolíná v podivném fantastickém příběhu volně založeném na biografii jednoho z nejznámějších ruských literárních klasiků, Nikolaje Vasiljeviče Gogola.

Píše se rok 1829. Mladý Nikolaj Vasiljevič Gogol se snaží stát úspěšným spisovatelem, ale jeho knihy nejsou příliš oblíbené u čtenářů ani u kritiků. Trpí také silnými záchvaty, během kterých má zvláštní děsivé vize. Vyšetřovatel Jakov Guro však jeho vidiny nebere na lehkou váhu a uvědomuje si, že spisovatelovy vize obsahují stopy a indicie, které by mohly pomoci při řešení skutečných zločinů. Gogol a Guro se společně začnou zabývat zvláštním případem, který je zavede do malé vesnice Dikanka. Ve vesnici a okolí jsou tajemným jezdcem vražděny mladé dívky. Obyvatelé vesnice navíc nejsou z přítomnosti petrohradských vyšetřovatelů příliš nadšeni, protože skoro každý má v této zapadlé vesničce co skrývat.

Trailer
Nikolai Vasilyevich Gogol
Jakov Petrovich Guro
Info box
Stanice

TV-3 Russia

Délka

50 minut

Žánr

Drama
Historický
Mysteriózní

Země původu

Rusko

Roky vysílání

2017–????

První vysílání

31. srpna 2017

Odkazy

IMDb.com
Wikipedia (anglická)

Související