Plakát

Going Places

Čtyři mladí scenáristé, kteří se točí kolem fiktivní improvizační komedie The Dick Roberts Show. Spíš než s psaním vtipů mají problém s bookováním hostů a díky tomu jim nezbývá čas na opravdovou práci, kterou přebírají jejich kolegové. Když poprvé Charlie Davis a jeho bratr Jack... [více]

1990–1991 | USA | 23 minut | ABC | Komedie / Sitcom | 19 epizod | status: ukončeno v roce 1991
Poslední odvysílaná

1×19 – The Camping Show

(premiéra 8. 3. 1991 – před 33 lety)
závěr seriálu

Going Places – O čem to je

Čtyři mladí scenáristé, kteří se točí kolem fiktivní improvizační komedie The Dick Roberts Show. Spíš než s psaním vtipů mají problém s bookováním hostů a díky tomu jim nezbývá čas na opravdovou práci, kterou přebírají jejich kolegové.

Když poprvé Charlie Davis a jeho bratr Jack přijíždí do Los Angeles, jsou unešeni tím, že jejich spolupracovnicí bude Alex Burton, sexy třicátnice, která je hned uchvátí. Krom toho se k nim přidá ještě sarkastická Kate. Ostatní ji mezi sebe vezmou jen proto, že si myslí, že jim díky tomu studio dá práci. Jenže jakmile se Charlie, Jack a Alex nastěhují do obrovského domu na pláži, Kate se jim do života vetře úplně.

Jenže to není úplně růžové. Dům si totiž nepronajali oni, ale jejich vedoucí výkonná producentka Dawn St. Claire. Ta je neurotická a povýšená až běda a dělá jim ze života peklo. Občas se ale ukáže, že vlastně své nové zaměstnance podporuje.

Zatímco tedy hlavní čtyřka sedí doma a sní o tom, jak budou psát gagy a vtipné scénky a po nocích objevovat to, co jim může Los Angeles nabídnout, vztahy mezi nimi se obrací. Charlie a Jack pořád planují kanadské žertíky, Alex začne ukazovat svou jemnější stránku a spřátelí se s Kate. Časem se k nim přidá i sousedovic dcera, temperamentní Lindsay...

Charlie Davis
Alexandra 'Alex' Burton
Kate Griffin
Lindsay Bowen
Jack Davis
Dawn St. Claire
Info box
Stanice

ABC

Délka

23 minut

Žánr

Komedie
Sitcom

Země původu

USA

Roky vysílání

1990–1991

První vysílání

21. září 1990

Ukončení seriálu

8. března 1991

Odkazy

IMDb.com
TV.com
Wikipedia (anglická)