Plakát

Gokusen

Kumiko Yamaguchi je vnučka šéfa Yakuzy, Japonské mafie. Rodiče jí zemřeli, když byla ještě malá a protože její dědeček Kuroda nemá žádné jiné potomky, Kumiko je další v pořadí na vedení celé organizace. Jejím celoživotním snem je však něco jiného, vždy si přála být učitelkou. Ve chvíli, kdy... [více]

2004 | Japonsko | 24 minut | Nippon TV | Komedie / Drama / Anime | 13 epizod | status: ukončeno v roce 2004
Poslední odvysílaná

1×13 – Yankumi Saigo no Jingi!

(premiéra 30. 3. 2004 – před 19 lety)
závěr seriálu

Gokusen – O čem to je

Kumiko Yamaguchi je vnučka šéfa Yakuzy, Japonské mafie. Rodiče jí zemřeli, když byla ještě malá a protože její dědeček Kuroda nemá žádné jiné potomky, Kumiko je další v pořadí na vedení celé organizace. Jejím celoživotním snem je však něco jiného, vždy si přála být učitelkou. Ve chvíli, kdy i v tomto dostane od svého dědečka požehnání, má podporu pro roli vůdce i od ostatních členů klanu.

Kumiko se stává učitelkou na soukromé chlapecké střední škole, kde má vyučovat matematiku. Třídu má plnou delikventů, ale dělá co může, aby je naučila nejen matematice, ale zároveň jim poskytla lekce o tom, jaký život doopravdy je. Zároveň je samozřejmě nucena držet rodinné tajemství pod pokličkou, její výchova a výcvik jí však poskytují slušnou výhodu, když je potřeba se vyrovnat s občas zajímavým přístupem svých studentů.

Kumiko Yamaguchi
Masayuki ohuchi
Info box
Stanice

Nippon TV

Délka

24 minut

Žánr

Komedie
Drama
Anime

Země původu

Japonsko

Roky vysílání

2004

První vysílání

6. ledna 2004

Ukončení seriálu

30. března 2004

Odkazy

IMDb.com
TV.com
Wikipedia (anglická)