plakát seriálu

Guilt

(Guilt)

Názory uživatelů

Překvapivě skvělé

Musím se přiznat, že podle popisku jsem seriál vůbec neměla v hledáčku až pozitivní hodnocení v Novince pod lupou mě přesvědčilo ho zkusit a dobře jsem udělala! Čekala jsem že to bude takový ten standardní příběh o ufňukané holce obviněné z vraždy, která občas udělá něco podezřelého, ale v této jednoduché zápletce excelují různé zejména jednotlivé postavy, které táhnou celý seriál. Nemůžete je jen tak rozdělit na dobré a ty zlé ( rozumějte hodně podezřelé), protože na to jsou příliš nevšední a komplikované. Natalie je určitě asi největší dobračka, ale ostatní? Každý je něčím zvláštní a podezřelý princ Theo, Luc, Roz...Sledujete milujícího, truchlícího bratra, kterému tu pomstu přejete, i když to není neviňátko, mistrně kličkujícího právníka, Gwendolyn, které odhalení vraha přejete, až po reportérku, která se tam sice jen občas mihne, ale alespoň mě vždycky zaručeně vytočila.. A postupně se o postavách dozvídáte víc a víc. Jsem opravdu zvědavá, kdo je nakonec vrah, protože tipů mám víc a vždy, když si myslím, že Grace můžu vyřadit a soustředit se na jiné, udělá něco velmi podezřelého ( viz. přiznaný piercing). Určitě seriál vyzkoušejte, ani po 5 dílech neztratil dech!

90 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Pláču..

..a to hodně, za zrušení po první sérii!

Mám ráda drama, proto mi tahle senzace neunikla a nelituji toho. Už dle taileru jsem věděla, že se mi seriál zalíbí a to se taky stalo.

Hlavní postava Grace mě sice moc nenadchla. Zbožňovala jsem ty její vlasy, to bylo všechno. Jinak i když jsem od první chvíle věděla, jaký závěrečný verdikt bude na konci znít a taky se tak stalo, přišla mi stejně falešná. Něco mi na její postavě prostě nesedělo a kdyby se seriál nezrušil možná by něco na povrch v jiných dílech vyšlo a já bych svojí skládačku měla celou.

Jinak velký palec nahoru za poslední scénu. Skončilo to opravdu v tom nejlepší, ne jen život kolem Grace ale i zbytek se nakonec tak zdramatizoval a na povrch vyšla tak velká tajemství a pro nás teď nevyřešené záležitosti např přežije to princ Theo? a co právník Stan a jeho "ztracená" dcera? Je to o nervy že v tom nejlepším je konec a Guilt musíme dát sbohem.

Za mě proto tedy těch 70%. Kdybych znala odpovědi na své otázky, tak bych dala víc, protože seriál byl opravdu jinak super.

70 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

1. série

Tak tento seriál jsem zkoukla celý a jestli bude 2. série, tak já už se na ni dívat nebudu.
Seriál se zabývá vraždou mladé holky, která byla spolubydlící a kamarádka Grace, hlavní hrdinky, která se náhle stane podezřelou z její vraždy.
Zdálo se mi, že by to mohlo být zajímavé, bohužel, to tak nebylo. Postavy jsou nesympatické a Molly na mě působí jako taková Alison z PLL, protože tam snad není nikdo, s kým nic neměla nebo ho nesváděla nebo ji nechtěl. Mohli si i odpustit zapletení někoho z vyšších sfér, nepřišlo mi to moc věrohodné.
Závěrečné odhalení sice bylo dobré, ale ne natolik, abych se k tomuto seriálu vrátila. Grace mě tak iritovala (to ostatně skoro všichni), že je mi srdečně jedno, jak to s ní dopadne.

60 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk